Zaloguj się, aby obserwować  
Buszido007

Pozwolenie na budowę wiaty.

Polecane posty

Buszido007    155

Witam.

Czy na budowę wiaty "przyklejonej do budynku", która nie jest powiązana ściśle z podłożem (nie jest przy betonowana do podłoża) trzeba zezwolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterwx2    0

zależy w jakim miejscu ją budujesz, np . jak obok budynku sąsiada to musisz mieć od niego pozwolenie a jak na uboczu gdzieś to nic nie potrzeba

 

zależy w jakim miejscu ją budujesz, np . jak obok budynku sąsiada to musisz mieć od niego pozwolenie a jak na uboczu gdzieś to nic nie potrzeba


Jak pomogłem to daj strzałkę w górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    155

Wiata stałaby przy mojej stodole tylko pytam czy trzeba na takową pozwolenie jeśli jest "przyklejona" do innego budynku i niezwiązana ściśle z podłożem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    155

@synproboszcza, niestety w linku który podałeś nie ma odpowiedzi na moje pytanie,ale dzięki, że zajżałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka-kr    0

@synproboszcza, niestety w linku który podałeś nie ma odpowiedzi na moje pytanie,ale dzięki, że zajżałeś ;)

A z czego będziesz stawiał te wiatę i jak żyjesz z sasiadami ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusza    10

Odświeżę temacik :)

 

Witam.

Czy na budowę wiaty "przyklejonej do budynku", która nie jest powiązana ściśle z podłożem (nie jest przy betonowana do podłoża) trzeba zezwolenie?

 

Nie, nie trzeba zezwolenia. Przyjmując ze wiata, to konstrukcja dachowa oparta na słupach. Sam będę w tym roku budował wiatę a dokładnie dostawiał do szczytu stodoły a więc buduj bez obaw. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    155

@kusza, dzięki za odpowiedź.

A z ciekawości - jakie wymiary będzie miała Twoja wiata? Ja planuję 6mx10m ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusza    10

15m x 11m i ok. 4.5m wysokości :)

Edytowano przez kusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krone125
      Witam więc tak jak nazwa tematu brzmi,mam wiate taką 6 dłi 10 szerokości i jest ona dostawiona do obory a składuje w niej słomę i sianokiszonkę na cały tydzien przywoze bo w oborze niema gdzie ustawiać i chciałbym się zapytać czym ją ocieplić tanim kosztem bo teraz to tylko się skrapla spod krokwi i na betonie zamarza.Czekam na podpowiedzi i komentarze.I TAK POZA TEMATEM DOBRZE ŻE KAR ZA KWOTOWANIE NIE BĘDZIE UFF.
    • Przez Camel7771
      Witam. Chciałbym dobudować wiatę do garażu o wymiarach 7m x 9 m. i mam pytanie co z planem? Jak to załatwić jak najtańszym kosztem? Trzeba cały plan na taki budynek robić czy są jakieś obejścia że wyjdzie to taniej? bo to w sumie tylko dwie ściany i dach. Proszę o poradę jeśli jest ktoś w temacie. Pozdrawiam.
    • Przez chuck_norris
      Witam.
      Chciałem zapytać, czy a jeśli tak to z jakiego programu można dostać dotację na budowę kurników? Posiadam działkę o powierzchni ok 10 ha i chcę jakoś ją zagospodarować. Planowałem różne inwestycje jednak wydaje mi się, że hodowla brojlerów będzie jak najbardziej odpowiednia do moich wymagań. Proszę nie pisać, że jest to nieopłacalne itd ponieważ jestem dobrze zorientowany co i jak w tym temacie
    • Przez maniek14
      Witam 
      mam problem ponieważ nie wiem czy brać pozwolenie na wycinke drzew na granicy które wystaja mi na pole i przeszkadzają jak się jeździ.
      Niektóre są grubości nogi w łydce
    • Przez daroo9876
      Witam wszystkich forumowiczów, może ktoś spotkał się z podobnym problemem jak ja.
      A więc jestem w posiadaniu pastwiska na którym kiedyś wypasaliśmy bydło, chciałbym pastwisko przerobić na łąkę. Pastwisko jest jednak mocno zaniedbane rośnie na nim dużo krzewów i drzew niektóre z nich mają średnicę > 50 cm (topola, osina bardzo szybko rośnie) i tu moje pytanie czy muszę występować o pozwolenie na wycięciu tych drzew ( jest ich ok. 50 sztuk) w Urzędzie Gminy lub Nadleśnictwie? Słyszałem że takie pozwolenie jest wymagane. Druga sprawa to czy mogę ten teren wyrównać są tam mniejsze i większe dołki i górki. Na środku jest dól w którym zbiera się woda czy mogę to zasypać, czy nie zaburzy to stosunków wodnych na działce lub jakichś innych głupot do których mogą się przyczepić urzędnicy? Dodam jeszcze że działkę otacza z dwóch stron las z jednej rzeka i z ostatniej inna łąka może ma to jakiś wpływ na sprawę. Z góry dzięki za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj