Zaloguj się, aby obserwować  
piott308

montaż ładowacza do fendt 308 lsa

Polecane posty

piott308    0

Witam kupiłem ładowacz czołowy fendta do mojego ciągnika ( fendt 308 lsa ) i nie wiem jak się podłączyć pod hydraulike żeby było dobrze .Najlepszym rozwiązaniem według mnie było by zamontowanie dodatkowego rozdzielacza ponieważ dużo ciągnik będzie pracował z turem i z tyłu często jest podłącznoa maszyna z hydrauliką więc nie chce mi się skakać i przekręcać zaworów.Tylko jaki rozdzielacz zakupić i jak go zamontować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Jeśli już masz kupować to nie żałuj kasy i weź joystik, drożej wyjdzie, ale praca znacznie przyjemniejsza...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgli    3

Podłącz pod dźwignię krzyżową tą fendtowską jak masz wyjście gniazd tych oryginalnych plus zawory kulowe, żeby zamknąć jak masz coś z tyłu podpiete.

Linki nie będą ci zimą zamarzac

:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piott308    0

zakupiłem rozdzielacz dwusekcyjny z dzojstikiem i teraz jak go podłącznyć pod które wejścia

post-53488-0-00097900-1394647636_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piott308    0

podpiołem tego tura kupiłem rozdzielacz na dzojstik a teraz mam problem ponieważ jest słaby docisk i tur opada pod obciążeniem w czym może tkwić problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez norbes
      treści też nie było
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj