Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere seria 9xx i 10xx

455 odpowiedzi na ten temat

#41 Share strzelec

strzelec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 27 maj 2008 - 08:42

John Deere seria 9xx i 10xx Dzięki spróbuje. No tak typowa 6-stka.Filtr odpowietrzyłem co prawda widac tam mały pęcheżyk powietrza bo jest szklana obudowa ale nie da sie go "wygonić"-próbowałem kilka razy. Ale ta pompa to niezły wynalazek nie ma to jak w Bizonku dwie śrubki w pompie i pompu pompu. A może lepiej odkręcić przewód nadmiaru pompy tylko ???

Zrobilem jak mówiłeś. Sukces.... Dzięks

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere seria 9xx i 10xx Dzisiaj, 23:32
  •  

#42 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 28 maj 2008 - 10:30

John Deere seria 9xx i 10xx <_< nie ma sprawy <_< to jest typowa pompa tylko ze rotacyjna to jest troche inna jej obsługa... oczywiscie mozna ja odpowietrzyc odkręcając srubki, ale efekty nie zawsze sa pozytywne a i trzeba dobrze dokładnie wypchnąc całe powietrze z niej a to długo trwa...
DEZERTER

#43 Share strzelec

strzelec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 01 lipiec 2008 - 14:07

John Deere seria 9xx i 10xx Czy wie może ktoś gdzie można jeszcze sprawdzić w jd 1055 rok produkcji bo na tabliczce nie jest wybity???

#44 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 01 lipiec 2008 - 19:26

John Deere seria 9xx i 10xx Jak nie jest wybity musi być... :D , na felgach jest wybity i na ramie chyba też.

#45 Share strzelec

strzelec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 01 lipiec 2008 - 20:54

John Deere seria 9xx i 10xx Na tabliczce nie ma na 100%... A w którym miejscu na ramie?

#46 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 02 lipiec 2008 - 06:17

John Deere seria 9xx i 10xx To ciekawe czemu ty nie masz, a ja mam :D , a ile masz tych tabliczek bo powinny być dwie z rokiem prod., ciężarem kombajnu i pojemnościa zbiornika i druga to Product Indentification Number obie są na pomoście po lewej stronie patrząc od przodu. A na ramie powinno być przy lewym kole no i felgi jeszcze sprawdż :D
Ps. A masz do niego orginalny podręcznik techniczny, bo ja mam i tam są wszystkie numery wpisane wraz z pobytami serwisu.

#47 Share radzio16

radzio16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 03 lipiec 2008 - 20:21

John Deere seria 9xx i 10xx Ile wchodzi oleju do mechanicznej skrzyni biegów do JD 1065, jaki olej najlepiej tam wlac??

#48 Share strzelec

strzelec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 04 lipiec 2008 - 06:30

To ciekawe czemu ty nie masz, a ja mam :P , a ile masz tych tabliczek bo powinny być dwie z rokiem prod., ciężarem kombajnu i pojemnościa zbiornika i druga to Product Indentification Number obie są na pomoście po lewej stronie patrząc od przodu. A na ramie powinno być przy lewym kole no i felgi jeszcze sprawdż :D
Ps. A masz do niego orginalny podręcznik techniczny, bo ja mam i tam są wszystkie numery wpisane wraz z pobytami serwisu.

Zobacz Fotkę oto link: http://s4.zapodaj.ne...675068.jpg.html

Jest na niej taka rubryka jak "Baujahr" - czyli po niemiecku rok prod. no i nie ma niestety śladu numeratora....
Podejrzewam że przyczyna jest prosta a mianowicie chodzi o to że przy produkcji maszyn rolniczych pod koniec roku kalendarzowego nie wybija sie roku produkcji ponieważ maszyna może już się nie sprzedać w bieżącym roku tylko będzie stała np. na placu do następnego roku... a jak przyszło do sprzedaży to pewno zapomnieli wybić...
Pracuję w dużej firmie produkującej prasy rolujące i kiedyś zajmowałem się wybijaniem tabliczek znamionowych i problem ten był rozwiązywany w taki sposób jak opisałem. Maszyny stały na placu nawet 2 lata a później podmalowali wybili rok i szla jako nowa.

A jeśli chodzi o podręcznik to coś mam tylko mi zamókł no i nie wiele można odczytać.
Będę musiał poszukać na ramie i na feldze.

#49 Share johndeere975

johndeere975

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 04 lipiec 2008 - 18:05

Wiem, że były tematy o poszczegolnych kombajnach, ale myślę, że warto założyc taki temat aby wszystko było zebrane w jednym miejscu. Wpisujcie tutaj swoje problemy opinie o poszczególnych modelach itp.

Sam zastanawiam się nad kombajnem z takiej serii, najbardziej podoba mi się 975. Jak sie sprawuje ??

Witam potrzebuję pomocy. Problem dotyczy kombajnu zbożowego JOHN DEERE 975. Szukam sprawnego silnika za rozsądną cenę tzn.6000zł do tej maszyny. Oryginalny 150 konny z turbo pokazał kopyto- pękł blok. Może ktoś z obecnych wie czy będzie pasował do niego silnik od ciągnika JD 4955. A może inny. Po 05.07.2008 jadę z odkręconą przystawką od mojego zobaczyć czy istnieje możliwość dopasowania tego od ciągnika. Przepraszam jeśli zrobiłem coś nie tak jak należy na tym forum nie mam czasu zagłębiać się akurat w ten temat. Pozdrawiam.

#50 Share marcin31

marcin31

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 06 lipiec 2008 - 11:06

John Deere seria 9xx i 10xx Może doradzicie mi jaki najlepszy będzie olej do silnika do john deera 1065

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share radzio16

radzio16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 07 lipiec 2008 - 08:03

John Deere seria 9xx i 10xx Ja leje Shella Rimula X 15w40.

#52 Share marcin31

marcin31

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 21:54

John Deere seria 9xx i 10xx Panowie jakim biegiem mam kosic john deerem 1065 jestem nowym użytkownikiem i wypadało by wkońcu maszyne wypróbowac

#53 Share dronningborg6

dronningborg6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 09:30

John Deere seria 9xx i 10xx 2 zależy jeszce co?

#54 Share radzio16

radzio16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 13 lipiec 2008 - 11:17

John Deere seria 9xx i 10xx Ja tam kosze na 1 na 2 jak słabe zboże, ale to wszystko zależy od warunków, jak masz jakies pytania to dawaj bo tez mam 1065 ;)

#55 Share celeronik

celeronik

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 13 lipiec 2008 - 11:31

John Deere seria 9xx i 10xx Poniżej 2 biegu w JD 975 nie schodzę, nawet przy plonie 6t/ha.

#56 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 13 lipiec 2008 - 17:31

John Deere seria 9xx i 10xx Ja moim 970 to różnie, ale najczęściej robie na 2 biegu lub na 1, ale wtedy przespieszacz na maksa ;).

#57 Share marcin31

marcin31

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 08:40

John Deere seria 9xx i 10xx Korzystając z tych ustawień http://www.agrofoto....inne-t5425.html powiedzcie jak ustawic szczeline bębna, sit i obroty wentylatora żeby pasowały do poszczególnych kategorii zbóż

#58 Share griga

griga

Zaawansowany

• Administrators
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 21:40

John Deere seria 9xx i 10xx Mam pilne pytanie do właścicieli kombajnów z silnikiem 6539 TZ02 lub 6359 TZ02 (kombajn model 975 i nowsze podobne).
Czy w tych silnikach jest automatyczne blokada wtrysku przy spadku ciśnienia oleju w układzie smarowania? Silnik od naszego kombajnu właśnie jest w naprawie i albo jest zatarty albo ma ten czujnik i przez to zgasł poprzedniemu właścicielowi na polu i tak już go nam sprzedał.
Jeśli ktoś coś wie będę wdzięczny za wszelkie porady

Poszukuję też katalogu części, instrukcji obsługi do kombajnu JD 975. Jeśli ktoś takowe posiada proszę o kontakt na PW

#59 Share marius21

marius21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 11:24

John Deere seria 9xx i 10xx witam
moze mi ktos powiedziec ile koni mechanicznych ma silnik 4 cylindrowy z turbo montowany w kombajnach z koncowka 52

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 12:28