Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 312 lsa 1991 pytania o ehr,hamulce,kody błedów,świeca płominiowa oraz inne

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mlody1989

mlody1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 23 luty 2014 - 15:02

Fendt 312 lsa 1991 pytania o ehr,hamulce,kody błedów,świeca płominiowa oraz inne Mam kilka pytań dotyczących tego ciągnika ;
1. Jeżeli pracujemy w polu przykładowo z agregatem i jak już opuścimy agregat to rączka (opuszczanie,stop,podnoszenie) w czasie pracy powinna być cały czas na opuszczaniu czy może na stop?
2. Mam pytanie od pewnego czasu świeci mi kontrolka " B " klocki pod kabiną nowe . Czy są jeszcze inne klocki np . przy zwolnicach ?
3. Zastanawia mnie również od czego i czym powinien być zalany zbiorniczek o napisie Wabco znajdujący się w tylnej prawej części ciągnika koło wyjść hydraulicznych ?
4.Podczas pracy EHR świeci mi lampka DIAGNOSE częstotliwość migania trzy razy i następuje przerwa .Co może być przyczyną ?
5. Po odpaleniu silnika nadal świeci kontrolka od świecy płomieniowej i cały czas grzeje świece?
6.Jak ustawiacie potencjometr od siły uciągu przy pracy z pługiem,gruberem, agregatem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 312 lsa 1991 pytania o ehr,hamulce,kody błedów,świeca płominiowa oraz inne Dzisiaj, 09:07
  •  

#2 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 23 luty 2014 - 15:58

Fendt 312 lsa 1991 pytania o ehr,hamulce,kody błedów,świeca płominiowa oraz inne Podnosnik nie moze być na stopie bo stop blokuje podnosnik i wszystkie funkcje nie działaja-regulacja głebokości jak i kopiowanie terenu, dociązanie itp..., z tyłu nie ma klocków, albo masz jakieś zwarcie albo masz za mało płynu albo czujnik poziomu płynu zepsuty(nie wiem czy w starej 3 setce ta kontrolka za to odpowiada), do zbiorniczka leje siew zime alkohol żeby pneumatyka nie zamarzała, masz jakis błąd podnosnika ale źle go odczytałeś bo nie ma 1 cyfrowych sa 2 cyfrowe, długa przerwa-mignięcia, krótka przerwa-migniecia(tak sie to odczytuje)., od świecy masz pewnie przekaźnik czasowy popsuty, pokrętło ustawiamy tak ze do maszyn typu rozsiewacz jak wiemy musi byc pozycyjna(bez kopiowania, dociążania itp-czyli pokretło maks w prawo), do orki, agregatu pokrętło po środku.

#3 Share mlody1989

mlody1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 23 luty 2014 - 17:19

Fendt 312 lsa 1991 pytania o ehr,hamulce,kody błedów,świeca płominiowa oraz inne witam dziekuje za odpowiedź .
A jeżeli chodzi o to diagnose to jak mam opuszczony albo na stopie agregat to wtedy mryga i właśnie krótka przerwa i migniecie i tak przez 3 razy a następnie dłuższa przerwa i odnowa mryga. a takie kod błędów są gdzieś dostepne?
Jeszcze jedno pytanie dotyczące Ehr . Jak mam ustawiony potencjometr od siły uciągu maksymalnie w prawo to głębokość mogę regulować od 1 do 10 i ramiona normalnie się opuszczają wedle głebokości. a jak mam potencjometr w położeniu środkowym to ramiona podnośnika reagują dopiero od 6 do 10 i czy to jest normalne?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 312 lsa 1991 pytania o ehr,hamulce,kody błedów,świeca płominiowa oraz inne Dzisiaj, 09:07
  •  

#4 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 23 luty 2014 - 20:49

Fendt 312 lsa 1991 pytania o ehr,hamulce,kody błedów,świeca płominiowa oraz inne Nie wiem czy to dobrze zrozumialeś...ale jeżeli wychodziłby błąd 33 to to jest za niskie napiecie poniżej 12V, nie wiem w jakim stanie masz alternator lub akumulator... Tak ma to chodzić raczej, ja nie przywiazywałem do tego uwagi...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share patryk0913

patryk0913

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 31 marzec 2014 - 19:38

Fendt 312 lsa 1991 pytania o ehr,hamulce,kody błedów,świeca płominiowa oraz inne Cześć, mam Fendt-a 311 lsa turbomatic 89r i mam problem z EHR, a mianowicie nie chce mi opuszczać do dołu tuza tylko mryga szybko pomarańczowa lampka :/ do góry jest wszystko w porządku podnosi i podczas podnoszenia świeci się czerwona lampka :) mogę dodać że na tuzie mam obciążenie.. a EHR 3 to chyba jest , z góry dzięki za odpowiedź :) pzdr

Edytowany przez patryk0913, 31 marzec 2014 - 19:41.