abuk14

John Deere seria 9xx i 10xx

Polecane posty

izydor6280    1142

chłodnica oczywiście dolna część, duży korek od zewnątrz na klucz 19, jeśli nie ma to zwal przewód

silnik w okolicach pompy paliwowej, czyli od strony zbiornika zbożowego

co do pojemności strzelam że w przedziale 15-20l


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baksik    2

Wiecie może czy John Deere 935 da się kosić rzepak, ma on dość wąską gardziel i bęben czy nie zapycha się ? Ktoś ma doświadczenie z tym kombajnem bo myślę o zakupie na małe gospodarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz2207    13

John deere 1065 mam problem z paliwem pompa sprawdzona pompki zasilajace tez zbiorniczek odpowiedzialny za przelew tez filtry nowe wtryski nowe glowica po regeneracji a ciagle dostaje jakby za malo paliwa nierowno chodzi brak mu mocy jak podlacze bezposrednio pod pompe banke to na ile taka banka powinna wystarczyc i ile powinno iść przelewem bo wedlug mnie 300ml przez 10mib to mało. Jak zwiększyć dawke paliwa w kombajnie 1065

Edytowano przez lukasz2207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    142

A ustawienie pompy, kąt wtrysku dobry? 

To co piszesz może być późny zaplon czyli jak kto woli w dieslu wtrysk paliwa. 

Ps. Ten kto robił Ci pompę powinien ją sprawdzić czy dobrze daje dawkę, dawki się nie podnosi ot tak bo się wydaje że mało paliwa jest. 

Edytowano przez MarcinKa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzichu124    9

Panowie jaka powinna być szczelina klepiska na max podciagnietym ? 

Bo u mnie jak podciagne na max to na wlocie mam 20mm a na wylocie 4mm , dlatego muszę przestawić , nie wiem co kosił poprzedni właściciel że jest taka różnica między wlotem i wylotem ? 

Chodzi o John Deere 1075

 

Edytowano przez zdzichu124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    142

A to Ty nie wiesz ,że powinna różnica być między wlotem i wylotem??

Nie podpowiem Ci ile dokładnie powinieneś tam mieć ale na pewno różnica być musi. Choć jeśli nikt nie grzebał to pewnie masz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 godzin temu, zdzichu124 napisał:

Panowie jaka powinna być szczelina klepiska na max podciagnietym ? 

Bo u mnie jak podciagne na max to na wlocie mam 20mm a na wylocie 4mm , dlatego muszę przestawić , nie wiem co kosił poprzedni właściciel że jest taka różnica między wlotem i wylotem ? 

Chodzi o John Deere 1075

 

Z klepiskiem to na odwrót jak z babą.  Najpierw luźno później ciasno zupełnie na odwrót kłosa młóci niż baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzichu124    9

Wiem oczywiście , że musi być więcej na wlocie i mniej na wylocie , ale chodzi mi właśnie o wartości jakie macie ustawione u siebie dla zbóż ;) Jeśli ktoś byłby łaskaw zmierzyć szczelinę u siebie i podpowiedzieć to byłbym wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Patrząć na istrukją  to jęczmień na wlocie ma mieć 12 mm i na wylocie 6 mm tak mam w JD 995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szron88    29

U mnie w 1065 na wlocie mam 25mm na wylocie14mm wszystko ładnie wymłaca. Oczywiscie duzo zalezy od stanu cepow i klepiska jak pogiete i zurzyte to trzeba mocniej docisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131
Dnia 24.06.2018 o 12:11, Renault85-15TX napisał:

Jak wygląda JD 995? Można jakieś zdjęcie prosić? :D 

 

SAM_0476.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Jak dobrze widzę to model 955 a nie 995 także poproszę o zdjęcie tego konkretnego modelu co napisałeś go powyżej czyli 995!.

Edytowano przez Renault85-15TX

Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

może być problem, bo największy to 985 xD

 

a tak już całkiem na poważnie, ciekawie rozwiązany filtr kabinowy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Właśnie wiem że 985 to największy z serii 9xx ale być może jestem w błędzie skoro jest model 995 i to nawet w Polsce :D 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Potrzebuję chłodnicę do JD 952, ma ktoś namiary na miejsca w dolnośląskim, lubuskim lub wielkopolskim gdzie taką mogę dostać??? Ewentualnie gdzieś w Polsce skąd wysyłają kurierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Właśnie ryję w olx i znalazłem to ogłoszenie, jutro zadzwonię. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzichu124    9

Panowie ma ktoś opis bezpieczników do Johna 1075 ? Chodzi o bezpiecznik od klimy. Przestała mi chodzić klimatyzacja ponieważ nie dochodzi prąd na sprężarkę , jak podam plus na krótko do sprężarki do wszystko działa i klima ładnie chłodzi ale włącznikiem w kabinie nie mogę załączyć . Włącznik sprawny i czujniki ciśnienia sprawne , nie dochodzi prąd do włącznika i nie podaje go wtedy dalej na sprężarkę . Ma ktoś może jakis schemat albo wie co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    142

Może Ci ktoś schemat da, ja nie mam ale z doświadczenia doradzę, że lepiej pomału idź po kablu który ma być zasilony i dojdziesz gdzie przerwa. 

Czasem trochę schodzi z zlokalizowaniem ale pomału, znajdź dobrze kolor weź miernik i przepatrz tak. 

Skoro piszesz że wszystko inne dobre to masz tylko jedną możliwość. Przerwa na kablu itp

Ewentualnie podaj napięcie z innego bezpiecznika tylko nie przeciaż za bardzo żebyś nie upalił gniazda albo nie daj Boże kombajnu. 

Przez żniwa przerobisz a potem sobie poszukasz jak powinno być. 

Edytowano przez MarcinKa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiu3512    10
Witam. W moim JD 1075 podczas otwierania rury bardzo mocno skacze, gdy dodam więcej gazu, rura mniej podskakuje, ale problem i tak nie znika. Podczas składania rury wszystko pracuje dobrze. Jaka może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Koledzy czy jest może jakaś regulacja sprzęgła w JD 975? (chodzi o to czy da się podciągnąć bo ślizga mi się pod górkę) 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
    • Przez Ursusss
      Witam John Deere 7430p 2007r
      Wszystko działało pięknie po włączeniu świateł włączyłem długie i wszystkie wyświetlacze zgasły odrazu go zgasiłem i teraz jak włączę zapłon to pika i wyświetla traktor z 2 przyczepami i włączają się awaryjne co to może być?? Pomocyyy
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj