Zaloguj się, aby obserwować  
pawelkarczewski

Podajnik pochyły Bizon Z056

Polecane posty

Witam , podjąłem sie kapitalnego remontu bizona i mam problem z ustaiwniem naciągu łańcucha w podajnikia, ponieważ zgodnie z książką napraw to nie nadaje się już do użycia ale z powodu braku funduszy nie stać mnie juz na jego wymianę, dlatego mam od was pytanie jak ustawić naciąg łańcucha, jakie powinien mmieć parametry?

Jest jeszcze druga sprawa odnośnie ustawienia sprzęgła w podajniku przy napędzie, moje wygląda w ten sposób że ustawia sie ścisk sprężyny za mopocą nakrętki, i nie wiem jak mocno powinna być sciśnięta ta sprężyna, ponieważ w książce nie mam na ten temat nic napisane.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

skróć te łańcuchy i będzie dobrze

Edytowano przez podlach93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam , podjąłem sie kapitalnego remontu bizona i mam problem z ustaiwniem naciągu łańcucha w podajnikia, ponieważ zgodnie z książką napraw to nie nadaje się już do użycia ale z powodu braku funduszy nie stać mnie juz na jego wymianę, dlatego mam od was pytanie jak ustawić naciąg łańcucha, jakie powinien mmieć parametry?

Jest jeszcze druga sprawa odnośnie ustawienia sprzęgła w podajniku przy napędzie, moje wygląda w ten sposób że ustawia sie ścisk sprężyny za mopocą nakrętki, i nie wiem jak mocno powinna być sciśnięta ta sprężyna, ponieważ w książce nie mam na ten temat nic napisane.

 

Pozdrawiam

Ja bym proponował najpierw zająć się nauką, bo nawet nie umiesz napisać tematu poprawnie, że już nie wspomnę o pisowni, a nie wciskaniem kitu że podjąłeś się remontu kapitalnego kombajnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Nie rozumiem stwierdzenia " jest spięty na ostatnią spinkę" Są spinacze, półspinacze trzeba skrócić łańcuch bo innego wyjścia nie ma jak nie chcesz wymieniać na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

rozpina się spinkę, jedzie do agromy, lub innego sklepu z częsciami rolniczymi i pokazujesz że chcesz tak spinke lub pół spinkę, ale podejrzewam ,że bedzie potrzebna pół spinkwybijasz jedno ogniwo i wstawiasz spinkę lub półspinkę... prościej już nie potrafię.... wytłumaczyć jeszcze jak się wybija ogniwo w łańcuchu??


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mechatronik
      Zapowiedź nowości na ten rok. Zmodernizowany zestaw podsystemów z roku 2012 dla większości obecnie produkowanych kombajnów. Wygoda obsługi znana z kombajnów najwyższej półki teraz dostępna także dla tańszych maszyn.
       
      http://www.youtube.com/watch?v=Uzg_1SyF8GU
       
       
       
       
      YouTube farmin-poland.Tv
       
       
      Pozdrawiam
      RAPITRONICS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj