Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a macie jakieś pomysły jak przerobić odolejacz w c330 bo oryginalnie tam nie ma zbyt dobrego podejscia. A u mnie jeszcze do tego doszły kable do rozrusznika i prądnicy, i ciężko przewód zakręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się pracuje maszyną która fajnie wygląda. Dlatego zakładam ten temat bo chyba każdy coś zmienił w swojej C-330. Choćby najgłupszy szczegół ale ciągnik już lepiej wygląda piszcie nawet takie szczegóły (oczywiście coś większego niż śrubka czy podkładka :huh: )

 

Ja zaczne:

 

Radio

Kontrolka hamulca

tapicerka na syficie

 

Nie wiecie jak umyć opon żeby były umyte ja na tym zdjęciu (link poniżej)

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image40045.html

 

przynajmniej te z tyłu bo zwykłą wodą pod ciśnieniem i płynem do naczyń sie nie da :blink: :o

 

Ja robiłem malowanie ale ono sie nie liczy tylko sie liczy siła traktora wygląd zewnętrzny jest mało ważny Ale zawsze to lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarki    1

woziłem obornik turem wszystko działało,

opuściłem i już nie podniósł wieszaków też nie podnosi co się stało?

nic nie buczy nie działa i tyle

 

może wywaliło uszczelniacz na pompie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Ja robiłem malowanie ale ono sie nie liczy tylko sie liczy siła traktora wygląd zewnętrzny jest mało ważny Ale zawsze to lepiej

dokładnie tak jak mówisz. Ja jak narazie założyłem światła na dachu z tyłu (2szt)wyglad może nie oszałamiający, ale za to w polu lepiej się robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

świtła na dachu to jest dobre rozwiązanie bo przynajmniej jak podniosę jakoś maszyne to mi nie zasłaniają światła tylko wszystko widze z tył dokładnie:)polecam założenie takich chalogenów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba330m    2

Nikt z was nie chce kupić trzydziestka??? Bo mam do sprzedania. Zainteresowani niech piszą mi na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik242    0

Nikt z was nie chce kupić trzydziestka??? Bo mam do sprzedania. Zainteresowani niech piszą mi na pw.

 

Nikt z was nie chce kupić trzydziestka??? Bo mam do sprzedania. Zainteresowani niech piszą mi na pw.

 

 

 

 

Jaka cena w jakim stanie który rocznik i na jakim areale pracowała jeśli mozesz podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielbasa    1

Cena wyjściowa 19000zł do negocjacji, około 3.5tyś. mtg nabite, rocznik 87. Stan BDB. Były wymieniane uszczelnienia na wale korbowym, od WOM-u, nowy termostat, alternator i zegary. BTW. nie cytuj poprzednich postów, bo możesz otrzymać +10% do ostrzeżeń.


"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba330m    2

@kielbasa dzieki za wyjaśnienie :)

@rolnik242 ciągnik jest użytkowany na 2ha, i około 0,7ha łąki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

może orientuje się ktoś czy do ciapka dałoby się założyć resorowaną przednią oś od zetora(gdzieś widziałem chyba w galerii c-4011 z taką osią)


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agriculteur    0

Jaką prędkość osiąga ciapek na czwórce tak przy 1500 obr/min. Jak by ktoś miał rozpiskę prędkości na poszczególnych biegach to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyplomant    0

Witajcie. Mam pytanie: jaką maksymalną prędkość obrotową ma silnik 30-tki? Potrzebna mi ta dana do magisterki. Pozdrawiam

 

2200 obr/min - czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROSZCZEP    0

A jakie macie tylne światła? Ja mam prostokątne, nieorginalne, a wiem że orginalnie były zakładane takie małe okrągłe.


Ursus c-330 ------------> moja pasja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROSZCZEP    0

Nie, po prostu czy ktoś już zmieniał, fajne jest to że mają podświetloną tablice rejestracyjną. Mam ją nową bo ostatnio go kupiłem. :D :D


Ursus c-330 ------------> moja pasja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1062    0

Ja mam te prostokątne prawdopodobnie od c-360, a i tablicę też mam podświetlaną (w obudowie lampki mam dziurę i za podświetlenie robi żarówka od pozycyjnych ;[ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzba1272    8

Ja mam oryginalne okrągłe, i uważam że takie, lub podobnej wielkości są najładniejsze, a większe np. od C-360 po prostu nie pasują do C-330. Sam założyłbym takie jak na zdjęciu.

81fc692ba39c3e98m.jpg


UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

Na obecną chwilę jest to:

* prędkościomierz

* Radio + 2 głośniki

 

W najbliższej przyszłości planuję do środka wrzucić mały wentylatorek na ciepłe dni, halogenki, najlepiej 2 przód 2 tył i może jeszcze 2 głośniki. Może oświetlenie? ;] Jak ktoś może to proszę o podrzucenie jakiegoś pomysłu :)

 

Tutaj zapodaję gilmik do mojego radia w c330 http://www.youtube.com/watch?v=Nk5nSkvnWzY

Spokojnie zagłusza pracę silnika na najwyższych obrotach, daje rade też podczas orki, słychać IDEALNIE I CZYSTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzba1272    8

Ale jakie oświetlenie??? Jeśli wnętrza to można zastosować np. lampę obrysową od przyczepy itp. kupić gotową lampkę, lub założyć lampkę z Fiata 126p i wtedy mamy dodatkowo lusterko wsteczne.


UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

Tak, chodziło mi o oświetlenie wnętrza i właśnie się zastanawiam co było by najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaskurp    7

W zeszłą zimę pracowałem nad wyglądem swojej c330M. z tyłu zawitały lampy od MFa, nowa konsoleta z zegarami i kontrolkami, oświetlenie kabiny w postaci lampy halogenowej w półce na radio w dachu kabiny, ponadto barwy z palety John dera, zdjęcia w mojej galerii (ciapek jest na sprzedaż).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez Pumba2152
      Witam, przymierzam się do przekładki silnika i potrzebuje zakupić flansze/kryzę/obudowę sprzęgła aby spiąć wszystko razem 
      Czytałem na forum to kiedyś podobno jakieś Pan z okolic Częstochowy robił taki gotowy zestaw do montażu. Szukałem i wszystkie ogłoszenia nieaktualne. Ktoś coś wie gdzie można to zakupić?
      Jakiś namiar na człowieka co się tym zajmuje, bądź z czego można zastosować obudowę? Słyszałem że od raka pasuje ale nie wiem....
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj