Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere seria 9xx i 10xx

455 odpowiedzi na ten temat

#241 Share Gomez01

Gomez01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze , uprawa zbożowa, motocykle

Napisany 22 listopad 2013 - 06:41

John Deere seria 9xx i 10xx Przyjacielu a ile taka przyjemność regeneracji kosztuje bo mój john tez nie zapala jak jest ciepły i mósiałbym też to zrobić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere seria 9xx i 10xx Dzisiaj, 09:53
  •  

#242 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 22 listopad 2013 - 18:26

John Deere seria 9xx i 10xx Ja dawałem swoją 6 lat temu to kompletna regeneracja pompy 1200zł. Serwis regenerujący usilnie wciskał mi także wtryski abym kupił od nich, ponieważ stwierdzili, że teraz jak pompa będzie podawać prawidłowe nominalne ciśnienie to wtryski zaczną lać. Przez owe 6 lat JD lata na tych samych wtryskach i na razie jest ok.

#243 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 22 listopad 2013 - 19:10

John Deere seria 9xx i 10xx Może ktoś wie dlaczego podczas odpalania john deere puszcza taką chmurę czarnego dymu jak ruski czołg, albo ten oto pojazd w 10s filmu:

Nie bierze oleju, ma siłę, nie grzeje się, pali dobrze kilka obrotów silnika i łapie od razu nawet po dłuższym przestoju (kilka miesięcy) podczas pracy nie puszcza żadnego dymku, ale podczas odpalania dziwnie to wygląda. Jest tak samo za każdym razem, bez znaczenia czy rozgrzany czy też nie.

#244 Share kojot2385

kojot2385

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 21:15

John Deere seria 9xx i 10xx Polecałbym wszystkim zapalonym fanom Bizona kiedyś choć na krótko przesiąść się na johna to z pewnością zdecydowana większość nie będzie chciała już wracać. Mam Jasia dokładnie model 950 i w tym roku będą jego jubileuszowe 15 żniwa u mnie. Maszyna bardzo oszczędna cicha i mało awaryjna. Na początku było trochę kiepsko dostać części ale teraz zamawiam wszystko bez problemu z dostawą do domu. W tym roku muszę wymienić prądnicę bo mi się spaliła no i pompa hamulcowa zaczyna mi siadać <_< No ale co tam, kombajn już w pierwszym roku się zwrócił a na części wydałem przez cały ten czas co kumpel wydaje na bizona co roku...

Edytowany przez kojot2385, 02 marzec 2014 - 21:17.

#245 Share Gomez01

Gomez01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze , uprawa zbożowa, motocykle

Napisany 09 maj 2014 - 05:27

John Deere seria 9xx i 10xx Witam wszystkich zabiera sie juz ktoś za przygotowanie kombajnu do zniw. ;-) Ja mysle ze już pomału bedzie pora bo jęczmienie żimowe to rosna w zadziwiajacym tempie . Jakie naprawy przewidujecie przed sezonem ??. Pozdrawiam

#246 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 06 październik 2014 - 12:49

John Deere seria 9xx i 10xx Prośba. Potrzebuję wartości ustawień młocarni i wiatru do koszenia QQ w JD 1075. Będę wdzięczny :)
all rights reserved

#247 Share oppawel3

oppawel3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 luty 2015 - 12:19

Poszukuje schematu elektryki do jd 1075 lub od czego jest każdy bezpiecznik.

skorzystałem z nie mojego zdjęcia

Załączone pliki

Edytowany przez oppawel3, 02 luty 2015 - 12:20.

#248 Share AndrzejAkacki

AndrzejAkacki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 marzec 2015 - 10:18

jestem posiadaczem john deere 1032 i chciałbym go sprzedac lub zamienic heder 2.65 na wiekszy np. od john deere 1042 i czy da rade? 

#249 Share rafto

rafto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 711 postów

Napisany 02 kwiecień 2015 - 22:44

Jakiej firmy- producenta kupujecie filtry powietrza, paliwowe i olejowe do swoich jd ?? ;)

#250 Share JACK36

JACK36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 03 kwiecień 2015 - 09:29

Ja uzywam ;paliwowy John Deere,olejowy Donaldson,Powietrza MAN.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share rafto

rafto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 711 postów

Napisany 27 kwiecień 2015 - 12:13

Te silniki powinny mieć 2 termostaty ? Bo w obudowie jest miejsce na dwa :o

Edytowany przez rafto, 24 czerwiec 2015 - 21:10.

#252 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 10 maj 2015 - 10:42

Jakie macie opinie o 932 i pochodne ?

DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#253 Share jabkogizmo

jabkogizmo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 17 maj 2015 - 07:01

John Deere seria 9xx i 10xx Witam czy ktoś z Państwa kosił rzepak john deere 955 ? Ponieważ posiadam od niego oryginalną instrukcje i tam pisze ze młucarnie ustawia sie w dwóch pozycjach na dole ma być szczelina 8 mm a z boku 3 mm ? Z tego co wiem przy bizonach tak nie ma prosze o pomoc w jego ustawieniu .

#254 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 21 maj 2015 - 14:52

witam

mam pytanie , john deere 965 , 4000 tys godzin przepracowanych , gościu chce 40 tys , ryzykować  trochę przeraża ta ilość godzin , podobno oryginalny przebieg , jest nawet karteczka gdzieś w kabinie z 2007 roku jakby z przeglądu jakiegoś , miał wtedy 3000 godzin , jest jeszcze kilka takich karteczek  naklejonych z innych lat , trochę skrzynia , jakby sprzęgło mnie niepokoi  odgłosy niepokojące dochodzą stamtąd koledzy co radzicie

Edytowany przez STANK, 21 maj 2015 - 14:54.

#255 Share rafto

rafto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 711 postów

Napisany 21 maj 2015 - 15:06

Jeżeli stan tego kombajnu Wam odpowiada to nie patrzcie na licznik i te karteczki  :) Ale cena wysoka jak za ten model chyba że jest naprawdę w idealnym stanie to wtedy już jest ok i za tyle złotówek musi mieć sieczkarnie i kabinę ;) Niedaleko mnie z miesiąc temu był 1065 za 42 tyś na tej komfortowej kabinie w super stanie ;)

Gdzieś na OLX widziałem skrzynie z gwarancją rozruchową do tego modelu za tyś zł.

Części do niego nie są tanie także dobrze przemyśl zakup a jak Cię sprzęgło nie pokoi to weź jakiegoś mechanika ;)

Biegi dobrze wchodzą nie zgrzytają ? W zbiorniku na ziarno masz dwie pokrywy odkręć tą wyżej żeby luknąć czy blok nie był naprawiany .

Jak silnik pracuje ? Kopci ? Używki chodzą po 10-12 tyś za dobry stan także silnik musisz nasłuchiwać. A za naprawę  za poznaniem powiedzieli max 25 tyś jak z org części :o

Edytowany przez rafto, 21 maj 2015 - 15:39.

#256 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 21 maj 2015 - 20:30

kabinę ma  z ta prostą szybą przednią sieczkarnia także jest ,wytrząsacze sita ok . nie spawane ,w podajnikach dziur nie ma łańcuchy w porządku ,opony ok. młocarnia trochę popierniczona klepisko i trzy cepy wygięte ,stan ogólny ładny blachy proste , a co do silnika to  trochę mało go nasłuchiwałem  olej miał w porządku przyciemniały  ale nie  smołowaty ,zalany płynem borygo , wiele bym nie zobaczył bo kombajn nie myty silnik zakurzony dość mocno wycieków nie było widać raczej suchy jakoś za specjalnie mocno nie kopcił  , biegi 1,2, wsteczny wchodziły raczej nic nie zgrzytało sprzęgło  nie szarpało , bo poruszałem do przodu do tyłu tylko w moście przekładni trochę jakby na postoju coś tam jarmoliło moim zdaniem na postoju nic nie powinno być słychać i przy sprzęgle coś popiskiwało jakby łożysko może pas tak oddawał

w kwietniu to już prawie bym kupił 965 miał około 2400 godzin stan ogólny idealny tak samo jak podzespoły , a silnik naprawiany był przed sprzedażą i to mnie powstrzymało przed zakupem zacząłem się zastanawiać czy handlarz naprawił ten silnik ,czy tylko na sprzedaż ,, i ktoś kupił  bo stan kombajnu był naprawdę prawie idealny a jednak coś z silnikiem było skoro go poprawiali

objechałem ostatnio kilka punktów gdzie sprowadzają kombajny, to za 1065 wołają 60 -65 tysięcy ostatnio taki poszedł za 65 tys , miałem jechać obejrzeć 1065 za 48tys  ale trochę daleko był i jak zadzwoniłem to już poszedł i za jakiś czas wypłynął w ogłoszeniu ten sam  za 58 tys handlarz  pewnie kupił

na tym kombajnie  JD 965 o którym pisałem nie ma na tabliczce nabitego roku produkcji  może ma ktoś orientacje bo ten ma filtr powietrza i wydech nad silnikiem  a są  z filtrem i wydechem  które są  umieszczone z boku poza obudowami silnika czy na tej podstawie da się to ustalić

Edytowany przez STANK, 21 maj 2015 - 22:38.

#257 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3429 postów

Napisany 22 maj 2015 - 08:18

daty produkcji masz nabite na pasach obręczach kół czy przeróżnych plastikach, więc możesz nawet zdjąć dekielek z kierownicy

Polska B

#258 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 21 czerwiec 2015 - 10:09

witam

przeglądając ogłoszenia , spotkałem john deere z napisem revermatic jak np . taki  http://oto moto.pl/o...5-id6y4dh3.html wiem że to coś z napędem związane , hydrostatic to wiem , a czy revermatic to jakaś automatyczna skrzynia jest

Edytowany przez STANK, 21 czerwiec 2015 - 10:18.

#259 Share kulba

kulba

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 23 czerwiec 2015 - 20:32

jaki olej lejecie do pompki sprzegłowej i jak dobrze odpowietrzyc sprzegło i jaki olej do hydrauliki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3429 postów

Napisany 24 czerwiec 2015 - 10:24

do hydrauliki o ile dobrze pamitam textran hd, prawdopodobnie tym samym zalejesz pompkę

jakie macie akku w takiej 4, bo według katalogu wystarczy 88Ah?

oraz gdzie znajdę przekażnik 1, numer kat. AL77324 

Z108640________UN17MAR98.gif

Edytowany przez izydor6280, 24 czerwiec 2015 - 10:37.

Polska B

Dodaj odpowiedź