Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń

532 odpowiedzi na ten temat

#341 Share Rolnik_z_Podkarpacia

Rolnik_z_Podkarpacia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 25 luty 2014 - 19:46

Na podkarpaciu coś jest planowane??? Czy tylko stolica?

Właśnie że na Podkarpaciu nic takiego niema chyba że ja o tym nie wiem.? Panowie a może ktoś jedzie do warszawy z podkarpacia chętnie bym się zabrał ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Strajk rolników przeciw niskim cenom świń Dzisiaj, 08:03
  •  

#342 Share marb80

marb80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 25 luty 2014 - 20:04

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń ... "tusk wozi się limuzyną za nasze pieniądze i to mnie wkurza."... a ile razy lata samolotem z Warszawy do Gdańska zeby było wygodniej i szybciej....
W byłym Koninskim jest jakiś strajk organizowany?

Edytowany przez marb80, 25 luty 2014 - 20:09.

#343 Share kammillo

kammillo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 25 luty 2014 - 20:09

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń Tuska to na taczce z gnojem wywieść!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#344 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 25 luty 2014 - 20:16

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń Dzisiaj w wiadomościach w jedynce wypowiadał się nasz ,,kochany" premier i coś tam przebąkiwał, że sytuacja jest zła i na pomoc mogą liczyć rolnicy w strefach buforowych. Dobrze oni mają najgorzej bo nie mają wogóle możliwości pozbycia się towaru, ale co z innymi woj.??? cena spadła prawie o połowę i kto nam odda za poniesione straty bo to nie jest normalnym zjawiskiem by cena spadła o połowę w przeciągu kilku tygodni. Na Ukrainie już porządek prawie zrobiony więc może teraz łaskawi politycy nami się zajmą???

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#345 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 25 luty 2014 - 20:19

Widzę że niezła wojna w komentarzach wieś - miasto

Czasami nie czytam aby oszczędzić nerwów :unsure:.

#346 Share Rolnik_z_Podkarpacia

Rolnik_z_Podkarpacia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 25 luty 2014 - 20:23

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń To jest właśnie ,,Polski' rząd innymi państwami się zajmuje a nas ma w d**ie..

#347 Share kammillo

kammillo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 25 luty 2014 - 20:24

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń Tusk dąży do tego żeby nie było polskiego rolnictwa, on dba o to aby towar niemiecki zawalił nasz rynek

#348 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 25 luty 2014 - 20:26

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń Dostaniecie... figę z makiem. Pieniądze są potrzebne, żeby pomóc Ukrainie... tak dziś mówili w telewizji, więc my musimy się dla niej zrzucić - oczywiście nie dobrowolnie...

#349 Share Radzio18

Radzio18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo maszyny

Napisany 25 luty 2014 - 20:29

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń dzis weteryniarz mówił ze na podlasiu kazali brac im samochody i policjantów i jechac do chłopa wyganiac swinie na samochody i ubijac gazem rolnicy nei dajmy sie tym rzadompolskim!!!!

#350 Share kammillo

kammillo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 25 luty 2014 - 20:31

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń Pamiętam jakieś 15 lat temu był strajk rolników i jakoś rolnicy potrafili się zorganizować. Jak zrobić strajk to do skutku dzień i noc inaczej z czego będziemy żyć?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share Radi18t

Radi18t

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 25 luty 2014 - 20:33

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń panowie Jutro w warszawie o 11.00 ale gdzie ??
pod ministerstwem ronictwa??
to ma byc piketa czy duży strajk???
ja jestem z Sochaczewa (mazowieckie) z moich okolic tez spora grupa chciałaby sie przyłączyc tylko nie wiemy gdzie??!!

#352 Share fryderyk

fryderyk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 25 luty 2014 - 20:51

Dzisiaj w wiadomościach w jedynce wypowiadał się nasz ,,kochany" premier i coś tam przebąkiwał, że sytuacja jest zła i na pomoc mogą liczyć rolnicy w strefach buforowych. Dobrze oni mają najgorzej bo nie mają wogóle możliwości pozbycia się towaru, ale co z innymi woj.??? cena spadła prawie o połowę i kto nam odda za poniesione straty bo to nie jest normalnym zjawiskiem by cena spadła o połowę w przeciągu kilku tygodni. Na Ukrainie już porządek prawie zrobiony więc może teraz łaskawi politycy nami się zajmą???

wierzę, że jakby cena wzrosła o połowę, też byście równie intensywnie strajkowali nad tym, aby ceny wróciły do normalnych poziomów :)

#353 Share kammillo

kammillo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 25 luty 2014 - 20:53

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń Fryderyk weź sie nie udzielaj!!!

#354 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 25 luty 2014 - 20:56

Dostaniecie... figę z makiem. Pieniądze są potrzebne, żeby pomóc Ukrainie... tak dziś mówili w telewizji, więc my musimy się dla niej zrzucić - oczywiście nie dobrowolnie...

Początek roku więc może w takim razie niech politycy i urzędnicy oddadzą swoje ,,13" dla Ukrainy niezła sumka by się uzbierała :P

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#355 Share fryderyk

fryderyk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 25 luty 2014 - 21:01

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń Mam prawo do wypowiedzi Kamilku, jak tutaj każdy.
Wiem, że wolałbyć wprowadzić cenzurę, ale komuny już nie ma.. choć gdzieniegdzie wieje nią na kilometry!!

Jeśli istnieje zmowa cenowa, to dlaczego żaden z Was nie pójdzie z tym do UOKiK? Oni tylko czekają na tego typu sprawy!
I zasugerowałem wcześniej, abyście udali się do instytucji, która tym wszystkim zarządza - brukselskiej skarbonki brudnych pieniędzy.

#356 Share kafar191

kafar191

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 25 luty 2014 - 21:04

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń Zapowiadali że nam pomogą .... zapowiadali. I jak na razie na tym koniec.
Czy w pomorskim jest coś organizowane?? Chętnie się przyłącze.

#357 Share jarekmalina

jarekmalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 25 luty 2014 - 21:12

panowie Jutro w warszawie o 11.00 ale gdzie ??
pod ministerstwem ronictwa??
to ma byc piketa czy duży strajk???
ja jestem z Sochaczewa (mazowieckie) z moich okolic tez spora grupa chciałaby sie przyłączyc tylko nie wiemy gdzie??!!

Tak, jutro Warszawa 11:00 pod budynkiem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi,

ul. Wspólna 30; 00-930 Warszawa

Z tego co wiem to będzie sporo rolników z całej Polski, więc strajk.

#358 Share MCIKNF

MCIKNF

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 25 luty 2014 - 21:25

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń Heh, jak likwidowałem hodowlę dwa lata temu to się ludzie w czoło pukali. Dzisiaj mam zboże w magazynie - mogę trzymać nawet dwa lata czekając na lepszą cenę. Rolnictwo to taka loteria. Raz można się nieźle obłowić, innym razem wtopa na całego - chyba że jest się wielkoobszarowym farmerem-przedsiębiorcą. Gospodarowanie na kilkunastu hektarach to taki fajny dodatek do pensji, a jak jest wtopa na rynku to tragedii też nie ma. Poza tym w miarę bezstresowe życie. Wywalą Cię z roboty albo zastosują mobbing, to z głodu nie zginiesz, a na opłaty zawsze coś uciułasz. Dywersyfikacja źródeł dochodów sposobem na znaczną redukcję stresu w życiu.
Pozdrawiam.

#359 Share jakubmaliszewski23

jakubmaliszewski23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 25 luty 2014 - 21:42

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń strajk odbędzie się 3 marca w poniedziałek w grudziądzu liczymy na przyłączenie się do strajku innych gmin CHCEMY BY BYŁ TO STRAJK OGÓLNOPOLSKI STRAJKOWAĆ BĘZIEMY NAWET KILKA DNI PAMIĘTAJCIE IM WIĘCEJ NAS BĘDZIE TYM MAMY WIĘKSZE SZANSE ŻE ZAJMĄ SIĘ NASZYMI PROBLEMAMI

Edytowany przez jakubmaliszewski23, 25 luty 2014 - 21:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share jxp

jxp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 25 luty 2014 - 21:54

Strajk rolników przeciw niskim cenom świń Na Ukrainę to się darmozjady z każdej partii pchały, a żeby załatwić coś w sprawie embargo lub innych problemów to nie ma komu tyłka ruszyć, do rolników też nikt nie wyjdzie. Trzeba się organizować i dać o sobie znać rządzącym bo będą nas tak olewać zawsze