Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szambo pod płytą gnojową

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Arto96

Arto96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Informatyka

Napisany 23 luty 2014 - 17:20

Szambo pod płytą gnojową Witam. Chciałem się spytać czy wykonanie zbiornika na gnojówkę pod płytą gnojową jest w ogóle możliwe i czy jest stosowane ? Mój adaptujący nie chce się zgodzić na takie coś. Chciałem się zapytać czy jest to również dobre zastosowanie ? ;) Czekam na spostrzeżenia.
Zetor ---- i jest moc !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szambo pod płytą gnojową Dzisiaj, 03:45
  •  

#2 Share wojcio1995

wojcio1995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 23 luty 2014 - 17:38

Szambo pod płytą gnojową Witam ;)
U nas jest pod częścią płyty szambo i jak na razie bardzo dobrze zdaje to egzamin ;)

#3 Share tomek1976

tomek1976

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 23 luty 2014 - 18:29

Szambo pod płytą gnojową Ja mam szambo pod plyta i poki co nic sie nie dzieje. Jedynym mankamentem jest to, ze wlaz mam wykonany na powierzchni plyty a gdy ta jest zapelniona to utrudniony jest monitoring poziomu gnojowicy.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Farmerp90

Farmerp90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 23 luty 2014 - 19:08

Szambo pod płytą gnojową Ja tez mam szambo pod płyta. Nie ma z tym zadnych problemów,właz mam zrobiony obok płyty wiec nie ma problemu z monitorowaniem stanu. U mnie robiła to firma i dali gwarancje ze nic złego sie nie stanie. tzn.ze sie nie załamie pod ciezarem.

#5 Share Brounter

Brounter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 23 luty 2014 - 23:20

Szambo pod płytą gnojową Ja tam nie widze przeciwskazan co do zrobienia szamba pod płytą obornikową, co zresztą sam również praktykuje. Wystarczy zrobić solidne zbrojenie i możesz bez obaw składować obornik

#6 Share Arto96

Arto96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Informatyka

Napisany 24 luty 2014 - 11:50

Szambo pod płytą gnojową Dzięki za pomoc ;) Będę musiał jakoś przekonać adaptującego że to dobre rozwiązanie i nic się nie zawali ;D
Zetor ---- i jest moc !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share kojot2385

kojot2385

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 26 luty 2014 - 22:36

Szambo pod płytą gnojową W razie dużej powierzchni szamba zawsze można też na środku postawić filarki podtrzymujące górę. Też mam szambo pod płytą, tyle że ja obornik zaczynam nawozić od strony kratki ściekowej bo inaczej mi nie pasuje i potem jest utrudnione przesiąkanie do szamba bywa że po większych deszczach rozlewa się na boki. mam też blisko duże szambo przy budynku to nawet kombajnem po nim jeżdżę i nie ma prawa nic się stać...

#8 Share ka-kr

ka-kr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 14:06

Szambo pod płytą gnojową

Dzięki za pomoc ;) Będę musiał jakoś przekonać adaptującego że to dobre rozwiązanie i nic się nie zawali ;D

Przekonuj, przekonuj ;) bo to dobre rozwiązanie jest. Sama tak mam i się sprawdza :-).

#9 Share lok133

lok133

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 19:28

Szambo pod płytą gnojową Ja niedługo będe stawiał nową obore i bede mieć problem z szambem, bo już przy kopaniu do 1m może woda wypłynąć i nie wiem co z tym zrobić. Pomoże ktoś ??

#10 Share das21

das21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 14:30

Szambo pod płytą gnojową @look kup gotowy plastikowy zbiornik, dobrze go zakotwicz w ziemi i nie wybieraj gnojówki do końca i gitara :)

#11 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 713 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 12 maj 2014 - 20:41

Szambo pod płytą gnojową wiecie może jaki jest koszt wybudowania szamba o poj 500m3????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share SklepMizarComPl

SklepMizarComPl

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 28 maj 2014 - 11:36

Szambo pod płytą gnojową Trudno powiedzieć jaki bedzie koszt,ale w kwestii samej płyty to ja także mam zbiornik pod nią i dobrze się sprawdza tylko kwestia tego aby właz znajdował się gdzieś indziej i byl do niego łatwy dostęp.
www.sklep.mizar.pl - Nasz asortyment kierujemy przede wszystkim do szeroko rozumianej branży rolniczej.