Polecane posty

HondaMtx    121

Podzwoń po gościach, którzy ogłąszja się na allegro z częsciami do massey-ów, lub na składnicach częsci i maszyn. Może ktoś będzie miał. Nikt Ci nie poda na talerzu takiej częsci i to używanej, musisz niestety sam poszukać.


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez samson
      Witam Chciałem was zapytać z czego macie dorobione obciążniki, kuzyn kupił 3 obrotową i dx85 z przodkiem troche skacze. Na przodzie ma tylko 6 oryginalnych obciążników. Ma obciążniki od ursusa z kół ale nie wiemy jak to przymocować. Może pospawać jakąś skrzynkę nawrzucać złomu i zalać betonem? Co Wy na to? najlepiej gdybyście pokazali mi fotki swoich dorobionych obciążników. Z góry dzięki pozdrawiam wszystkich
    • Przez bialytyp
      Witam poszukuję osoby która ma pług Overum lub Agrolux i posiada uchwyt kroju talerzowego, potrzebuję jego wymiarów gdyż chcę go sobie dorobić.
       
      [galleryimg=617878]
       
      [galleryimg=617879]
       
       


    • Przez mirekjaniewicz
      Witam!
      Jaki kształt obciążników założyć do C-360 jeśli oś przednia jest okrągła i sztywna. Rama obciążników jest zespolona z zaczepem i przykręcana do osi na cztery śruby. 
      Są dwa typy ram obciążników - ja mam pierwszego typu, tj. zespolona z zaczepem.
      Drugi typ tj. zaczep oddzielnie i dwie prowadnice obciążników. Chodzi mi konkretnie o pierwszy typ i kształt obciążników do niego pasujący.
    • Przez DJG888
      Witam,
       
      Kupię obciążniki przednie do Massey Ferguson 255 (najlepiej 4 sztuki) w "chrześcijańskiej" cenie.
       
      Okolice miast Wolbrom, Olkusz, Miechów, Skała (woj. małopolskie).
       
      Pozdr.
    • Przez Arturo1610
      Witam. Mam case mx 100c i nie mam z przodu obciążników mam tylko uchwyt taki jak na zdjęciach ale oryginalne obciążniki od case czy mccormicka nie pasuja pomoże ktoś i powie jakie powinny być obciążniki w tym ciągniku i ile powinno ich być ? albo może ma ktos takie i chce sie ich pozbyc ? Proszę o pomoc bo bez obciążników to jak zapnę jakąś maszyne to przód ledwo co ziemi dotyka  


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj