mariuszmtz

Prace polowe wiosna 2014 i pierwsza dawka nawozu 2014

Polecane posty

XTRO    1528

u nas sucho ;/ właśnie zjechałem z pola, i nie jest za wilgotno.

dzisiaj sieliśmy groch, jutro jęczmień.

Od chwastów pryskaliśmy prawie 2 tyg temu, ale samo były przymrozki i ciekawe jak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MalyJohn
      Witam. 8 kwietnia bieżącego roku czyli jutro odbędą się pokazy polowe fendta w Bystrzejowicach. Mam pytanie, Czy wybiera sie tam ktoś samochodem, kto po drodze będzie przejażdzał trasą 17 w okolicach Górzna? Jeśli jest ktoś taki, kto by miał miejsce w samochodzie, oraz miał by ochotę zabrać mnie na te pokazy to prosił bym o kontakt. Zapłacił bym za paliwo, oraz jakiś obiad. Bardzo zależy mi żeby tam pojchać a nie mam z kim. Proszę o pomoc Pozdrawiam
    • Przez MalyJohn
      Witam. Mam takie pytanie odnoście tych pokazów. Wie ktoś o której się zaczynają? Dzwoniłem do organizatora pokazów ale nie odbierał, a szybko jest mi potrzebna ta informacja Z góry dziękuję
    • Przez bel920
      mam program rolno środowiskowy - poplony zimowe i rolnictwo zrównoważone więc w pole mogę wjechać przepisowo dopiero od 1 marca ale mam w tym roku dużo więcej pracy w polu niż zwykle i ładna pogoda , ziemia sucha więc w polu już można by robić - obornik rozwozić czy nawozy i pytanie jak ziemia rozmarznięta to moge te pare dni prędzej w jechać i jakie kary są za to. Dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj