Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gniazda Hydrauliki Ceres

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lukas2909

Lukas2909

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 18 luty 2014 - 22:55

Gniazda Hydrauliki Ceres Witam, w moim ciągniku po założeniu ładowacza czołowego zajęte są dwa gniazda hydrauliki, a zauważyłem, że przed gniazdami są takie trójniki, z jednej strony zaślepione korkiem co jest zaznaczone na zdjęciu, i teraz moje pytanie czy ma ktoś to rozwiązane w ten sposób..?, gdyż mój problem polega na tym, iż nie mogę znaleźć odpowiednich przejściówek, bo na tym trójniku jest calowy gwint, a końcówki przewodów mają metryczny, może ktoś już z tym walczył i pomoże, pozdrawiam.DSC_0291.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gniazda Hydrauliki Ceres Dzisiaj, 22:07
  •  

#2 Share PIOTREK79

PIOTREK79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 19 luty 2014 - 06:03

Gniazda Hydrauliki Ceres witam tam na pewno masz coś takiego http://www.hydroserw...-unf,4,204.html w dobrym sklepie z hydrauliką siłowa można dostać przejściówkę do tego gwintu

Edytowany przez PIOTREK79, 19 luty 2014 - 06:05.

#3 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 19 luty 2014 - 07:08

Gniazda Hydrauliki Ceres Kolego jak nie możesz dostać przejściówek w swojej okolicy (nawet na zamówienie) to dorób kawałek węża i z jednej strony niech będzie gwint calowy a z drugiej metryczny i po bólu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share PIOTREK79

PIOTREK79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 19 luty 2014 - 19:39

Gniazda Hydrauliki Ceres albo wykręcić trójnik i dospawać nypel na odpowiedni do przewodu

#5 Share Lukas2909

Lukas2909

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 19 luty 2014 - 22:28

Gniazda Hydrauliki Ceres PIOTREK79-> Ta strona, która podałeś bardzo pomocna znalazłem coś takiego: http://www.hydroserwis.net.pl/przyl-jic-unf,4,209.html#!prettyPhoto[b209]/0/ i potem ewentualnie kolanko, żeby przewody ładnie pochować i powinno grać, tylko nie jestem pewien co oznacza to "UNF" to jest już normalny gwint, czy jeszcze jakiś inny..?, pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share PIOTREK79

PIOTREK79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 20 luty 2014 - 06:55

Gniazda Hydrauliki Ceres UNF – gwint calowy, zunifikowany, drobnozwojny kolanko tez może być tylko uważaj żeby ramiona podnośnika nie zaczepiały potem o przewody