abuk14

John Deere seria 9xx i 10xx

Polecane posty

S-Piotr    58

Tą przeciwwagę zakładasz na osi napędu targańca przy hedrze.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

o ile dobrze pamietam to ja posiadam taką przeciw wage... sprawdze i odpisze niedługo na ten temt


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

I jak hederek stoi już na wózku.

 

Nie cytuj poprzedniego postu!!!


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

@S-Piotr pisałeś wcześniej o sprzedaży części z hedera, a może chcesz sprzedać tez ten wózek co jest na zdjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Poszedł już do ludzi , ale reszta do kupienia.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Tak z ciekawości za ile sprzedałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Za całe 350zł.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

nie jeszcze na paletach stoi... kombajnem nie chce wyjeżdrzac a ten rok sie jeszcze przemęcze... pozatym najpierw trzeba go przerobic... jak byś kiedyś miał czas to mozesz fotki tego swojego oryginalnego zrobić...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Mam pytanie czy ktoś wymieniał chłodnicę w JD 975 na jakąś inną. Nasza okazała się totalnym sitem jak ją domyliśmy (przez to kombajn się cholernie grzał) Dorobienie nowej w zakładzie to koszt ok 1800zł więc szukam od czegoś innego nowej fabrycznej. Co sądzicie o tym aby założyć od bizona? Czy nie będzie to przeszkadzało, wymiary są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

SZUKAM!!! poszukuje w trybie prawie pilnym opon do mojego JD o rozmiarach 18,4/15-26 najchetniej używane w dobrym stanie... czy ktos wie gdzie take coś moge dostać;>


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

wie ktos ile kosztuje klepisko (do zboza nie do kukurydzy) do kombajnu JD965H

i w jakiej czenie cepy

a ktos podpowie na jakich obrotach młockarni młucicie zboze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Na takich aby nie śrutowała ziarna i nie zostawały w kłosach za kombajnem a to jest między 750 a 900 obr/min, więcej się dowiesz z instrukcji obsługi bizona ja też z takiej korzystałem gdy zaczynałem kosić tam jest to wszystko opisane,powodzenia.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

zapytam inaczej (codzi mi o obroty młockarni) przy nie zuzytym pasie napedowym jakie powinien miec obrty ile osiaga na max

chce miec porownanie na kombajnie jaki chce kupic ile ma na maksymalnych obrotach z tym jakie powinien miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ale i tak niegdy nie używasz max obrotów... zawsze je sobie regulujesz w zaleznosci od potrzeb... zwykle pracuje sie w zakresie 850-1100 zalezy od zboża... ja młuce pszenice na ok 900obr/min....


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

W moim na maxa to 1210obrotów a minimum to 400 obr. przy pełnych obrotach silnia. Przy zakupie to dobry temat na sprawdzenie,gdy na maxa się kręci młocarnia to trochę kołysze kombajnem,gdy jest coś nie tak to kombajn zacznie dosłownie skakać .


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A wymienial ktoś wtryskiwacze w swoim jd?Dymi mi tak od 3/4 obrotów silnika na czarno i nie wiem jak się zabrać za wyciaganie tych ołowkowych wtrysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwadrat92    0
John Deere ma to do siebie ze zawsze dymi na poczatku gdyz papa jest tak wyregulowana.wytrzasacze mogly sie pogias od zapchanego szarpacza.ale myśle ze jak za uszkodzony to i tak cena przesadzona.ale jak uważasz.musisz z bliska pozadznie obejrzec kombaj i jego wszystkie zakamarki bo w przeciwnym razie bedzie to skarbonka bez dna i do tego przy takim roczniku.

 

 

Witam!

Mam JD 975. Mój problem polega na tym ze nie wiem czy pas jezdny który posiadam wystarczy mi na przejechanie kolejnego sezonu ( ma on 5cm). Jak by mi ktoś mógł powiedziec ile cm ma nowy i jakie są jego numery katalogowe(wymiary). A jak sie na nim juz nie pojeździ to jak go najprościej ściągnąc zeby sie nie narobic.

Z góry dziękuję :rolleyes:

 

Prosze o jak najszybszą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18
A wymienial ktoś wtryskiwacze w swoim jd?Dymi mi tak od 3/4 obrotów silnika na czarno i nie wiem jak się zabrać za wyciaganie tych ołowkowych wtrysków

 

 

Odkrecasz ta srube co tam jest i poprostu wyciagasz i wkladasz odrazu nowy Zeby niedostal sie jakis syf.

 

Bardzo prosta sprawa sam sie nad tym glowilem kiedys :D


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Pnowie mam takie pytanko do posiadaczy jd 935 lub podobnych modeli, otóż kupiłem sobie taki kombajn w tym roku (to będzie jego pierwszy sezon u nas) :D i chciałem sie was poradzic jak dobrze ustawic kombajn do młócenia pszenicy przenżyta i spółek, jak najlepiej ustawic szczeline klepiska, wiatry i jakie powinny byc obroty małocarni, pod jakim kątem ustawic sita do poszczegółnych zbóż z góry dziękuje za porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio16    0

Panowie mam problem ze swoim John Deere 1065 czasem nie mozna wbić biegu nic nie zgrzyta, tylko jest tak jakby coś blokowało lewarek jak może byc tego przyczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj