Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wzmocnienie Korbowodu

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Slimak1614

Slimak1614

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanika, konstruowanie...

Napisany 22 luty 2014 - 20:13

Wzmocnienie Korbowodu Witam, wzmacniał ktoś kiedyś korbowody w jakiś sposób? Nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat a potrzebuje coś takiego wykonać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wzmocnienie Korbowodu Dzisiaj, 17:06
  •  

#2 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3455 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 22 luty 2014 - 20:20

Wzmocnienie Korbowodu Tak z ciekawości ... w jaki niby sposób można wzmocnić korbowód? Nigdy nie słyszałem o czymś takim?

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#3 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 22 luty 2014 - 21:14

Wzmocnienie Korbowodu możesz zainwestować w kute korbowody są takie dla niedowiarków najlepiej zakuj cały silnik załóż wiekszę turbo

#4 Share Agroastrolog

Agroastrolog

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 22 luty 2014 - 21:20

Wzmocnienie Korbowodu

Witam, wzmacniał ktoś kiedyś korbowody w jakiś sposób? Nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat a potrzebuje coś takiego wykonać.

Szanowny kolega udaje głupiutkiego, czy może szuka głupich?

#5 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1630 postów

Napisany 22 luty 2014 - 21:20

Wzmocnienie Korbowodu Napisz do czego te korby, jedyny znany mi sposób to wymiana standardowych na wzmacniane i nie muszą być kute( nie ten poziom techniki) mam na myśli diesla.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 22 luty 2014 - 21:34

Wzmocnienie Korbowodu w rolnictwie raczej nie spotka sie kutych części do silnika ale już kute diesle o mocy 500 koni można spotkać

#7 Share Slimak1614

Slimak1614

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanika, konstruowanie...

Napisany 22 luty 2014 - 21:45

Wzmocnienie Korbowodu Agroastrolog czy coś ci się nie podoba w moim pytaniu??? Swoim postem nie wniosłeś żadnej informacji która była by przydatna!!!

Potrzebuje dokonać wzmocnienia korbowodu od silnika S 320 ponieważ przerobiłem go na brykieciarkę i obawiam się jego uszkodzenia ponieważ jest słabym elementem układu tłokowo-korbowego tego silnika...

#8 Share Agroastrolog

Agroastrolog

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 22 luty 2014 - 22:02

Wzmocnienie Korbowodu

Agroastrolog czy coś ci się nie podoba w moim pytaniu??? Swoim postem nie wniosłeś żadnej informacji która była by przydatna!!!

Potrzebuje dokonać wzmocnienia korbowodu od silnika S 320 ponieważ przerobiłem go na brykieciarkę i obawiam się jego uszkodzenia ponieważ jest słabym elementem układu tłokowo-korbowego tego silnika...

Agroastrolog czy coś ci się nie podoba w moim pytaniu??? Swoim postem nie wniosłeś żadnej informacji która była by przydatna!!!

Kolego, nie wprost , ale informację w mojej odpowiedzi zawarłem. To co chcesz zrobić z oryginalnym korbowadem jest niewykonalne, chyba że pozyskasz odpowiednią stal, odkujesz i obrobisz nowy z powiększonymi przekrojami.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 22 luty 2014 - 23:27

Wzmocnienie Korbowodu Wtedy to nie będzie wzmacniany tylko nowy. Nie da się wzmocnić, nic nie da że przyspawasz pręt zbrojeniowy :D

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html