kafar191

Jakiej firmy silosy paszowe i paszociąg

Polecane posty

kafar191    8

Dosyć nietypowy temat jak na te ciężkie czasy jakie nastały dla hodowców trzody no ale zaplanowana inwestycja na ten rok i muszę się nad tym zastanowić. I w sumie nie wiem czy był taki lub podobny temat ( nie znalazłem).

Więc pytam was rolników z różnym doświadczeniem.

Otóż chcę kupić silosy do paszy najlepiej z wagami oraz paszociągi. Powiedzcie jakie firmy polecacie. Pytam pod każdym aspektem - jakość, sposób wykonania, doradztwo firmy lub koszta. Firm jest dużo a każda ma swój cennik - zanim się z nimi będę kontaktować chętnie wysłucham opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

ja co prawda o trzodzie wiem nie wiele ale oddałem w poprzednim roku nowy kurnik i zaufałem firmie http://kropafarm.pl/ zadzon warto tylko rozmowa z jak najwieksza liczba firm da ci szczery obraz sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

No tak tylko że do kogo nie zadzwonię to będzie mówić że jego jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurek156    0

Co do paszociągów to poszukaj sobie kogoś w miarę blisko ciebie , bo później jak ci nawali to ci nikt nie przyjedzie , najlepiej pojedz po okolicy i popytaj od kogo kupują . Sprawdz tylko jaki sprzęt wstawiają ci za tę cene , bo u mnie byli tacy co ci orszywali dobre ceny ale sprzęt był najgorszy z możliwych jakaś lipa , lepiej dołożyć 5% i mieć na lata a tak ciągle będzie sie psuło a ściągają tego badziewia z chin albo z włoch i pózniej części nie kupisz . i tu zaoszczędzisz 2 tys. a pózniej będziesz musiał całe nowe kupić .

 

Silosy mam od Agosa tu masz linka silosypaszowe.pl 8 sztuk takich 25 ton z różnych lat , pierwsze chyba mam z 90 lat i mają się dość dobrze . Później sprawdzałem też po innych firmach to oni są najtansi na gotowo z transportem i montażem, ale tylko oni mają takie z karbowanej blachy, plastików nie chciałem bo sąsiad miał 2 takie białe i zimą wystarczy że pukniesz w lej i może ci pęknąć , może gdzie jest cieplej się sprawdzają , ale u nas za zimno, ten plastik nie wytrzymuje -20 stopni .

 

najlepszy jest ten facet co to sprzedaję , wszystko ci załatwi, gościu niesamowit pierwszy raz takiego aparata widziałem, po jednym telefonie miałem wszystko załatwione :) kupowałem paszociagi to 1000 razy wszędzie dzowniłem i nie mogłem się z nikim dogadać, wszyscy olewali . Ostatnio zamawiałem to byłem w szoku, że wszystkie silosy mają od ręki z tego co kierowca mówił to w tych paszówkach są dość mocni mają prawie cały rynek i są któryś tam w Europie

 

tu masz ulotkę z ich strony

 

post-117963-0-09143000-1393877361_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

A są takie silosy z włókna jakiegoś bo takie wydawały by się trwałe. Na metalowych nie tworzy się (szczególnie wiosną czy jesienią) mostek termiczny powodujący skraplanie się wody w środku?

Blisko mnie jest firma hodowca koło Gdańska ale ogólnie to nie jestem na nich pewien tak do końca - takie zlewusy po trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edmund_p    0

Nie wiem skąd jesteś, ale ja robiłem poprzeczkę w firmie z Kalisza, Fermo się nazywa. Pan Karol, z którym wszystko załatwiałem wzbudzał zaufanie, i wiele rzeczy mi doradził, których nie musiał. Z samej robocizny też jestem zadowolony, wszystko szybko i na czysto robione. Raz jak mi się wydawało, że czujnik nie działa to serwisant w sobotę o 20 przyjechał. Cenowo też konkurencyjnie, bo miałem z innych firm też wyceny. Jak miałem jakieś pytania to telefony nie szły w eter, tylko najwyżej ktoś oddzwaniał. Mam w planach robić następny budynek, to chciałbym, żeby już całościowo go zrobili, może dlatego, że część rzeczy sami robią. Pan Karol mówił, że przy projekcie też pomogą bezpłatnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłem u niech za paszociągiem to drogo mi powiedzieli bardzo 

A jaki paszociąg potrzebujesz i do czego ma służyć, to kogoś polecę bo mam kilka kontaktów ( wyposażyłem kilka budynków)?

Edytowano przez andrzej_rada
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzesiek84
      Witam mam zamiar na użytek domowy kupić łuparkę, dodam że w sumie będzie pracować na 4 gospodarstwa domowe. Myślałem nad pionową 10 ton np. Zipper ZIHS10T lub Hecht 6100 proszę o pomoc w wyborze. Może ktoś tego typu posiada i może się wypowie lub przynajmniej na temat samych firm czy coś są warte. Cena max 1800-3000zł
       
      Proszę o usunięcie tematu otworzyłem temat z dziale narzędzia
    • Przez artur1295
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy olej silnikowy polecacie?
    • Przez Przemek360Agro
      Witam chciałbym się zapytać posiadaczy takiej lub podobnej brony talerzowej jakiej ona jest firmy i ile waży. Nie ma na niej żadnej tabliczki. Ma 28 talerzy.


    • Przez Skanalop
      Witam serdecznie.
      Szukam konkretnych opinii o firmie RogoFarm. Kupował ktoś może od nich cielęta ? Chodzi mi głownie o byczki. Jak przedstawia się u nich zdrowotność, ceny ?
    • Przez tomasek
      Witam nasza firma Thomas Maschinenbau z siedzibą w Zamościu jest dystrybutorem na Polskę obciążników do ciągników firmy AGRIbumper. Opatentowana konstrukcja obciążnika zapewnia możliwość agregowania na przednim TUZ maszyn rolniczych, dodatkowego obciążenia bądź skrzyni na narzedzia. Możliwość w kazdej chwili zwiększenia obciążenia poprzez zakup kolejnych płyt dociazajacych. W standardzie obciążnik wyposażony jest w światła LED, słupki krańcowe. Dostępne obciążenia od 350kg do 3500kg. Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny bądź przesłanie w wiadomość prywatnej informacji o marce ciągnika, roku budowy, producencie przedniego Tuza oraz kolorze na jaki ma być pomalowany. Czas oczekiwania do 4 tygodni. Pozdrawiam




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj