Skocz do zawartości

Zdjęcie

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić

63 odpowiedzi na ten temat

#41 Share sirKonrado

sirKonrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 17 marzec 2009 - 20:44

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić No i z tym się mogę zgodzić ale z tym przedostatnim przykładem to nie wiem jak to jest że wyszło 38% niemożliwe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić Dzisiaj, 05:34
  •  

#42 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 11:07

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić Mała poprawka krowa miała koło 90 % HF. Sorki za wprowadzenie w błąd <_< Zwracam honor

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#43 Share rafalekpum

rafalekpum

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 13:41

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić A czy warto pchać w inseminacje i zacielać krowy tylko tak żeby unia na to kasę dała
witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

#44 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2438 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 12 kwiecień 2010 - 18:25

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić Kupiłem dziś nasiona 5 szt BBB nazwa byka ICARE ale szukam i nie mogę nic znaleźć może ktoś mi pomoże z was proszę ?
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#45 Share zbitom793

zbitom793

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 18:47

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić Szukajcie a znajdziecie.... Proszę bardzo:
http://www.netbbg.co...n&noan=13773825

#46 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2438 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 12 kwiecień 2010 - 18:52

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić Serdecznie dziekuje :P
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#47 Share Matt93

Matt93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sport (piłka nożna i ręczna), fotografia

Napisany 29 kwiecień 2013 - 19:45

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić byk ELGIN COLUMBO rasa BBB ma ktoś po nim potomstwo, jak go rekomendujecie, bo nie mam o nim żadnych informacji ;/

#48 Share kalar

kalar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:1.Gry online :P, 2.Wszelkie nauki związane z biologią i chemią,
    3.Cycki

Napisany 01 maj 2013 - 15:01

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić http://www.awenet.be...e&noan=13830026 - ten byk jest wypróbowany jeśli chodzi wam o porody - nie miałem zgłaszanych problemów przy porodzie a wyrobiłem ze 300 sztuk.
"Naród wspaniały, tylko ludzie ch*je" - Józef Piłsudski

#49 Share Yoda

Yoda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 03 maj 2013 - 11:30

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić A jak mają się przyrosty bbb do "normalnych" ras limousine, szarolez simental? Rosną bbb lepiej czy tylko jest to lepsze umieśnienie?

#50 Share kalar

kalar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:1.Gry online :P, 2.Wszelkie nauki związane z biologią i chemią,
    3.Cycki

Napisany 04 maj 2013 - 15:05

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić Ja osobiście nie hoduję ale moi klienci mówią że najlepiej handlarze płacą za cielaki Charolaise i BB właśnie. Ale z tego co widzę na oborach to rozmiarów takich jak Charolaise nie osiągają...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić Dzisiaj, 05:34
  •  

#51 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 maj 2013 - 17:29

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić q

Edytowany przez rmiecz8, 10 październik 2013 - 14:45.

#52 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1266 postów

Napisany 07 maj 2013 - 19:08

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić Rmieczu pokrzyzuj z Blonde aquitenem porosy w miare latwe jak sie dobierze byka a pozniej rosna super i u mnie duzo lepij niz limuze wyszly teraz sprzedawałem po Danois to mial 16 miesiecy i 730kg

#53 Share Mateusz6340

Mateusz6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo, mechanika, sport

Napisany 07 maj 2013 - 21:45

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić U mnie ocieliła się krowa (tylko krowa dosyć spora HF x SM) która była zacielona bykiem Charolaise o nazwie JOCK to ocieliła się bez problemow teraz kolejną sztukę zacieliłem charolaise-m tyle że UTAH-em krowa ma około 60% dolwu krwi HF. krowy głownie inseminujemy Limusine, simental i hf ale i teraz będę się starał co nie które charolaise-m zacielać. Jesli ktoś chce mogę zdj. cielaczka wstawić :)

#54 Share Matt93

Matt93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sport (piłka nożna i ręczna), fotografia

Napisany 08 maj 2013 - 14:45

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić no wstaw :)

#55 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 czerwiec 2013 - 18:21

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić Jestem bardzo ciekawa tej rasy ale swojej krowki bym nie zapłodniła raczej.

Edytowany przez Rolniczkaa86, 09 czerwiec 2013 - 18:47.

#56 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 czerwiec 2013 - 22:44

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić q

Edytowany przez rmiecz8, 10 październik 2013 - 14:45.

#57 Share zamrix96

zamrix96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 22:44

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić w rasie BBB 8/10 porodów odbywa się przez cesarskie cięcie

w rasie BBB 8/10 porodów odbywa się przez cesarskie cięcie

#58 Share kalar

kalar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
    3.Cycki

Napisany 26 sierpień 2013 - 14:05

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić Ale tu chodzi o krowy 100% BB kryte bykami BB
Chociaż krowy posiadające już 50% genów BB mają tendencje do trudnych porodów. Oczywiście są od tego wyjątki, ale statystycznie dużo częściej są komplikacje niż u innych ras

Edytowany przez kalar, 26 sierpień 2013 - 14:06.

#59 Share Jawor182

Jawor182

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 22 grudzień 2014 - 08:44

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić Rasa belgian blue a belgijska błękitno biała to jest ta sama rasa?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 22 grudzień 2014 - 09:11

rasa Belgijska Błękitno-Biala wiecie ile kosztuje nasienie takiej rasy i czy warto wogóle sie z tym bawić tak