dzikijohn

Co oznaczają przyciski Fendt Farmer 312

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dzikijohn    24

post-26844-0-89006300-1392741676_thumb.jpg

 

Niech ktoś się ulituje i napisze do czego służą przyciski 1-6. Wiem że jedna strona od napędu a druga blokada mostu ale prosiłbym szczegółowy opis.

 

To samo odnośnie hydrauliki.

Edytowano przez dzikijohn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te przyciski od 7-10 to z pewnością są od regulacji szybkości podnoszenia i opuszczania tuzu: 2 pokrętła od przedniego i 2 od tylnego Ja mam podobnie w farmtrac tylko że pod siedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrJCBx7m    12

1 Wyłączenie napędu

2 Napęd który wyłącza się powyżej 15 km/h lub przy pewnym kącie skręcenia kół

3 Napęd stały który się nie wyłączy powyżej 15 km/h i przy ostrym skręcie

4 Wyłączenie blokady kół

5 Blokada która się wyłącza po podniesieniu podnośnika lub przekroczeniu prędkości

6 Blokada stała która się nie wyłącza przy podniesieniu narzędzi lub przekroczeniu prędkości

7,8,9,10 są to pokrętła od blokady wajchy rozdzielacza

:D więc na tyle :D

 

te przyciski od 7-10 to z pewnością są od regulacji szybkości podnoszenia i opuszczania tuzu: 2 pokrętła od przedniego i 2 od tylnego Ja mam podobnie w farmtrac tylko że pod siedzeniem

 

nie zgodzę się z tym pod żadnym pozorem :D są to blokady :D a przepływ oleju zmieniamy bardziej z tyłu kabiny lub pod kabiną :D

  • Like 1

Fendt Favorit 514C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Dzięki wielkie

5 - blokada przy jakiej prędkości się wyłącza?

 

 

Kiedy te blokady od hydrauliki się stosuje i na jakiej zasadzie to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrJCBx7m    12

@dzikijohn Przy jakiej prędkości to ja tego jeszcze nie wiem nie wiem czy wogóle się wyłącza ^^ jeszcze tego nie sprawdziłem :D A blokady hydrauliki używasz kiedy tylko chcesz :D ja stosuję po to aby przez pomyłkę nie używać danej sekcji lub zablokować po to aby np nie opuścił ktoś tura :D


Fendt Favorit 514C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

No dobra. Dajmy na to mam prasę i chcę podłączyć jeden wąż - do którego wyjścia go wsadzić (są u mnie 4)? Powiedzmy że wsadzę go do wyjścia z lewej strony na górze - jak sterować wtedy tą gałką od hydrauliki by opuszczać i podnosić klapę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

No a od czego są kolory przy blokadach? Te same kolory sa na wyjsciach i już wiesz któa od czego.... Traktor ma koło 10 tys co najmniej bo schemat biegów już sie wytarł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Tylko że u mnie nie ma kolorów na wyjściach bo ten plastik chroniący jest zdjęty. Co do przebiegu - to zdjęcie z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj