Zaloguj się, aby obserwować  
wiesniaczek

Do jakiej maszyny ten wałek się nadaje

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wiesniaczek    0

Tak jak w temacie mam taki wałek i nie wiem do jakiej maszyny może być on podpięty. Bardzo proszę o pomoc :)

post-105239-0-35918200-1393172337_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

Witam ten wałek ma drobny frez nadaje się do ciągnika i maszyny tylko do takich które potrzebują 1000 obrotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

A guzik prawda ,co mają do tego obroty ,po prostu są dwa rodzaje na6 i 21 wpustów ,ten pasuje do np.Z-224.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Otóż jak włączę tą dźwignią pod siedzeniem wałek WOM to ze skrzyni dobiega dziwny odgłos, coś jakby trykanie, zgrzytanie jakby się coś ocierało. Po wciśnięciu sprzęgła hałas ustępuje. Dodam, że przy włączaniu tej dźwigni jest zgrzytanie jakby koła zębate nie mogły się zazębić. Ciągnik kupiliśmy niedawno(bez instrukcji obsługi), więc trzeba się domyślać wszystkich funkcji i powodów niedomagań.
      Dzisiaj jak go zapaliłem i próbowałem szukać przyczyny to zauważyłem, że hałas ustępuje jak przełączę dźwigienkę z pozycji "zając" na "żółw" (czyli włączę wzmacniacz momentu). Napiszcie jak to można naprawić
       
      P.S. A może ktoś miałby chęć napisać do mnie na GG i wyjaśnić mi działanie tych dźwigni przy kierownicy, tzn co włączają i kiedy można ich używać a kiedy nie.
      Za pomoc z góry bardzo dziękuję.
    • Przez Adamb91
      SAME SOLARIS 55 DT - NOWY !!!

      Będzie on pracował na areale 18 ha (mój URSUS C-330 nie daje już rady)
      Maszyny które planuje do niego kupić to NOWY pług 2 obrotowy z UG (dzwoniłem do dealera SAME i powiedział że jeden rolnik który kupił od niego 55 DT pracuje z takim zestawem i sobie chwali ) do tego agregat 3,0m z podwójnym wałkiem i z moja przyczepa (zdjęcia w galerii) na resztę już chyba nie starczy Funduszy .
      Bardzo Mi i tacie ten Same sie spodobał ale chciałem sie doradzić Fachowców z AF,czy da radę z tymi maszynami 

       
    • Przez rogatymaciek
      Kupiłem używany ciągnik belarus 920 i nie wiem jak włączyć wałek WOM tu jest zdjęcie w kabinie czy tymi przyciskami trzeba? A jak nie to do czego służą.
       

    • Przez pawelmf
      Panowie posiadam zagrabiarkę stoll 335 i chcę kupić wałek przekaźnika mocy ze sprzęgłem tylko chciałbym kupić odpowiedni aby spełniał swoje zadanie o jakich parametrach powinien być.
       
       
    • Przez mrozikk
      witam panowie potrzebny mi własnie taki wałek z przedniego napędu do landini z lewej strony poniewarz widełki sie ukręciły od wałka. długośc wałka to 60 cm grubośc 32.5 cm 17 frezów pomocy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj