Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z ładowaczem czołowym

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wonda

wonda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 16 luty 2014 - 22:17

problem z ładowaczem czołowym witam mam problem z turem 3-sekcyjnym a mianowicie działa wszystko na wolnych obrotach, ale na wysokich obrotach zacina się (powrót) zamykanie wycinaka do kiszonki dosyć duże siłowniki
Zamieniłem przewody przy roździelaczu i problem pojawil się w innym miejscu, czyli coś musi być z roździelaczem roździelacz 2 sekcyjny z dzielnikiem na 3, wymontowalem tłoczek z roździelacza brak śladów zużycia wyczyściłem wymyłem i nadal to samo regulacja linki też nie pomaga. czekam na jakieś propozycje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z ładowaczem czołowym Dzisiaj, 08:13
  •  

#2 Share grzegorz92

grzegorz92

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja

Napisany 16 luty 2014 - 22:27

problem z ładowaczem czołowym ale napisz przy jakim ciągniku jest ten ładowacz i jakiej marki masz ładowacz

#3 Share wonda

wonda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 luty 2014 - 21:39

problem z ładowaczem czołowym new holland 85 km, tur faucheux prestige 80

#4 Share grzegorz92

grzegorz92

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja

Napisany 18 luty 2014 - 09:44

problem z ładowaczem czołowym moim zdaniem rozdzielacz trzeba wymienić bo prawdo podobnie jest już za duży luz na tych tłoczkach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share qwedffgdsxdfs

qwedffgdsxdfs

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 18 luty 2014 - 18:55

problem z ładowaczem czołowym może być uszkodzone szybkozłącze któreś znaczy wtyk szybkozłącza nie otwiera się w pełni między gniazdem a wtyką i przy większym przepływie nie chodzi radzę to sprawdzić

#6 Share arturooo

arturooo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 18 luty 2014 - 22:29

problem z ładowaczem czołowym też tak myślę szybkozłącze lub rozdzielacz, dlatego że problem pojawił się w innym miejscu, zacznij sprawdzać od złącza (po prostu tańsze)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share wonda

wonda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 18 luty 2014 - 22:30

problem z ładowaczem czołowym szybkozłaczę raczej nie bo jak pisałem wyżej zamieniłem przewody wychodzace z rożdzielacza i np problem był z zamykaniem wycinaka, ajak zamieniłem to wycinak działała a opuszczanie tura nie..
mam listwe szybkiego montażu też sprawdzana ,, tur ponosi z pelnym obciążeniem bez problemu i opuszcza na malych obrotach a po do daniu gazu problem aż przewód strzela i słychać jak muli pompe. Tłoczek wyciągałem wszystko ok, jedynie muszę sprawdzić są na rodzielaczu jeszcze jakieś korki po dwa na sekcje wkręcane na imbus 10 może tam tkwi jakiś problem .