zetor6340

Czego słuchacie w swoich ciapajach przy robocie

Polecane posty

Filipoo    14

gdy tylko moge i pogoda mi na to pozwala to słucham dzwięku wydobywającego się z tłumika to jest musyka dla uszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham RMF FM. Radia Zet to bardzo rzadko. Czasem jak mi się zechcę to Eski Siedlce (od nie dawna już jest). Płytki z różną muzą to czasami w Zetorze 10641 Forterra słucham bo tam mam na radio na płyty. W Ursusie 4514 to tylko radia da się słuchać bo nie ma ani kasety a płyt tylko same radio.


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Ja najczęściej słucham RMF FM, lub ESKA Płock jak uda mi się złapać prze to kasetowe ustrojstwo :) . Ale już kupiłem radyjko i będę wymieniał, i popłynie disco w polu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendtrisix    32

Ja ciągnika nie mam (sprawnego), ale często trawę kosze mini wersją ciągnika to słucham radia Eska Wrocław i Eska Live RMX ale to tylko jak wieczorem kosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

u mie w kazdym traktozde jest radio z mp3 a w nowym na karty pamieci i wszystko gra lepiej niz w niektorych autach . slucham wszystkiego co przypadnie mi do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie ciągnikach króluje RMF Maxxx Mazowsze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11
:D zdecydowanie szóstki mojego diesla mruczy jak kot :D

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

RMF FM, radio Weekend tylko ostatnio się zpesuli i nei dają tak dobrej muzy jak kiedys ale wieczorem to każda stacja dobrą muze daje ale od wiosny to najczęsciej pendrive :D Radio zUSB i SD


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Wieczorami to Planeta Olsztyn lub Radio Bartoszyce, bo tylko wieczorami puszczają niezłe nutki, w dzień to dicho z transmitera :D


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytam posty i sie aż boje co bedzie za kilka lat stacje takiej jak rmf, eska, i inne radiostacje na "topie" przez nadawanie tylko i wyłącznie sieczki ,a nie prawdziwej muzyki robią z mózgu słuchacza budyń

 

posłuchajcie troche radia "trójki" lub innych podobnych wszystkie hity np zespołu enej w trójce leciały w wybranych audycjach pół roku wcześniej niż w esce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sar09    0

Wszystko tylko nie RMF. Trójka, czwórka, zetka, antyradio, roxy. Zaleznie od nastroju i tego co aktualnie graja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj