bel920

program rolno środowiskowy a prace polowe

Polecane posty

bel920    8

mam program rolno środowiskowy - poplony zimowe i rolnictwo zrównoważone więc w pole mogę wjechać przepisowo dopiero od 1 marca ale mam w tym roku dużo więcej pracy w polu niż zwykle i ładna pogoda , ziemia sucha więc w polu już można by robić - obornik rozwozić czy nawozy i pytanie jak ziemia rozmarznięta to moge te pare dni prędzej w jechać i jakie kary są za to. Dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymen1    1

Na pewno po dopłatach ci pojadą a ile tego nie wiem, a tak przy okazji to do kiedy trzeba zasiać poplony bo się zastanawiam nad siewem po zebraniu kukurydzy?

Edytowano przez szymen1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosull    0

Poplony trzeba siać do 30 września (jeśli chodzi o Program rolnośrodowiskowy).

 

Co do terminów wyjazdu w pole: to tylko kontrola może stwierdzić czy wyjechałeś w pole przed 1 marca. Jak kontroli nie będzie to w sumie nic się nie stanie jak wyjedziesz w pole teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoradcaKT    20

za wznowienie zabiegów agrotechnicznych przed 1 marca jest obcięcie dopłat o 50% za działkę, na której nie dotrzymano tego terminu + ileś tam procent z całych dopłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    840

W naszej okolicy w ostatną sobote jakiś "jeep" jeździł po polnych drogach na warszawskich blachach i sprawdzeli czy sa poplony tam gdzie trzeba wiec co jakiś czas kontrola, dlatego kasy na koncie jeszcze brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

mam program rolno środowiskowy - poplony zimowe i rolnictwo zrównoważone więc w pole mogę wjechać przepisowo dopiero od 1 marca ale mam w tym roku dużo więcej pracy w polu niż zwykle i ładna pogoda , ziemia sucha więc w polu już można by robić - obornik rozwozić czy nawozy i pytanie jak ziemia rozmarznięta to moge te pare dni prędzej w jechać i jakie kary są za to. Dzięki za odp

Napewno kolego taniej cię wyjdzie nająć kogoś do pomocy niż płacić kare za te pare dni przyspieszenia


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryczek96
      Czy pozsida ktos Program Ochrony Roślin Warzywniczych na rok 2014? Jęśli tak, to prosiłbym aby ktoś sprawdził mi herbicydy, fungicydy oraz zoocydy zalecane dla kopru ogrodowego, z góry dziekujue i serdecznie pozdrawiam
    • Przez mrursus7
      Ostatniego czasu wpadłem na niezły pomysł. Lecz ciekawe czy do zrealizowania. Pisze tu do informatyków czy jest możliwość ( ewentualinie jest taki program ) który mierzyłby powierzchnie , predkosc ciagnika oraz spalanie i takie d*perele. Czy ktoś wie jak zacząć pisać ten program ? myslalem nad pisaniem w javie.. Jak myslicie ten projekt wypaliłby ?
    • Przez radeon
      Witajcie
       
      Jestem studentem trzeciego roku i przygotowuję pracę dyplomową związaną z wykorzystaniem programów, aplikacji bądź stron internetowych ułatwiających zarządzanie gospodarstwem rolnym, dlatego też przeprowadzam badania na ten temat. W związku tym bardzo zachęcam do wypełnienia kilkuminutowej, anonimowej ankiety.
       
      http://goo.gl/forms/OiVC0p9eyF
       
      Z góry dziękuję za okazaną pomoc i czas
      Osobom zainteresowanym chętnie udostępnię wyniki.
       
      Pozdrawiam,
      Radek
    • Przez hodowca123
      witam
      czy używacie jakiegoś programu komputerowego do optymalizacji paszy?
    • Przez hodowca123
      witam

      czy używacie jakiegoś programu komputerowego do optymalizacji paszy?

         
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj