Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki rozsiewacz nawozu wybrac?

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamilo234m

kamilo234m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 21 luty 2014 - 09:18

Jaki rozsiewacz nawozu wybrac? Koledzy tak jak w temacie, potrzebuje rzetelnych opini od urzytkownikow rozsiewaczy z brzegu dokladnie model MX1200 Premium, jaks sie sprawują, jaki jest stan powloki lakierniczej po latach urzytkowania, jaka jest dokladnosc rozsiewu, interesuje mnie rowniez rozsiewazc Compact z POMu Augustow, oraz jakis nowy AREO 2 produkwany przez firme wielton, Prosze o opinie i pomoc w podjeciu decyzji, wszystkie z nich sa praktycznie w tej samej cenie i wyposazeniu, Aha i jakie jest rozwiązanie wysiewu granicznego w Brzegu? z gory dzieki za odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki rozsiewacz nawozu wybrac? Dzisiaj, 01:34
  •  

#2 Share APT

APT

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 21 luty 2014 - 09:25

Jaki rozsiewacz nawozu wybrac? MX rdzewieje strasznie, lepiej kup używanego Amazone ZA-M, też rok temu miałem kupić nowy ale zrezygnowałem na rzecz Amazone.

8 ton musi być, 9 jest dobry rok, 10 jest przyjemnie, 14 był rekord po warzywach full ochrona, nawożenie i pogoda :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1678 postów

Napisany 21 luty 2014 - 17:30

Jaki rozsiewacz nawozu wybrac? ja też miałem rozsiewacz z brzegu i w 3 lata farba zlazła wręcz płatami, a po każdym większym rozsiewaniu był gruntownie myty.
od 2 lat mam RAU i nie licząc gdzieś 2 zadartych śrubek to zero jakiegokolwiek rudego
za RAU zapłaciłem 2500 więcej niż za polski,
amazone w podobnej
wszystkie w tym samym rozmiarze

Edytowany przez malkolm, 21 luty 2014 - 17:31.

Dodaj odpowiedź