Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere seria 9xx i 10xx

455 odpowiedzi na ten temat

#221 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3429 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 12:54

John Deere seria 9xx i 10xx moze cos z cylinderkami?

wiecie moze gdzie w katalogu znalesc sieczkarnie do 1042,
wpisalem numer sieczkarni w katalog ale nic sie nie znalazlo
Dodany obrazek

Polska B

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere seria 9xx i 10xx Dzisiaj, 01:46
  •  

#222 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 19 lipiec 2013 - 22:06

Witam miał ktos problem z hamulcami przy swoim john deerze problem u mnie wyglada tak że hamulce straciły takjakby swoja płynność po nacisnieciu pedału hamulca jest takie pókniecie i szarpniecie i hamuje odrazu na 50 % miał ktos taka przypadłosc ??

Miałem podobny problem, trochę pomogło odpowietrzenie układu (odpowietrzałem na tłoczkach przy kołach, pompy hamulcowej nie ruszałem), ale ogólnie i tak rewelacji nie ma. Najważniejsze, że hamuje także nie kombinowałem więcej.

#223 Share rysiek1

rysiek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 12:16

John Deere seria 9xx i 10xx Witam.mam problem z 975.otóż przy cofaniu dzwigni gazu z pełnych obrotów na niskie silnik gaśnie, lub też prawie zgaśnie ale uda mu zię wrócić do wolnych obrotów.myślałem że wolne obroty są za niskie,podkręcłem i wraz to samo.prawie zgasł ale wrócił do tych "podkręconych niskich obrotów".czy ktoś wie co jest tego przyczyną?

Edytowany przez rysiek1, 21 lipiec 2013 - 12:17.

#224 Share carumus1

carumus1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 16:27

John Deere seria 9xx i 10xx witam, wczoraj gdy mój ojciec wjechał jd 975 do garażu i podczas cofania sprzęgło przestało reagowac znaczy pedał był do końca a kombajn dalej jechał i musieliśmy pieńki pod koła żeby kombajn zgasł. dzisiaj sprawdzaliśmy jaką przyczyną było i patrzymy pod pedałem hamulców jakaś rurka pękła i zdjęliśmy jakby pompkę ona wyglądała podobnie jak orbitrol i w środku był plastikowy przewód.. są tam 2 przewody i nie wiemy jak ona się nazywa więc postanowiłem zrobić parę zdjęć i wrzucę.. gdy wlaliśmy płyn hamulcowy do tego małego zbiorniczka tam gdzie są biegi to właśnie przez ten plastikowy przewód przeciekał. jak jeszcze wcisnę sprzęgło do końca to słychać jak powietrze ucieka.

oto zdjęcia:
IMG_20130721_165800.jpg
IMG_20130721_165618.jpg
IMG_20130721_165818.jpg
IMG_20130721_165746.jpg

#225 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3429 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 11:18

John Deere seria 9xx i 10xx witam
czy przy sieczkarni macie jeden pasek zespolony, czy dwa klinowe?

Polska B

#226 Share celeronik

celeronik

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 13:01

John Deere seria 9xx i 10xx @carumus1

Część ma symbol AZ21028 ( wymieniałem 2 tygodnie temu), możesz to zamówić tu http://www.sklep.gas...904,20118).aspx lub zadzwoń do najbliższego dilera i zamów tą część u nich (ja dałem 120zł, czekałem 1 dzień od zamówienia)

@izydor6280

Podwójny zespolony

#227 Share carumus1

carumus1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 15:51

@carumus1

Część ma symbol AZ21028 ( wymieniałem 2 tygodnie temu), możesz to zamówić tu http://www.sklep.gas...904,20118).aspx lub zadzwoń do najbliższego dilera i zamów tą część u nich (ja dałem 120zł, czekałem 1 dzień od zamówienia)

o chłopie dzięki.. dobrze że chociaż zrozumiałeś to co napisałem bo mam 18 lat i niezbyt nie znam się na kombajnach ; P pojechałem z matką z tym plastikowym przewodem do sklepu z częściami i pan zaśpiewał mi 300zł no to ja podziękuję sobie. ale mój brat wczoraj przykleił tą rurkę i zobaczymy ile wytrzyma. jak rurka padnie znowu to zamówię z tej stronki co podałeś. Jeszcze raz dzięki.
ps. skąd mogę wziąć katalog z częściami do john deere 975? bo do bizona z056 wszędzie mogę dostać ale do zachodniej to już trudno dostępny.

#228 Share celeronik

celeronik

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 17:21

John Deere seria 9xx i 10xx Ja zamawiałem w Rol-Bracie

Katalog masz tu http://jdpc.deere.co...PageServlet_Alt

Wpisujesz na górze po lewo 975, potem find i klikasz drugą pozycję

#229 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3429 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 18:07

John Deere seria 9xx i 10xx @carumus1 zapytaj tutaj, doastaniesz wiekszosc czesci do Johna http://www.lubagro.pl/

Polska B

#230 Share kilerboss

kilerboss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 25 lipiec 2013 - 07:51

John Deere seria 9xx i 10xx Witam, niedawno stałem się posiadaczem kombajnu JD 950. Mam pytanie, muszę wyregulować klepisko na dzwigniach, bo jak go kupiłem to był nie równo ustawiony. Potem robiłem przegląd i po remoncie ustawiłem wymiary szczeliny wejściowej i wyjściowej po swojemu wzorując się poprzednim kombajnem który posiadałem ale nie był to JD. Z tego co się orietowałem każdy kombajn posiada dokładne ustawienie szczelin w zależności od kąta opasania klepiska wzgledem bębna. Proszę o poradę, bo wczoraj młóciłem pszenżyto i nie mogłem ustawić kombajnu, bo jak zwiekszyłem szczelinę to wyrzucał połówki kłosa razem ze słomą czyli nie omłacał a jak zmniejszyłem szczelinę to mocno śrutował zboże. Wydaję mi się że to jest przyczyna złego ustawiena omłotu. Prędkość bębna 1200 obr/min. Klepisko i bęben jeszcze jest zdrowy.
Pozdrawiam Dominik

Witam, niedawno stałem się posiadaczem kombajnu JD 950. Mam pytanie, muszę wyregulować klepisko na dzwigniach, bo jak go kupiłem to był nie równo ustawiony. Potem robiłem przegląd i po remoncie ustawiłem wymiary szczeliny wejściowej i wyjściowej po swojemu wzorując się poprzednim kombajnem który posiadałem ale nie był to JD. Z tego co się orietowałem każdy kombajn posiada dokładne ustawienie szczelin w zależności od kąta opasania klepiska wzgledem bębna. Proszę o poradę, bo wczoraj młóciłem pszenżyto i nie mogłem ustawić kombajnu, bo jak zwiekszyłem szczelinę to wyrzucał połówki kłosa razem ze słomą czyli nie omłacał a jak zmniejszyłem szczelinę to mocno śrutował zboże. Wydaję mi się że to jest przyczyna złego ustawiena omłotu. Prędkość bębna 1200 obr/min. Klepisko i bęben jeszcze jest zdrowy.
Pozdrawiam Dominik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share carumus1

carumus1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 25 lipiec 2013 - 09:30

@carumus1 zapytaj tutaj, doastaniesz wiekszosc czesci do Johna http://www.lubagro.pl/

ok dzięki za link, na pewno się przyda jak w żniwa coś znowu padnie ;)

Ja zamawiałem w Rol-Bracie

Katalog masz tu http://jdpc.deere.co...PageServlet_Alt

Wpisujesz na górze po lewo 975, potem find i klikasz drugą pozycję

dzięki za katalog, przyda się w żniwa ;-)

chłopaki to jeszcze raz dziękuję za pomoc

#232 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 25 lipiec 2013 - 22:13

Prędkość bębna 1200 obr/min.

Masz za duże obroty młocarni. Zmniejsz na 900 obr./min. i zobacz czy nadal będzie śrutował na skręconym.

#233 Share carumus1

carumus1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 26 lipiec 2013 - 18:18

John Deere seria 9xx i 10xx witam, panowie jeszcze mam jedno pytanie. jak odpowietrzyc sprzegło w john deerze 975?

#234 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 29 lipiec 2013 - 18:52

John Deere seria 9xx i 10xx Witam. Mam problem z pasem młocarni. Tak mi się wydaje, bo obroty strasznie skaczą i pas jest dość luźny, w dwóch miejscach brakuje po 2/3 zęby. Czy pas firmy GATES jest warty polecenia? Szczerze powiem że nie chcę inwestować 1400 zł za oryginalny pas JD, czy ten Gates da radę?

#235 Share Gomez01

Gomez01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze , uprawa zbożowa, motocykle

Napisany 29 lipiec 2013 - 23:51

John Deere seria 9xx i 10xx Ja mam stomilowski juz czwarty sezon i sprawuje sie bez problemu a wydaje mi sie ze jest jeszcze tańszy niż gates także mozesz smiało kupić nawet stolmil a próbowałes naciagnąć pasek w moim 970 słuzy do tego taka sprężyna na ramieniu wariatora

#236 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 21:57

John Deere seria 9xx i 10xx Sprawa z pasem młocarni załatwiona. Kupiony GATES, wymieniony i problem ustąpił. Pracuje normalnie, obroty nie skaczą.

Pojawił się nowy problem. Ukręciła się pół oś. Kombajn jest na mechanicznej skrzyni a obecnie na allegro jest cała zwolnica w dość przyzwoitych pieniądzach od hydrostatu. Ktoś orientuje się czy te zwolnice są takie same? Po zdjęciach z ogłoszenia stwierdzam że z wierzchu są identyczne, ale czy mają takie samo przełożenie?

#237 Share radek83

radek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 19 październik 2013 - 17:25

John Deere seria 9xx i 10xx Witam, w jaki sposób mam odpowietrzyć pompe wtryskową w jd 955 ??

#238 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3429 postów

Napisany 19 październik 2013 - 17:37

John Deere seria 9xx i 10xx a co sie stalo?
jesli tylko silnik zapowietrzony to dokrecaj przewody na wtryskach po kolei

na pompie powinna byc gdzies w gornej czesci sruba, prawdopodobnie M6

Edytowany przez izydor6280, 19 październik 2013 - 17:39.

Polska B

#239 Share radek83

radek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 19 październik 2013 - 17:56

John Deere seria 9xx i 10xx pompe dawałem do regeneracji , nie chciała palić gdy była gorąca, a teraz nie wiem jak ją odpowietrzyć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 09:26

John Deere seria 9xx i 10xx kolego bardzo prosty sposób wystarczy odkręcić rurke na ostatnim wtrysku i kręcić rozrusznikiem , ewentualnie plaka pryskać w układ dolotowy i bardzo szybko sie odpowietrzy.

Dodaj odpowiedź