abuk14

John Deere seria 9xx i 10xx

Polecane posty

micgal39533    499

przy stacyjce kabel prądowy trzyma się na kilku drucikach, poprawiliśmy to ale dalej gdzieś ginął prąd bo do przekaźnika szło 10V okazało się że w kostce po prawej stronie kabiny co łączą się kable to ten kabel prądowy się wysuwał i tylko lekko stykał, poprawiliśmy to ale dalej ten przekaźnik cykał i założyliśmy kolejny nowy przekaźnik i maszyna odpaliła a w tym poprzednim był styk w środku upalony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel10987    5

Witam chciałem sie was doradzic i posluchac waszej opini na temat john 1075 na hydro. Ma moze ktos takiego? I czy warto dac za niego 77tys. stan jest dobry widac ze ktos dbal o niego bo nawet lancuchy sa wysmarowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

swoja drogą jak robiłem teraz przegląd wszystkich łożysk to w porównaniu do claasa było niebo a ziemia raz że łatwiej się dostać to jeszcze większość jest taka sama 


Witam chciałem sie was doradzic i posluchac waszej opini na temat john 1075 na hydro. Ma moze ktos takiego? I czy warto dac za niego 77tys. stan jest dobry widac ze ktos dbal o niego bo nawet lancuchy sa wysmarowane.

 

 

ja mam 1075 tylko bez hydro kupiłem przed sezonem nie było czasu na większy przegląd tylko powierzchownie  ale przechodził cały sezon bez jakiś większych awarii, kombajn jak najbardziej godny polecenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrykjd    11

Tez mam jd bez hydro. Teraz bedzie jego 7 sezon i nie moge sie do niego doczepic. Bez wiekszych awari pasek sieczkarni,lozyska i rok temu wymiana lancucha podajnika i zebatki. Bardzo prosta konstrukcja latwy dostep do wszystkiego. Maszyna wydajna ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

Witam chciałem sie was doradzic i posluchac waszej opini na temat john 1075 na hydro. Ma moze ktos takiego? I czy warto dac za niego 77tys. stan jest dobry widac ze ktos dbal o niego bo nawet lancuchy sa wysmarowane.

 

różnica jest tylko w napędzie układu jezdnego , hydro , standardowa skrzynia , reszta jest wszystko to samo , z którego roku kombajn , chodzą tak w granicach 65 tys 75tys nawet niżej też są od 50 ale to już zależy w jakim jest stanie sam musisz sobie ocenić porównać , jakie wyposażenie wszystko się naprawdę liczy czy ma sieczkarnię , klimę , czy zbiornik ma kryty blachą , jaki heder szer , może stół do rzepaku lub kose boczną , u mnie ma skrzynie revermatic tylko model niżej 65 chciałem kupić na standardowej ale taki trafiłem , hydro to nie ma wajchy od biegów  nie ma pasów przekładni więc było by to dobre , a z drugiej strony standardowe rozwiązanie to standardowe może kiedyś z czymś być problem bo a to zbyt drogie a to trudniej dokupić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rawpanic    0

Panowie gdzie naprawić silnik JOHN DEERE 965 ? W Mazowieckim lub Lubelskim. Motor najprawdopodobniej zatarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Najlepiej zrobić to samemu siknik jest prostej konstrukcji ale naprawy gówne prowadzi KRESMOT Nieledew , Kalinowice Nowak i w Tomaszowie Lubelkim 

Tyle wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quercus78    5

Ma ktoś z Was JD 975 Hydro4 ? Jak te kombajny się spisują? Mam obecnie Claasa Protectora.ale chce go zmienić bo się robi dla mnie za mały. Podpowie ktoś coś?


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wymieniał ktoś z użytkowników JD 1075 hydroakumulator ewentualnie regenerował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ten twój wygląda jak mój?Bo mam problemy z zakupem membrany do niego a o napełnieniu to nawet nie wspomnę nawet serwis JD tego nie napełni bo to stare przyłącze

post-10497-0-16151500-1494161355_thumb.jpg

post-10497-0-06542400-1494161391_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi gość nabijał 600g R134a

 

 

Może mi ktoś podpowiedzieć jak macie założony fartuch kosza sitowego na rysunku pod 8 ?Chodzi mi czy tą górną część fartucha mam  chować do środka kombajna czy może do tyłu?

 

 

post-10497-0-77992800-1496865082_thumb.gif

Edytowano przez SAUTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

z tego co pamiętam przylega prostopadle


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W ten sposób?

post-10497-0-67082700-1496933631_thumb.jpg

post-10497-0-09627400-1496933720_thumb.jpg

Edytowano przez SAUTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

Mam mały problem ze smarowniczką. Chodzi mi o tą co jest z tyłu za kołem(foto), nie mogę jej przebić, wykręciłem ją ale drucik wejdzie tak na 2cm i jest jakby zaślepione. Które miejsce smaruje ta smarowniczka i gdzie powinien wyjść smar ?

post-8912-0-03081300-1497706423_thumb.jpg

Edytowano przez celtis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj