Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere seria 9xx i 10xx

455 odpowiedzi na ten temat

#121 Share dudi834

dudi834

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 05 maj 2010 - 20:55

John Deere seria 9xx i 10xx Witam Forumowiczów Zakupiłem john deere 955 i mam taki problem mianowicie przy hederze tam gdzie bierze napęd obk gardzieli jest taki wałek na wypust z jednej strony z drugiej jest zębatka jedna a druga za wale od hedera i nie ma nic więcej i moje pytanie do użytkowników Johnów czego ta jeszcze brakuje i czy te dwa wały muszą byc ustawione osiowo no bo nie są heder nie był podpinany podczas zakupu i dlatego braki proc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere seria 9xx i 10xx Dzisiaj, 08:11
  •  

#122 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1150 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 06 maj 2010 - 14:09

John Deere seria 9xx i 10xx Te zębatki muszą dolegać do siebie następnie opinasz je łańcuszkiem i na to nasuwasz taką osłonę i masz załączony napęd hedra.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#123 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 14 maj 2010 - 20:31

John Deere seria 9xx i 10xx Witam. W związku, że jadę jutro obejrzeć kombajny zbożowe JD prawdopodobnie modele 1075, 952 i jakiś chyba jeszcze to mam kilka pytań. Czym różnią się modele z cyfrą nieparzystą na końcu od tych z parzystą? Pewien użytkownik Jelonków i jednocześnie osoba, która sprowadza kombajny z Niemiec doradziła żeby lepiej poszukać z nieparzystą, bo w tych modelach parzystych są problemy z łożyskami. Wiem, nie są to kombajny nowe, zależy też dużo od ich wcześniejszego użytkowania, ale skoro tak powiedział to coś w tym pewnie jest. Może ktoś kto użytkuje tego typu sprzęt podpowiedzieć, które modele są lepsze, które gorsze?
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#124 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 09:37

John Deere seria 9xx i 10xx O jaki problem z lożyskami mu chodziło?O dostęp czy trwałośc?Ja mam 1075 mój znajomy 1072 kombajny prawie identyczne oprócz mocy i krótszej(jego) rury wyładowczej i kilku pierdół ale związanych z różnicy wieku.Zarówno jego jaki i mój póki co chodza bdb

#125 Share nickfrey

nickfrey

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe

Napisany 18 czerwiec 2010 - 20:31

John Deere seria 9xx i 10xx Witam. Czy wymieniał ktoś chłodnicę w kombajnie jd. Jestem niezadowolony z chłodnicy w swoim 1065 a ponieważ cena nowej chłodnicy jest zaporowa zastanawiam się nad regeneracją starej lub adaptacją od innego kombajnu. Jeśli macie jakies doświadczenie w tej materii to proszę o poradę :) .

#126 Share majs

majs

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 20 czerwiec 2010 - 20:40

John Deere seria 9xx i 10xx Witam
Korzystając już z założonego tematu chciałbym zapytać się użytkowników JD 1065 ( być może w 1075 również) o ustawienie strumienia wiatru oraz szczeliny sit ( górnego, dolnego i kłosowego).
Rok temu próbowałem ustawić ale bezskutecznie. Ograniczyłem częściowo zanieczyszczenia w zbiorniku zboża przez półkłoski itp. ale nie jest to takie czyste zboże jakie powinno być.
Widziałem cięcie bizonem i po wysypaniu zboża było bardzo czyste. Sam byłem pełen podziwu, mimo, że był to bizon, że tak czysto wymłócone jest:)
Pozdrawiam i czekam na Waszą pomoc....
majs,

#127 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 22 czerwiec 2010 - 20:33

John Deere seria 9xx i 10xx Jak masz połówki kłosów to domknij sito dolne,wiater mam ustawiony na prawie na maks przy dobrej cięzkiej pszenicy

#128 Share dudi834

dudi834

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 lipiec 2010 - 13:38

John Deere seria 9xx i 10xx witam forumowiczów moje pytanie jest takie w johnie mam sieczkarnie załączaną na elektromagnes czy gasicie swoje jelonki jak załanczacie sieczkarnie czy trzeba gasic silnik

#129 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 11 lipiec 2010 - 15:34

John Deere seria 9xx i 10xx No chłopie bez jaj...jak to chcesz robić i potem chcesz krecić rozrusznikiem silnik z załączoną sieczkarnią? Makabra. Małe obroty silnika i załączasz poprostu.

#130 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 14 lipiec 2010 - 19:45

John Deere seria 9xx i 10xx No nie do końca taka makabra. Ja mam JD 952 i tam jeszcze nie ma elektromagnesu tylko jest sprzęgło załączane ręcznie które można załączyć i rozłączyć tylko na zgaszonym silniku... Także odpalanie silnika razem z sieczkarnią nie jest czymś niesamowitym a tym bardziej makabrycznym :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share kamilfentdfarmer

kamilfentdfarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 lipiec 2010 - 19:58

John Deere seria 9xx i 10xx witam
chcę do wiedzieć się ile leje sie oleju do silnika jd 975 liczę na szybko odpowiedz bo się może zatrzeć :D

#132 Share orion67

orion67

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 sierpień 2010 - 20:29

John Deere seria 9xx i 10xx

witam forumowiczów moje pytanie jest takie w johnie mam sieczkarnie załączaną na elektromagnes czy gasicie swoje jelonki jak załanczacie sieczkarnie czy trzeba gasic silnik

#133 Share bobek1

bobek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 10 sierpień 2010 - 19:22

John Deere seria 9xx i 10xx @lukejro
Jak zalaczyleś rescznie sieczkarnie to ona dopiero po uzyskaniu odpowiednich obrotow silnika sie zalacza tak wiec ona nie chodzi od razu. :)

#134 Share radzio16

radzio16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 10 sierpień 2010 - 19:32

John Deere seria 9xx i 10xx Witam kolegów, mam problem w swoim JD 1065 mianowicie nie załącza mi się sieczkarnia, zakładam ją dokręcam wszystko, włączam młocarnie i nic!!

#135 Share dronningborg6

dronningborg6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 11 sierpień 2010 - 06:02

John Deere seria 9xx i 10xx Z przodu przy wałku od włączania młocarni masz taką rolkę z sprężynką(to jest włącznik). Ta rolka nie zawsze opada. Włącz młocarnie i rusz lekko tą rolkę i na pewno wszystko zadziała.

#136 Share Gargo

Gargo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 19:12

John Deere seria 9xx i 10xx Witam. Jestem w posiadaniu wałka napędu do skrzyni biegów i sprzęgła kompletnego do JD 965H. Tel 505040769

#137 Share maciek

maciek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 483 postów

Napisany 10 luty 2011 - 11:45

John Deere seria 9xx i 10xx Witam ,jak jest z dostępem i cenami części zamiennych do 1075?

#138 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3420 postów

Napisany 10 luty 2011 - 14:38

John Deere seria 9xx i 10xx zawsze sie gdzies znajdzie dana czesc
wiekszosc jes taka sama jak w innycz modelach
lozyska, pasy i lancuchy to nie problem zawsze znajdzie sie zamiennik

Polska B

#139 Share siwy2777

siwy2777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 26 maj 2011 - 20:58

John Deere seria 9xx i 10xx Czy wie ktoś ile wchodzi litrów oleju do hydrauliki JD 952? i ile jest korków do spustu i gdzie je znajdę?? I jaki olej polecacie do hydrauliki ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3420 postów

Napisany 27 maj 2011 - 12:37