Zaloguj się, aby obserwować  
radek151

Fendt do 100000 PLN

Polecane posty

radek151    1

Witam. Chciałem się poradzić jaki model Fendta do 100 000 PLN byście mogli polecić? Dobrze byłoby gdyby był już z klimatyzacją, choć to nie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Fendt 312 będzie za ok 100tys ale żebyś się biedy nie nabawił bo a to pompa a to kisiel pod korkiem a to skrzynia i zamiast pracy jest mordęga i koszty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek151    1

Czyli mam rozumieć, że ogólnie nie polecacie ciągnika tej marki?? A może jakaś inna marka warta polecenia?? Wiadomo, że będzie można ewentualnie dołożyć trochę do budżetu, to nie tak, że ma być za 100 000 PLN i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelo111    23

Fendt 312 będzie za ok 100tys ale żebyś się biedy nie nabawił bo a to pompa a to kisiel pod korkiem a to skrzynia i zamiast pracy jest mordęga i koszty....

 

Jeszcze nigdy nie słyszałem takiego komentarza jak ten na ciągniki fendt.

Mój wujek ma 2 stare fendy i nic mu się nie psuje, sam tydzień temu kupiłem fendt farmer 309c

Na ten moment nic złego nie powiem na ten ciągnik ponieważ za krótko go użytkuje ale przyznam, że mi się bardzo podoba

Wcześniej oglądaliśmy 509c ale niestety jak chcieliśmy dać zaliczkę okazało się że został sprzedany

W tym temacie też jest parę komentarzy na temat fendta

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/68500-fendt-farmer-312/?do=findComment&comment=1311027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marttinj23    0

kolego za 100tys ładnego fenda kupisz ale nie w Pl sciagnij cos z zachodu jak jestes na vacie to się opłaci albo masz znajomego ktory jest na vacie nie kupuj od handlarzy bo cofaja liczniki i zarabiaja kupe kasy znajomy sciagnoł za 100tys z wszystkim 714 vario2002 rocznik zturem z3lata temu radze samemu sprowadzic pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie pisz bajek 714 vario z turem z 2002 roku za 100tys na podworku nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chyba nie kupisz ale takiego z 10tys godz nie ma w sprzedaży one mają po 20 tys godz no a na liczniku ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek151    1

A co sądzicie o modelu 514c Favorit? Bo trafia się za 105 000 PLN z przebiegiem 8650 mth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelo111    23

Dobre ciągniki idealnie nadający się jako główny ciągnik do ciężkich prac przebiegiem się nie martw słyszałem o ciągnikach z 3 razy większym przebiegiem

Tu masz świetny artykuł na temat tych ciągników http://www.agrofoto.pl...acja,48962.html

 

PS. Jeśli to ten co stoi na otomoto to naprawdę piękny sprzęt, wart tych pieniędzy

Edytowano przez pelo111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Tyle że on na pewno nie ma 8500mtg :) Aż dziwne że 'wszystkie' ciągniki mają tak zbliżony przebieg, tak jak z autami, które ma więcej niż 200tys km? ;) Nie mówię że to zły ciągnik ale przebieg bierzcie z przymrużeniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelo111    23

John Deere jest cięższy ma więcej mocy oraz ma większy moment obrotowy ale niestety braki w mocy nadrabia paliwożernością.

Jeśli wsadzisz go do zbyt ciężkiej dla niego pracy będzie sobie radził, niestety "w baku będzie wir"

Jeśli potrzebny ci traktor z dużą ilością biegów to fendt ma ich więcej

udźwig podnośnika jest większy u Johna

Fendt ma o jedną prędkość wom więcej (750)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj