Skocz do zawartości

Zdjęcie

program rolno środowiskowy a prace polowe

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 23 luty 2014 - 18:15

program rolno środowiskowy a prace polowe mam program rolno środowiskowy - poplony zimowe i rolnictwo zrównoważone więc w pole mogę wjechać przepisowo dopiero od 1 marca ale mam w tym roku dużo więcej pracy w polu niż zwykle i ładna pogoda , ziemia sucha więc w polu już można by robić - obornik rozwozić czy nawozy i pytanie jak ziemia rozmarznięta to moge te pare dni prędzej w jechać i jakie kary są za to. Dzięki za odp

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
program rolno środowiskowy a prace polowe Dzisiaj, 03:31
  •  

#2 Share szymen1

szymen1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 23 luty 2014 - 20:57

program rolno środowiskowy a prace polowe Na pewno po dopłatach ci pojadą a ile tego nie wiem, a tak przy okazji to do kiedy trzeba zasiać poplony bo się zastanawiam nad siewem po zebraniu kukurydzy?

Edytowany przez szymen1, 23 luty 2014 - 20:57.

#3 Share Mosull

Mosull

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 24 luty 2014 - 11:27

program rolno środowiskowy a prace polowe Poplony trzeba siać do 30 września (jeśli chodzi o Program rolnośrodowiskowy).

Co do terminów wyjazdu w pole: to tylko kontrola może stwierdzić czy wyjechałeś w pole przed 1 marca. Jak kontroli nie będzie to w sumie nic się nie stanie jak wyjedziesz w pole teraz

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share DoradcaKT

DoradcaKT

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 24 luty 2014 - 12:24

program rolno środowiskowy a prace polowe za wznowienie zabiegów agrotechnicznych przed 1 marca jest obcięcie dopłat o 50% za działkę, na której nie dotrzymano tego terminu + ileś tam procent z całych dopłat.

#5 Share poosa21

poosa21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 963 postów

Napisany 24 luty 2014 - 21:52

program rolno środowiskowy a prace polowe W naszej okolicy w ostatną sobote jakiś "jeep" jeździł po polnych drogach na warszawskich blachach i sprawdzeli czy sa poplony tam gdzie trzeba wiec co jakiś czas kontrola, dlatego kasy na koncie jeszcze brak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share farmervip

farmervip

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1041 postów

Napisany 24 luty 2014 - 22:01

program rolno środowiskowy a prace polowe

mam program rolno środowiskowy - poplony zimowe i rolnictwo zrównoważone więc w pole mogę wjechać przepisowo dopiero od 1 marca ale mam w tym roku dużo więcej pracy w polu niż zwykle i ładna pogoda , ziemia sucha więc w polu już można by robić - obornik rozwozić czy nawozy i pytanie jak ziemia rozmarznięta to moge te pare dni prędzej w jechać i jakie kary są za to. Dzięki za odp

Napewno kolego taniej cię wyjdzie nająć kogoś do pomocy niż płacić kare za te pare dni przyspieszenia

:) :)