Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share boloo

boloo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 21 luty 2014 - 22:15

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem Witam koledzy jestem nowym nabywca kombajnu hassia z sortownikiem mam zamalowana tabliczke znamionowa .I czy jest tu jakis znawca ktory ze zdjec rozpozna model tego hassia . Jak te kombajny sie sprwuja ? jak z czesciami ? oraz czy posiada ktos katalog czesci do tej maszynki .Bo musze wymienic tam pare rolek zeby maszyna byla gotwa w 100% do sezonu .Wielkie dzieki za pomoc pozdrawiam

Załączone miniaturki

• 119188155_1_644x461_sprzedam-kombajn-do-ziemniakow-hassia-dzierzoniow.jpg
  • 119188155_2_644x461_sprzedam-kombajn-do-ziemniakow-hassia-dodaj-zdjecia.jpg
  • 119188155_4_644x461_sprzedam-kombajn-do-ziemniakow-hassia-rolnictwo.jpg

Edytowany przez boloo, 21 luty 2014 - 22:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem Dzisiaj, 23:20
  •  

#2 Share michalBacela

michalBacela

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 luty 2014 - 08:18

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem model tego kombajnu jest prawdopodobnie nieokreślony
z tego co wiem i wyszukałem w internecie wyszły 2 wersje tej maszyny
katalog części jest tez praktycznie nie do zdobycia
link to wielu części
http://agro-kam.pl/p...iemniaczanych/6

#3 Share cornerpl1

cornerpl1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:ciężarówki czyli tiry itp komputery

Napisany 22 luty 2014 - 08:19

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem Modelu nie rozpoznam bo tabliczka znamionowa zamalowana .Ale może jak by się dobrze po internecie posurfowało to by się znalazło, hmm.. Z częsciami do hassi jest średnio niektóre są bardzo drogie , w twoim przypadku wymiana rolek to będą sprawy groszowe bo rolki są tanie. Co do mojej opinii o tym kombajnie to powiem tyle znajomy ma Hassie i bardzo ją zachwala mówi że nawet lepsza jest od Anny, dobry bezawaryjny kombajn. Sam może Hassie kupie bo przydało by się kupić 2 kombajn :) pozdrawiam

#4 Share boloo

boloo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 22 luty 2014 - 10:24

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem sprobuje to tablicze jakos odzyskac .ALe pytanie co czy gdzies dostane katalog .

#5 Share boloo

boloo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 22 luty 2014 - 19:43

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem koledzy a takie pytanko wie ktos gdzie moge dostac ten walek przedni tasmy bo patrzylem dzis to moj jest w zlym stanie . Czy idzie gdzies dostac same czesci do regeneracji ? pokaze wam zdjecie o co mi chodzi

bo znalazlem na gaska .pl i jest za 812 zl troszke duzo . i szukam lepszej opcji

Załączone miniaturki

• Img.jpg

#6 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 909 postów

Napisany 23 luty 2014 - 09:23

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem 812 zł za ten wałek to raczej uczciwa cena.

#7 Share boloo

boloo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 23 luty 2014 - 11:41

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem nie chodzi mi czy uczciwa czy nie tylko chcial bym to zrobic tanszym kosztem ale zeby bylo ok chyba bede musial sam cos takeigo zrobic . tylko czy te rolki boczne w orginale sa gumowane ?

#8 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 909 postów

Napisany 23 luty 2014 - 14:18

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem To po co kupowałeś takiego sztrucla, trzeba było kupić anne to za wałek zapłaciłbyś 100zł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share boloo

boloo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 23 luty 2014 - 17:15

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem ale czy ja sie ciebie pytac co kupi c czy kupilem . to sobie kup anne i se kop

#10 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 909 postów

Napisany 23 luty 2014 - 20:01

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem

Możesz napisać, bo zawsze mnie to fascynuje i interesuje co ludzi skłania do zakupu takich wynalazków poniemieckich? Za dużo wolnego czasu macie i chcecie przeznaczyć go na wyjazdy w celu poszukiwania części? czy może chęć posiadania zagranicznej/ egzotycznej maszyny na podwórku czy co?

Myślę że kolega trafnie to ujął.

#11 Share boloo

boloo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 23 luty 2014 - 20:34

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem chlopie czepiles sie zasmiecasz mi temat nic mi nie pogasz po pierwsze to toje pieniadze wydalem a po drugie po co sie wypowiadasz jak nic nie nie wnosisz do tematu chyba wiem ze chcesz nabic sobie postów zeby byc fajnym

#12 Share darek1994

darek1994

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:zabytkowa Polska motoryzacja

Napisany 26 marzec 2014 - 22:25

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem Witam Dołączę się do tematu. Potrzebuję opinię na temat tego kombajnu, jakie ma awarie, na co zwracać uwagę przy zakupie i jak sobie radzi w zarośniętych ziemniakach. Dziękuję za odpowiedzi.

#13 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 27 marzec 2014 - 11:09

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem czy naprawde nie mozna kupic anny? przeciez jest jej pełno po ogłoszeniach. części wszystkie i w każdym sklepie i tanie. prosty serwis. po co wam te wynalazki?? za 5 tysi mozna wyrwac sprawną anke
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#14 Share darek1994

darek1994

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:zabytkowa Polska motoryzacja

Napisany 27 marzec 2014 - 19:17

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem Anna jest dla mnie za duża a karlik u mnie się nie sprawdził dlatego pytam się o hassie bo wygląda zgrabnie tylko nie wiem jak jest z jej czyszczeniem i ogólnie co o tych maszynach można powiedzieć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share 123p

123p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów

Napisany 30 marzec 2014 - 22:10

Kombajn ziemniaczany hassia z sortownikiem to zależy jakie masz ziemie. U mnie jak popadało to nie było wesoło ziemie II i III klasa. Przy zakupie pacz jak ten główny łańcuch jest wyrobiony i taśma boczna. w zarośnietych ziemniakach lepiej niż w skoszonych. Ja raz skosiłem chwasty przed kopaniem to tragedia była :/

PS; a z częściami nigdy problemu nie mialem :)