Zaloguj się, aby obserwować  
CONDOR

Wysokość, wymiary kombajnu.

Polecane posty

CONDOR    10

Dzisiaj mam nietypowe pytanie, prośbę. Czy mógłby ktoś z Was napisać wymiary (dokładnie chodzi mi o wysokość) np. takich kombajnów jak: John Deere serii 20, 22. Claas 204-218, Claas lexion 440-480, New Holland tx 64- 66, Case 1680. Głównie chodzi mi o ''największe'' kombajny produkowane w tamtych latach (mogą być kombajny z lat dzisiejszych). Planuje budową wiaty i zastanawiam się nad wysokością. Dziękuje i pozdrawiam.


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Dokładnie jak kolega wyżej pisze, ale ja osobiście max 4,5m bym zrobił bo wątpie by którys kombajn był wyższy


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Z tego co mówił mi przedstawiciel JD to nie ma wyższych niż 420 cm, ja zrobiłem 480.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropsonok    25

Dziś podpisałem umowę na garaż na dwa kombajny, wysokość standardowa drzwi to 4,50m, szerokość 5m i długość 12m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

kolego wymiary tak na styk - mój w drzwi 4x4,5 wchodzi na żyletki - bo 10 cm z każdej strony to nie dużo - ale na długość nie ma szans żeby ci dwa weszły - to nie auta klasy średniej o dł. 5 metrów :) chyba że te 12 metrów to na każdy kombajn ..... to zostanie miejsca na rowery

wymiary 2264 to szerokość zależnie od opon do 3,8 wysokość 4 metry bez paru cm bez kogutów i anteny :) długość 8,7 metra - a i wszystko co nowsze i większe będzie dłuższe mi rura wystaje 2 metry za kombajn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil_NH    12

Też jak czytałem o wymiarach garażu, długość 12m to się zastanawiałem jak tam można zmieścić dwa kombajny, nawet dwa bizony się nie zmieszczą.

 

A jaka cena za ten garaż?

Edytowano przez Kamil_NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,zapewne że na jeden ja będę stawieł wiatę, może potem się obłoży blachą, to długość CLAAS-a z chederem ponad 9 metrów :huh: Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez szy1993
      Witam, 
      planuję zakup 3 kamer do kombajnu. Budżet to 2000zł Chodzi mi o dobrą jakość obrazu w dzień i w nocy, duży monitor, Czekam na opinie na temat waszych kamer 
    • Przez boa631
      Hej mam zamiar przerobic byczki z uwieziowki na kojce luzem na glebokiej.  Powiedzcie mi czy wymiar kojca 6.4 m na 4 m da rade pomiescic 10 duzych bykow do konca opasu czy musi byc wiekszy. A jakie wy macie wielkosci i ile sztuk doroslych tam sie miesci. Prosze o podpowiedzi. Wiem ile m2 powinno byc ale nigdzie nie moge znaleźć jaka jest szerokosc dla jednego opasa przy korycie paszowym.
    • Przez nh32
      Witam,
      Elektromagnez sieczkarni kombajnu New Holland TX-32 grzeje się po wymianie łożyska. Wymieniany był elektromagnez i też łożyska kilkakrotnie i trudno znaleźć przyczynę.
      Czy ktoś miał taki problem? Jaka powinna był normalna temperatura pracy? Czy wzrost do około 110-120 stopni to normalne?
       
       
    • Przez Wojak69
      tak jak w temacie jaka jest wysokość bizona Z056 bez daszku lub z daszkiem?
    • Przez Hubert24
      Poszukuję kombajnu nowego niezbyt dużego nieużywanego do 350 tyś dla gospodarstwa 20ha w gre wchodzą także usługi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj