Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere seria 9xx i 10xx

455 odpowiedzi na ten temat

#21 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 22:38

John Deere seria 9xx i 10xx a ja mam 1055 i ma 2900 mth a jedyna awaraia w tym roku to łożysko na targańcu kosy stożkowe cena.... 250 zł oryginał
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere seria 9xx i 10xx Dzisiaj, 18:20
  •  

#22 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisany 19 marzec 2008 - 07:04

John Deere seria 9xx i 10xx Ja mam JD 1052 i w zeszlym roku stopiło mi sie gniazdo bezpiecznika odpowiedzialnego za kabinę i niedziała mi wentylacja, światla i kogut :( I chyba będę musiał kupić tą cała konsolkę od bezpiezcników znajdującą się pod kabiną, ale nie wiem ile to możże kosztować napewno dużo :angry: Nie wiem co było tego przyczyną ale może zapchane filtry wentylacji w kabinie :(

#23 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 19 marzec 2008 - 17:54

John Deere seria 9xx i 10xx Może miałeś za dużo podpiętych urządzeń pod jeden bezpiecznik. Miałem tak w Ursusie 4514. Pod jeden bezpiecznik podpięte były 4 światła robocze, dmuchawa kabiny i radio. Cała puszka strasznie się grzała gdy wszystko włączałem (plastikowy element bezpiecznika zawsze się topił), a gdy przełączałem dmuchawę na większą prędkość to pezpiecznik przepalał się. Teraz rozdzieliłem te urządzenia na inne bezpieczniki.

#24 Share rafal12

rafal12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja ,Rolnictwo

Napisany 19 marzec 2008 - 19:02

John Deere seria 9xx i 10xx CO myślicie o tym kombajnie http://allegro.pl/it..._deere_965.html Jestem zainteresowany kupnem tego kombajnu , ale kombajn jest nie dokońca sprawny a mianowicie brak wytrząsaczy, właściciel twirdzi że się zapchała sieczkarnia i wytrząsacze zostały pogięte.Silnik zapala i pracuje ładnie ale dymi na początku czarnym dymem ale jak się zagrzał i chodził na wyższych obrotach dymił na niebiesko.Dlaczego kombajn może mieć pogięte wytrząsacze.Co może być z silnikiem jak dymi.Czy kombaj wart jest tych pieniędzy(spuścił na 29000zł) . Właściciel dokłada do kombajnu drugie wytrząsacze.Prosze o odpwiedz.

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 marzec 2008 - 19:04

John Deere seria 9xx i 10xx Te potrząsacze są wygięte, bo może wpadł mu kamień.... i dlatego się pogieły....

#26 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 19 marzec 2008 - 20:56

John Deere seria 9xx i 10xx Wytrzasacze maja taka konstrukcje ze od tak od zapchanej sieczkarni sie raczej nie pogną chyba ze to była naprawde ekstremalna sytuacja.Jesli nawet sie pogiely to sprawdz wały wytrzasaczy i ich mocowania bo tez raczej oberwały.A dlaczego skoro ma nowe wytrzasacze to ich nie zakłada?Mi to smierdzi jakąs miną.Wogóle w ogłoszeniu pisze stan badzo dobry a tutaj taka historia!!!Ja bym nie kupił!!

#27 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 23 marzec 2008 - 12:01

John Deere seria 9xx i 10xx Z tym bardzo dobrym stanem to koleś lekko przesadził...<_<. 29tys. zł to troche za dużo. Nie wiadomo co z silnikiem. Może być coś z układem paliwowym, a przy JD naprawa tego układu to już są niezłe wydatki.

#28 Share rafal12

rafal12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 25 marzec 2008 - 20:29

John Deere seria 9xx i 10xx Do czego jest ten wskaźnik-prosze o dpowiedź
Dodany obrazek

#29 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 25 marzec 2008 - 20:39

John Deere seria 9xx i 10xx Od położenia siłownika przyśpieszacza (wariatora).Mam w swoim970 podobny.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#30 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 28 marzec 2008 - 02:23

John Deere seria 9xx i 10xx U mnie też jest coś podobnego, ale nie działa- zerwana linka :).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share rafal12

rafal12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 12:15

John Deere seria 9xx i 10xx Jaki jest gwint od czujnika oleju w john deere 965 bo chce zmierzyć ciśnienie oleju ale nie wiem jaki jest gwint.prosze o pomoc?

#32 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 30 marzec 2008 - 12:55

John Deere seria 9xx i 10xx Wykręć czujnik i zmierz, takich detali to nawet w serwisie nie znają . :P
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#33 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 00:32

Jaki jest gwint od czujnika oleju w john deere 965 bo chce zmierzyć ciśnienie oleju ale nie wiem jaki jest gwint.prosze o pomoc?

taki sam jak w 60 z reszta czujniki tez sa zamienne.W moim jak padł czujnik to wstawiłem polski i jest ok.

#34 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 18:30

John Deere seria 9xx i 10xx Hej moze tu mi ktos pomoże dlaczego w JH 1052 nie chce mi chederu płynnie opószczac tylko tak albo raptownie albo riwe ? Wie ktos może? Rozdzielacz czy coś te akumulatoryhydrauliczne czy co?
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#35 Share rafal12

rafal12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 09 kwiecień 2008 - 20:27

John Deere seria 9xx i 10xx CO myślicie o tym kombajniehttp://allegro.pl/item326006780_kombain_john_deere_965.html Jestem zainteresowany kupnem tego kombajnu , ale kombajn jest nie dokońca sprawny a mianowicie brak wytrząsaczy, właściciel twirdzi że się zapchała sieczkarnia i wytrząsacze zostały pogięte.Silnik zapala i pracuje ładnie ale dymi na początku czarnym dymem ale jak się zagrzał i chodził na wyższych obrotach dymił na niebiesko..Co może być z silnikiem jak dymi.Czy kombaj wart jest tych pieniędzy(spuścił na 27000zł), bo jest jeszcze jeden niedaleko w bardzo dobrym stanie ale gościo chce 40 tyś jak spuści na 35 to będzie dobrze . Właściciel dokłada do kombajnu drugie wytrząsacze.Co sprawdzić przy silniku żeby wiedzieć co jest nie tak że dymi . I gdzie w województwie lubelskim można dostać części do tego kombajnu.Prosze o odpwiedz.

#36 Share MarcinJvD

MarcinJvD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 08:16

John Deere seria 9xx i 10xx John deere ma to do siebie że dymi.każda maszynka jd troche dymi a przy rozruchu tak jest ponieważ ma wiekszą dawke i tu nic sie nie da zrobić.jeśli dokłada drugie wytrzasacze to sie musisz zastanowić tylko zeby sie one do czegoś nadawały.pozdro

#37 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisany 23 kwiecień 2008 - 08:34

John Deere seria 9xx i 10xx Mam takie pytanko: Otóż czy jak się bedzie odpalało silnik w Janku co jakiś czas, gdy niema sezonu to dobrze to zrobi na silnik czy też to nie ma znaczenia??? B) Bo coś takiego slyszałem :)

#38 Share strzelec

strzelec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 26 maj 2008 - 13:24

John Deere seria 9xx i 10xx Mam problemik z odpowietrzeniem pompy wtryskowej w jelonku 1055 z pompką elektryczną zasilania paliwa ze zbiornika. Poradźcie jak to zrobić....

#39 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisany 26 maj 2008 - 18:39

John Deere seria 9xx i 10xx No wlaśnie mam podobny problem z paliwem, otóż to w zeszlym sezonie z dnia na dzień mój JD zaczął bardzo ciężko zapalać trzeba kręcić 10 minut rozrusznikiem. Może zaworki zwrotne w pompce paliwowej szlak wziął??? Prosze o rade, bede wdzięczny! <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 26 maj 2008 - 19:05

Mam problemik z odpowietrzeniem pompy wtryskowej w jelonku 1055 z pompką elektryczną zasilania paliwa ze zbiornika. Poradźcie jak to zrobić....

jesli to nie jest zaden wynalazek tylko typowa szóstka JD (bo nie wiem jaki tam jest) to najpierw trzeba odpowietrzyc filtr (pompowac pompką az powietrze wypchnie) a pozniej odkręcic jeden albo dwa przewody do wtryskiwaczy i podpompowac znowu i zapalac powinien zapalic na 4 i wypchnąc powietrze i pozniej zaraz zakręcic te 2 zeby chodził normalnie na 6 cyl.... my tak w 6800 robilismy z elektryczna pompką i zapalił...
DEZERTER

Dodaj odpowiedź