Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere seria 9xx i 10xx

574 odpowiedzi na ten temat

#561 Share Piotrekk9540

Piotrekk9540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 14 lipiec 2017 - 18:36

John Deere seria 9xx i 10xx chodzi o takie ala sitko ? a widzisz :) mądrego to i przyjemnie posłuchać dzieki wielkie !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere seria 9xx i 10xx Dzisiaj, 01:10
  •  

#562 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 477 postów

Napisany 17 lipiec 2017 - 21:07

witam

chciałem zapytać o ostojnik paliwa który jest przy zbiorniku ,ma on jakiś wkład  wymienny czy sitko tam jest jakieś

#563 Share patrykjd

patrykjd

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, motoryzacja

Napisany 17 lipiec 2017 - 21:11

John Deere seria 9xx i 10xx U mnie w 1075 jest sitko, kiedys sie pytalem bo chcialem zmienic i nie moglem nigdzie dostac

#564 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 477 postów

Napisany 18 lipiec 2017 - 07:22

wiec wystarczy oczyścić przemyć , dzięki za odpowiedz

#565 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 27 lipiec 2017 - 19:25

Co może być przyczyną grzania się tuleji gumowych z obrazka pod numerem 3 ?.Ale tylko tych dolnych górne się nie grzeją.Ośka nr 4 jest tak gorąca aż parzy i tulejka po przegrzaniu robi się klejąca i nadaję się do wyrzucenie.Tulejki oryginały.

Edytowany przez SAUTER, 27 lipiec 2017 - 19:25.

#566 Share Piotrekk9540

Piotrekk9540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 31 lipiec 2017 - 19:58

John Deere seria 9xx i 10xx witam co może być przyczyną teho że nie odpala kombajn ? z rozrusznika słychać takie "pykanie" miał ktoś taki problem?

#567 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4115 postów

Napisany 01 sierpień 2017 - 11:29

elektrowłącznik, szczotki, ogólnie rozrusznik na stół do przeglądu i regeneracji

Polska B

#568 Share Piotrekk9540

Piotrekk9540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 01 sierpień 2017 - 20:37

John Deere seria 9xx i 10xx panowie jeżeli chodzi o te pykanie w rozrusznika to nie zawsze tam tkwi wina. w moim przypadku był to za słaby akumulator

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#569 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1367 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 01 sierpień 2017 - 20:47

Rozrusznik po dwóch remontach i dalej pyka i łapie jak mu się chce , potrafi dopiero za piątym naciśnięciu startera . 

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#570 Share spartaks

spartaks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 sierpień 2017 - 08:31

witam

ma ktoś jakiś sposób na linkę sprzęgła w jd serja 900 (935), bo kupiłem linkę i po założeniu słabo sprzęgło działa, czasem wogule a pedel nie wraca spowrotem do góry, po prostu ten pancerz się zaciska i linka w nim nie pracuje prawidłowo. Ktoś ma na to jakiś patent ? bo podobno na 100 tych linek były tylko 3 reklamacje więc nie wiem jakim cudem u innych to działa.

#571 Share rysss

rysss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 11 sierpień 2017 - 20:59

cześć u mnie pykał  ale to nie rozrusznik tylko włącznik CZeść

#572 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4115 postów

Napisany 12 sierpień 2017 - 11:23

witam

ma ktoś jakiś sposób na linkę sprzęgła w jd serja 900 (935), bo kupiłem linkę i po założeniu słabo sprzęgło działa, czasem wogule a pedel nie wraca spowrotem do góry, po prostu ten pancerz się zaciska i linka w nim nie pracuje prawidłowo. Ktoś ma na to jakiś patent ? bo podobno na 100 tych linek były tylko 3 reklamacje więc nie wiem jakim cudem u innych to działa.

sam walczyłem z tym w tamtym roku, skończyło się na spawaniu ucha do pręta i zaplątaniu linki

nowe jak wspomniałeś ściska pancerz, tandeta i nie wierzę że ktoś na tym jeździ

masz do wyboru zakucie nowej na starym pancerzu lub zakup oryginału, choć trochę boli, bo koszt to 1400zł

jako ciekawostkę mogę dodać że linka hamulca ręcznego może być taka sama, przynajmniej w 1042 tak jest

Polska B

#573 Share spartaks

spartaks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 sierpień 2017 - 15:31

niestety oryginału to już dawno niema, poprzedni właściciel uśmiercił i założył jakiś zmiennik dorabiany gdzieś w jakimś zakładzie, nawet dobrze to działało chociaż trochę zgrzytu było. dzwoniłem do serwisu JD i powiedzieli że nowa linka 400zł i obawiam się, że będzie to samo badziewie co jak kupiłem, czyli z tym zgniatającym się pancerzem. Zastanawiam się czy nie przedłożyć tej dźwigni przy sprzęgle (obok skrzyni)  to wtedy będzie potrzebna mniejsza siła aby pociągnąć przedłużone ramie lub nałożyć tą linkę na jakaś rolkę aby była sztywna, tylko czy wtedy będzie pracować w środku pancerza.

#574 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4115 postów

Napisany 13 sierpień 2017 - 09:09

to szukaj po złomach pancerza na dawcę

nie możliwe aby ori linka kosztowała 400zł, w tamtym roku gravit lublin miał za 1400 i na prawdę widać różnicę w jakości materiału

Polska B

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#575 Share spartaks

spartaks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 sierpień 2017 - 08:10

no i udało się linka za 82 zł działa jak tralala

nie rozumiem po co to tak spierniczyli skoro dało się to zrobić normalnie :)

jakby ktoś miał kiedyś dylemat czy kupować linkę za 1500 lub 400zł to powiem brać pierwsza lepszą za te 80zł i będzie git tylko trzeba przedłożyć to ramie co wychodzi ze skrzyni aby była dłuższa dźwignia przez co potrzeba mniejszej siły do jej pociągnięcia (wystarczy kawałek płaskownika ja to przedłużyłem o 100%) linkę puściłem starym otworem w ramie, pasuje to jeszcze przesunąć aby linka i rama tworzyła kąt prosty bo tak to może się wytrzeć, (tylko już wczoraj nie miałem czasu wiercić otwór bliżej gardzieli).

ps. jak popatrzyłem na ceny z gravit lublin to ręce mi opadły, jakbym je znał wcześniej to dwa razy bym się zastanowił nad kupnem JD, tyle dobrego że się nie rzuciłem na duży kombajnik tylko skromny 935 bo ceny do niego o połowę niższe niż tych większych.

jak ktoś zastosuje "mój" patent to piwo dla mnie   oO

a kolega od tego pykajcego rozrusznika to kiedyś tak miałem w pojeździe który miał świece żarowe (które jeszcze się dogrzewają przez 5 minut po odpaleniu i pobierają prąd wyczerpując akumulator) i jak był słaby aku to potem tak pykał, poprostu był za słaby alternator, najlepiej miernik do łapy i sprawdzić ładowanie.

Edytowany przez spartaks, 15 sierpień 2017 - 08:24.

Dodaj odpowiedź