Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaskot - Dolny Śląsk

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamil_b

kamil_b

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 24 luty 2014 - 09:55

Jaskot - Dolny Śląsk Witam,

chciałem się podpytać czy miał ktoś jakiś kontakt z firmą Jaskot? Działają na Dolnym Śląsku, z tego co się z nimi kontaktowałem, mają ciekawą i rozbudowaną ofertę, ale nie wiem jak to u nich jest np. z serwisem itp. Będę wdzięczny za wskazówki osób, które już miały kontakt z nimi.

Chciałbym kupić Zetora, a z tego co słyszałem, mają wyłączność na Dolny Śląsk.

Dzięki i pozdrawiam,
Kamil

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaskot - Dolny Śląsk Dzisiaj, 11:48
  •  

#2 Share coffey23

coffey23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 24 luty 2014 - 13:32

Jaskot - Dolny Śląsk witam ja brałem u nich d-f jak narazie nie miałem potrzeby kożystania z serwisu bo ciągnik jeszcze nie ma mtg nawet na pierwszy przegląd przy zakupie wszystko przebiegało sprawnie bez zastrzeżeń

#3 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7790 postów

Napisany 24 luty 2014 - 20:57

Jaskot - Dolny Śląsk Kolega kupił u nich DF i narzekał na serwis, nie chcieli przyjechać zwlekali, nie odbierali tel, po miesiącu do szefa zadzwonił to szybko przyjechali.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kamil_b

kamil_b

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 26 luty 2014 - 11:19

Jaskot - Dolny Śląsk Coffey23: dzięki za odpowiedź. A cenowo jak to wyglądało? Dali lepszą ofertą czy z jakiegoś innego powodu akurat u nich kupowałeś?

Tomek73: a nie wiesz, gdzie ten serwis robił? Słyszałem, że jakiś czas temu otworzyli oddział w Budziszowie i tam chwalą się jakością serwisu. A przez to pewnie i w Siekierczynie, czyli siedzibie, musieli podwyższyć standardy, znając życie.

#5 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7790 postów

Napisany 26 luty 2014 - 17:16

Jaskot - Dolny Śląsk Raczej w Budziszowie, to było z rok temu. Pewnie odosobniony przypadek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kamil_b

kamil_b

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 28 luty 2014 - 08:12

Jaskot - Dolny Śląsk Też mi się wydaje, że odosobniony przypadek, przynajmniej mam taką nadzieję. Ale słyszałem jeszcze teraz od innych osób, że byli zadowoleni z serwisu. A cenowo mieli konkurencyjne oferty? Rozmawiałem ostatnio z handlowcem, całkiem ciekawe oferty mi przedstawił, prawdę powiedziawszy nie orientowałem się jeszcze dokładnie jak to jest u konkurencji, ale z tego co ogólnie przeglądałem inne strony, to zdecyduje się chyba jednak na Jaskot. Zwłaszcza, że jeśli wybrałbym Zetora, to i tak na Dolnym Śląsku tylko oni sprzedają te maszyny :P Dzięki za odpowiedzi i pomoc!