miodzio

co sądzicie o zakładzie BM Kobylin

Polecane posty

miodzio    0

chodzi mi kontraktacje byczków ( byczki firmy) zapłata za byczki po odpasieniu no i czy są wogule wypłacalni i rzetelną firmą tak jak przedstawiali się na agro-show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilus1025    14

Tak szczerze to ja bym sie w tą kontraktację nie pchał, bo za 5 zł brutto za kilogram to jest dokładka do interesu -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor844195    0

Z tego co wiem to byk u nich potrafi byc lzejszy nawet o 100 kg. Do jednego goscie jak przyjechali i zobaczyli ze ma swoja wage to nie chcieli juz z nim gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Sprzedawałem nim juz 4 razy od dwóch razy miałem wage swoją przy oborze na której ważyliśmy wszystkie sztuki i nic nie mówili.

Ceny teraz mają nie za wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

nie lepiej samemu załatwić kredyt na małe byczki i kupić gdzie Ci pasuje i póżniej sprzedać kto lepiej zapłaci.bo 5zł brutto to nie wiem czy coś na tym interesie zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilus1025    14

Płacą te 5 zł brutto w kontrakcie (czyli przywożą wam byczki około 100kg i póżniej zabierają powyżej 600kg) , przykładowo sztuka ma 700 kg - 100kg cielak =600kg . teraz z 600 kg 7% na skitke to wychodzi 558kg i razy 5 zł to mamy 2790zł sztuka, jeżeli kogoś satysfakcjonuje dokładanie do tego interesu to powodzenia życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pavlo232
      witam spotkał sie juz ktos z takim czyms bo ja ostatnio dowiedziałem sie ze mozna wziasc cieleta z firmy kobylin za darmo około 10 sztuk przy sprzedazy od dorosłego byka odejmiujemy wage małego np. dorosły 800kg-100kg małego mamy na czysto 700 kg które sprzedajemy za 5,20zł cena ustalona przy zakupie cielaków na dzien dzisiejszy.
      co myslicie na ten temat ? czy spotkał sie ktos juz z tym ? według mnie jest mała cena końcowa a i dodam ze wszystkie pasze i lekarstwa na swój koszt.
    • Przez tatar902
      Witam poszukuje osob ktore zostaly oszukane przez firme bm kobyli zajmujacej sie trzoda
      firma mnie oszukala tak ze swinei zabrala po 1 miesiacu pozniej niz przewidziana byla umowa i wystawili mi jeszcze kwitek sadownie bym im zaplacic nie wiadomo za co i stwierdzili ze swinie byly za male po upywie 120 dni gdzie stwierdzil to ich przedstawiciel gdzie byl ostatni raz jak swinei byly  prawie jak warchlaki chyba jakis wrozbitow zatrudniaja ze wiedza jaka wage maja nie widzac ich 2,5 miesiaca
      kontakt do mnie  tatar902@wp.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj