Zaloguj się, aby obserwować  
seba20072

Agrostar 6.11 dziwny szum jakby przycięty zawór

Polecane posty

seba20072    0

Witam! Panowie mam mały problem, po przejechaniu kilku kilometrów i dokładnym rozgrzaniu ciągnika słyszę dosyć głośny szum pod kabiną z prawej strony. Po dodaniu gazu szum cichnie gdy obroty spadną znów szumi , włączę lub wyłączę przód dźwięk ginie tak samo jest gdy przełączam połówki lub włączam blokadę . Niedawno go kupiłem i jeszcze wszystkiego nie obczajam , bo poza tym małym mankamentem maszyna super idzie jak czołg i nie dużo pali.

Proszę także o opinie i więcej informacji na temat tego ciągnika i na co w nim należy szczególnie zwracać uwagę, bo od mechanika słyszałem że często siadają w nich skrzynie (zacierają się na 5tym biegu czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody5311    4

Że tak się spytam: gdzie dolewałeś tego oleju, bo my tez mamy od niedawna DX'a agrostara i będziemy wkrótce wymieniać. Ciągnik faktycznie tak jak powiedziałeś jest bardzo w porządku i jak na 6 jest bardzo zwrotny, no i kabina, kiedyś coś czytałem, że w owym czasie była to najlepiej wygłuszona kabina.

 

Dzisiaj przez przypadek znalazłem. Jak by ktoś szukał to wlew jest nad okienkiem, zasłaniają go filtry przez co na pierwszy rzut oka nie widać go.

Edytowano przez Mlody5311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bszwaj    0

Cześć!

Mam traktor Agrostar 6.08

Nie działa mi sprzęgło od tylnego WOM'u

Wiesz jaka może być przyczyna?

Przełączanie 540/1000 działa.

Wiesz może jak jest napędzany wom? Mechanicznie czy hydraulicznie?

 

Dzięki za ewentualną pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Xxx
    • Przez dzikitadzik94
      Witam  
      Otóż mam taki problem, robiłem kapitalny remont silnika Perkins 3P. Wał do szlifu, nowe tuleje tłoki, pompa olejowa, planowanie bloku, regeneracja i planowanie głowicy itp. Rozrząd ustawiony na znaki, odpala na dotyk. Lecz po 40 motogodzina pękła mi dźwigienka zaworowa która była stara niewymieniana. Było ciśnienie wydychało mi uszczelkę pod głowicą. Ściągam głowice, moim oczom ukazały się obite zwory wydechowe na tłokach  . Nie wiem za bardzo co może dolegać, rozrząd dobrze ustawiony, blok splanowany razem z tłokami że nie wystają ponad tylko są na równo z płaszczyzną bloku. Ma ktoś jakieś sugestie ?
    • Przez SuperRolnik1
      Witam. Założyłem nowy temat gdyż podobnych informacji nie mogłem znaleźć a mogą one być pomocne dla innych posiadaczy tych ciągników. Piszę w imieniu kolegi. Kupił ciągnik Deutz Fahr Agroprima 6.06 i nie wie od czego/do czego służy dźwignia z tyłu ciągnika, na środku tuż nad górnym zaczepem, za złączkami hydrualicznymi (widać to na zdjęciu). Instrukcji nie posiadamy, w internecie też ciężko cokolwiek znaleźć dlatego liczę na pomoc posiadaczy takich ciągników. Pozdrawiam


    • Przez DEJWIT
      Witam jestem posiadaczem fendt 311 lsa. Chwale sobie jego komfort, zwrotnosc i spalanie. Jednak swoje najlepsze lata ma już za sobą i wymaga sporych nakładów aby dalej jakoś wmiare funkcjonował. I tu się zrodziła myśl czy nie wymienić na innego bardziej zadbanego 311 lub jeśli trafił y się to 312. Znajomy mechanik namawia mnie na coś ze stajni deutz. W oko mi wpadł agrostar 6.11. Jak ma się jego eksploatacja, koszty oraz awaryjność wstosunku do fendta? Szukam ciągnika za 55/60tys zł, ok 100-120km ale zależy mi na prostocie temu chciałbym ciągnik bez turbo (jeden już mam turbo i jakoś to do mnie nie przemawia) 
    • Przez Dawid1156
      Witam, mam pewien problem z Claas axion 810 z 2010r, podczas orki wyskakuje błąd 7738- zbyt wysoka temperatura na wylocie zaworu EGR oraz 7777- zmniejszenie obciązenia w celu zabezpieczenia silnika. Błędy migaja około 5 sekund po czym znikają, podczas wystąpienia błędu ciągnik puszcza czarny dym. Błędy pojawiają sie w pracy na obrotach niższych niz 1800, powyżej nie zdażyło sie żeby błąd wyskoczył. Proszę o jakaś pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj