Skocz do zawartości

Zdjęcie

MTZ 82 dodatkowy zbiornik na przód,600 litrów.do opryskiwacza

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 85Tomekkk

85Tomekkk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 25 luty 2014 - 21:30

MTZ 82 dodatkowy zbiornik na przód,600 litrów.do opryskiwacza Witam.zastanawiam się jak to by wyglądało zgranie opryskiwacza 1000 litrów plus z przodu ciągnika dodatkowy zbiornik 600 litrów,wszystko to mialo by wisieć na MTZ 82.Mój dylemat jest taki,jak to by przód traktora po prostu zniósł,głównie jak to by oś przednia odczuwała,czy by nie było problemów??????czy ktoś z was forumowiczów już coś takiego widział,albo słyszał?bardzo prosze o podpowiedzi:)dodam przykładowo że chce kupic opryskiwacz,zastanawiałem się nad pilmetem plusem 1600 litrów ,ciąganym,ale on kosztuje ponad 60tyś.a tak pomyślałem sobie żeby kupic opryskiwacz 1000litrów zawieszany,i doposarzyc ciągnik w przednią beczke 600 litrów.duzo taniej mnie by to kosztowało!!pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MTZ 82 dodatkowy zbiornik na przód,600 litrów.do opryskiwacza Dzisiaj, 19:52
  •  

#2 Share AndrzejWyszyski

AndrzejWyszyski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 25 luty 2014 - 21:53

MTZ 82 dodatkowy zbiornik na przód,600 litrów.do opryskiwacza myślę że nie bedzie problemu jeżeli chodzi o przednią oś i obciążenie, znajomy ma na przodzie w mtz beczkę 200l zalaną betonem o wadze 550 kg od 3 lat cały czas z tym jeździ i wszystko ok. bardziej obawiał bym sie rozwiązania technicznego z połączeniem zbiorników tzn mieszanie i tp

#3 Share 85Tomekkk

85Tomekkk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 25 luty 2014 - 21:59

MTZ 82 dodatkowy zbiornik na przód,600 litrów.do opryskiwacza Dzięki za odpowiedź,kolego Andrzej:) co chodzi o połaczenie zbiorników,to producent oferuje wąż 5 metrów do zasysania wody.podczepił bym go pod przedni zbiornik.i odbywalo by się to tak że kończy mi się z tyłu oprysk,nalewam czystej wody z przedniego,mieszam oprysk i dalej.bardziej skupiam sie na przedniej osi,bo to ciezar i predkość,jakby nie było.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share cojotx

cojotx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 26 luty 2014 - 01:18

MTZ 82 dodatkowy zbiornik na przód,600 litrów.do opryskiwacza O przednią oś się nie martw, wytrzyma. U mnie prawie 700 kg przy pracach w polu wisi i wytrzymuje. A przy przewożeniu big bag-ów to i ponad 1,5t potrafi z przodu ciągnika wisieć, tak juz 3 lata pracuje i nic się nie dzieje.

Edytowany przez cojotx, 26 luty 2014 - 01:22.

#5 Share rolnik554

rolnik554

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 14:49

MTZ 82 dodatkowy zbiornik na przód,600 litrów.do opryskiwacza musiałbyś doposażyć się w pompę która by mieszała i pompowała wodę podczas mieszania gdy byś wymieszał to tą pompę byś wyłączał

służyło by to lepszemu wymieszania środka w obu zbiornikach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share 85Tomekkk

85Tomekkk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 12:25

MTZ 82 dodatkowy zbiornik na przód,600 litrów.do opryskiwacza 'rolnik554'
musiałbyś doposażyć się w pompę która by mieszała i pompowała wodę podczas mieszania gdy byś wymieszał to tą pompę byś wyłączał

służyło by to lepszemu wymieszania środka w obu zbiornikac
jak wypryskam z tyłu,to dopiero przepompuje wode z przodu do tyłu,naleje oprysku,wymieszam,i dalej.na tej zasadzie myślałem

Edytowany przez 85Tomekkk, 03 marzec 2014 - 12:27.

Dodaj odpowiedź