arcy

Prostownik z możliwym rozruchem do C-330

Polecane posty

arcy    4

Potrzebuję prostownika z rozruchem do ciągnika ursus c-360/c-330.

Jaki prąd rozruchu powinno mieć urządzenie?

Czy 400A wystarczy?

Czy ktoś może polecić jakąś firmę/model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil9    0

Ja odbywam staż w sklepie z częściami z tego co na razie się orientuje to najlepszy jest rozrusznik planetarny. I nie 400A a z tego co mi się wydaje to około 200-250A. Firmy ani modelu nie stety nie pamiętam ale przeważnie jest oryginał i rzemiosło. A cena to pewnie z 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      W tym temacie proszę specjalistów w dziedzinie elektromechaniki o dodawanie informacji i schematów połączeń najczęściej występujących urządzeń elektrycznych w ciagnikach i maszynach. Jest to temat wyłącznie dla użytkowników posiadających dużą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego proszę nie zadawać tutaj pytań. Wszystkie tego typu posty będą usuwane. Chcemy tutaj zgromadzić podstawowe informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
    • Przez MrJareczek
      Zakupiłem prostownik z rozruchem Booster 340. Chcę nim odpalać mojego c 360 za pomocą funkcji BOOST, czyli wspomagania rozruchu. W instrukcji pisze, że po 5 sekundach sam sie wyłącza, a on już po jakiś 3 wybija bezpiecznik. Pytałem się sprzedawcy, zamawiałem przez internet i odpisał, że spokojnie da rade akumulatorom o mocy 180 Ah. Pomoże ktoś?
    • Przez HAKER
      Witam mam problem z prostownikiem ponieważ nie znam zasady działania rozruchu w takim prostowniku waży około 20 kg wiec troche mocy maksymalnie daje 150 v ładownia . wiem tylko tyle ze gdy ustawie przy 11,5 v daje 15 Amper mocy i wrasta proporcjonalnie do wzrostu Volt czyli około 14 daje 21 Amper . 
      regulacje mam płynną od 0 do 150 v .. 
      proszę o pomoc czy z tego prostownika  da sie zrobić urządzenie rozruchowe ??  
      nie wiem na jakiej zasadzie miało by to działać np tak ze ustawiam na max prąd czyli 150 v ( i np ze 150 A da ) kręce rozrusznikiem i wtedy na czas rozruchu włączam prostownik ? 
      sorki panowie ale jestem zielony
      mostek prostowniczy mam tylko 50 A wiec pełnej mocy raczej na razie nie uzyskam 



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj