Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakiej firmy silosy paszowe i paszociąg

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kafar191

kafar191

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 23 luty 2014 - 22:19

Jakiej firmy silosy paszowe i paszociąg Dosyć nietypowy temat jak na te ciężkie czasy jakie nastały dla hodowców trzody no ale zaplanowana inwestycja na ten rok i muszę się nad tym zastanowić. I w sumie nie wiem czy był taki lub podobny temat ( nie znalazłem).
Więc pytam was rolników z różnym doświadczeniem.
Otóż chcę kupić silosy do paszy najlepiej z wagami oraz paszociągi. Powiedzcie jakie firmy polecacie. Pytam pod każdym aspektem - jakość, sposób wykonania, doradztwo firmy lub koszta. Firm jest dużo a każda ma swój cennik - zanim się z nimi będę kontaktować chętnie wysłucham opinii.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakiej firmy silosy paszowe i paszociąg Dzisiaj, 03:49
  •  

#2 Share bocecek087

bocecek087

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 486 postów

Napisany 24 luty 2014 - 11:06

Jakiej firmy silosy paszowe i paszociąg ja co prawda o trzodzie wiem nie wiele ale oddałem w poprzednim roku nowy kurnik i zaufałem firmie http://kropafarm.pl/ zadzon warto tylko rozmowa z jak najwieksza liczba firm da ci szczery obraz sytuacji

#3 Share kafar191

kafar191

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 24 luty 2014 - 13:08

Jakiej firmy silosy paszowe i paszociąg No tak tylko że do kogo nie zadzwonię to będzie mówić że jego jest najlepsze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kafar191

kafar191

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 24 luty 2014 - 21:51

Jakiej firmy silosy paszowe i paszociąg ......

Edytowany przez kafar191, 24 luty 2014 - 21:54.

#5 Share jurek156

jurek156

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 21:18

Jakiej firmy silosy paszowe i paszociąg Co do paszociągów to poszukaj sobie kogoś w miarę blisko ciebie , bo później jak ci nawali to ci nikt nie przyjedzie , najlepiej pojedz po okolicy i popytaj od kogo kupują . Sprawdz tylko jaki sprzęt wstawiają ci za tę cene , bo u mnie byli tacy co ci orszywali dobre ceny ale sprzęt był najgorszy z możliwych jakaś lipa , lepiej dołożyć 5% i mieć na lata a tak ciągle będzie sie psuło a ściągają tego badziewia z chin albo z włoch i pózniej części nie kupisz . i tu zaoszczędzisz 2 tys. a pózniej będziesz musiał całe nowe kupić .

Silosy mam od Agosa tu masz linka silosypaszowe.pl 8 sztuk takich 25 ton z różnych lat , pierwsze chyba mam z 90 lat i mają się dość dobrze . Później sprawdzałem też po innych firmach to oni są najtansi na gotowo z transportem i montażem, ale tylko oni mają takie z karbowanej blachy, plastików nie chciałem bo sąsiad miał 2 takie białe i zimą wystarczy że pukniesz w lej i może ci pęknąć , może gdzie jest cieplej się sprawdzają , ale u nas za zimno, ten plastik nie wytrzymuje -20 stopni .

najlepszy jest ten facet co to sprzedaję , wszystko ci załatwi, gościu niesamowit pierwszy raz takiego aparata widziałem, po jednym telefonie miałem wszystko załatwione :) kupowałem paszociagi to 1000 razy wszędzie dzowniłem i nie mogłem się z nikim dogadać, wszyscy olewali . Ostatnio zamawiałem to byłem w szoku, że wszystkie silosy mają od ręki z tego co kierowca mówił to w tych paszówkach są dość mocni mają prawie cały rynek i są któryś tam w Europie

tu masz ulotkę z ich strony

aaaaa-Silosy-paszowe-2.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kafar191

kafar191

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 22:45

Jakiej firmy silosy paszowe i paszociąg A są takie silosy z włókna jakiegoś bo takie wydawały by się trwałe. Na metalowych nie tworzy się (szczególnie wiosną czy jesienią) mostek termiczny powodujący skraplanie się wody w środku?
Blisko mnie jest firma hodowca koło Gdańska ale ogólnie to nie jestem na nich pewien tak do końca - takie zlewusy po trochu.