Skocz do zawartości

Zdjęcie

rzeka która zabrała 3/4 działki

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kaczmarek28

kaczmarek28

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 16 luty 2014 - 21:23

rzeka która zabrała 3/4 działki Witam. mam problem odziedziczyłem działkę która kilkanaście lat temu przylegała do rzeki. lecz teraz po obejrzeniu jej na geoportalu i satelicie Google szczena mi do podłogi opadła 3/4 działki jest pod wodą (działka znajduję się akurat w miejscu gdzie rzeka ma zakręt) i ciągle nadbiera działki wyszło na to że kawał rzeki jest na moim i pół dość dużej wyspy która ta rzeka zrobiła :/ wiec panowie gdzie się udać żeby mi państwo zrekompensowało straty w tej działce. Bo nikt mi nie kupi działki gdzie z 50 arów zrobiło się 10-15 arów za taką cenę która by zadowalała. sorki że się tak rozpisałem ale co polecacie zrobić w takiej sytuacji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rzeka która zabrała 3/4 działki Dzisiaj, 01:59
  •  

#2 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7786 postów

Napisany 16 luty 2014 - 21:27

rzeka która zabrała 3/4 działki Dowiedz się w gminie do kogo należy rzeka i do niego o wykup, lepiej rzeczoznawcę zatrudnić do właściciel rzeki zaniży wycenę. Długo to trwa. Ja z 4 lata to ciągłem bo nigdy pieniędzy na wykup nie mieli.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ka-kr

ka-kr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 14:14

rzeka która zabrała 3/4 działki

Dowiedz się w gminie do kogo należy rzeka i do niego o wykup, lepiej rzeczoznawcę zatrudnić do właściciel rzeki zaniży wycenę. Długo to trwa. Ja z 4 lata to ciągłem bo nigdy pieniędzy na wykup nie mieli.

Tomek73 dobrze pisze. Z tą wycena to zawsze też jest problem - najlepiej podzwoń po różnych rzeczoznawcach, nakreśl sprawę i zapytaj o koszt - nieraz się można zdziwić rozbieznością...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share asan

asan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 12:50

rzeka która zabrała 3/4 działki Wszystkie wody płynące należą w Polsce do skarbu państwa, zarządcą jest RZGW.