Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z tabletem

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 24 luty 2014 - 21:47

Problem z tabletem Panowie mam taki mały problem z tabletem. A mianowicie podczas przeglądania stron internetowych często gęsto dzieje się tak, że kiedy chcę wejść w jakiś odnośnik, to nie mogę go uruchomić , naciskam kilka razy palcem a strona nie chce się załadować często też tak się dzieje że zamiast tego co chciał bym zobaczyć otwiera się jakiś inny odnośnik albo reklama ;[ Problem występuje zarówno w przeglądarce androida jak i w Mozilla w innych aplikacjach i grach jakoś nie zauważyłem tego problemu, i tutaj pytanie do was czy można jakoś ten problem rozwiązać ? Zastanawiam się nad kupnem myszki bluetootch może wtedy to urządzenie będzie bardziej funkcjonalne bo jak na razie to dla mnie jest porażka i praktycznie z niego nie korzystam.

pozdrawiam

Aha tablet to samsung galaxy tab2 7"

Edytowany przez lukasx21, 24 luty 2014 - 21:49.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z tabletem Dzisiaj, 03:34
  •  

#2 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 25 luty 2014 - 10:00

Problem z tabletem Może jest problem bo reklamy Ci blokują ?
może jest jakaś wtyczka do tego?

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#3 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 25 luty 2014 - 15:14

Problem z tabletem tak mi się wydaje, że palec jest za mało precyzyjny, może to dlatego chociaż z drugiej strony nawet jak powiększę stronę i "wciskam" odnośnik który chce zobaczyć to dopiero za drugim albo trzecim dotknięciem strona zaczyna się ładować, jest to strasznie wkurzające.

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#4 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 25 luty 2014 - 15:30

Problem z tabletem Jak powiekszysz strone to odczekaj chwile bo tablety do demonów prędkosci nie należą i musi troche potrwać zanim strona sie zaladuje. U mnie to zdaje egzamin.

#5 Share Majcin

Majcin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 25 luty 2014 - 18:19

Problem z tabletem Spróbuj przeglądarki "Dolphin" czasem może się wyłączyć, działa dobrze na telefonie i tablecie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share ozzykot

ozzykot

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 luty 2014 - 18:30

Problem z tabletem może wolne łącze?
ale bardziej mi się wydaje że (tablet to jednak nie PC i swoje ograniczenia ma ) porostu za mało pamięci i albo on tak ma albo coś ci ja zżera może być złośliwe oprogramowanie trojany itp ...albo za dużo aplikacji

#7 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów

Napisany 25 luty 2014 - 19:51

Problem z tabletem Za dużo aplikacji to raczej nie ma, zresztą mam go bardzo krótko. spróbuje zainstalować inną przeglądarkę, chociaż szczerze mówiąc to coś mi się wydaje że taki urok ekranów dotykowych. Jutro kupuję myszkę bluetooth myślę że to rozwiąże po części mój problem

#8 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 22:53

Problem z tabletem Wygląda na to że problem udało się rozwiązać. Zainstalowalem przeglądarkę opera dla tabletow i jest ok. Przegladanie internetu stało się o wiele przyjemniejsze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share newagro

newagro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:spec. Ochrona Roślin i Nasiennictwo
    spec. Diagnostyka w Ochronie Roślin
    spec. Integrowana Ochrona Roślin w Integrowanej i Ekologicznej Produkcji Roślinnej

Napisany 15 marzec 2014 - 09:55

Problem z tabletem Bo opera rządzi, problem mógł występować bo na tabie strony muszą się najpierw całe załadować i dopiero odnośniki działają, a oper ma fajny mechanizm kompresji danych i strony ładują się pędzikiem :D

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

Dodaj odpowiedź