Skocz do zawartości

Zdjęcie

Informatyka i Agroinżynieria/ Technika rolnicza i leśna - Czy ktoś z was to studiuje?

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share RolnikMateusz1

RolnikMateusz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 15 luty 2014 - 22:13

Informatyka i Agroinżynieria/ Technika rolnicza i leśna - Czy ktoś z was to studiuje? Witam
Mam pytanie czy ktoś studiował ten kierunek albo studiuje? z tego co się orientuje jest on dość świeży ale ciekawy jestem opinii waszej na ten temat :)
Bardziej interesuje mnie ten pierwszy kierunek związany z Agroinżynierią, ponieważ sam teraz kończe technikum a wolalbym pójść na coś co jest chociaż troche związane z rolnictwem..
Technika rolnicza i leśna ? W internecie znalazlem troche negatywnych opinii na temat tego kierunku ale może ktoś kto studiował to się wypowie ?

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Informatyka i Agroinżynieria/ Technika rolnicza i leśna - Czy ktoś z was to studiuje? Dzisiaj, 23:24
  •  

#2 Share przemas1989

przemas1989

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 16 luty 2014 - 00:19

Informatyka i Agroinżynieria/ Technika rolnicza i leśna - Czy ktoś z was to studiuje? Technika rolnicza i leśna VI rok zaocznie powiem ci tak zalezy jaki ci sie trafi prowadzący jak pierwsze 2 lata przetrwasz to ok ale ogólnie luz.Rysunek techniczny ale w technikum pewnie miałes no i wytrzymałość materiałów to takie 2 gorsze przedmioty

sorki pomyliłem się 4 rok a nie 6 teraz obrona inżyniera

#3 Share RolnikMateusz1

RolnikMateusz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 16 luty 2014 - 02:25

Informatyka i Agroinżynieria/ Technika rolnicza i leśna - Czy ktoś z was to studiuje? A Po TRiL kolega jakieś plany ma ?
Gdzie pracy szukać ?

#4 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 16 luty 2014 - 15:57

Informatyka i Agroinżynieria/ Technika rolnicza i leśna - Czy ktoś z was to studiuje? Liczycie, że po studiach będziecie zarabiać dużą kasę? Proponuję studiować jakiś kierunek elektroniczny, bo to teraz bardzo modne i ludzie myślą, że po takich studiach będą umieli np. naprawić ciągnik lub samochód. Ale życie szybko weryfikuje takie myślenie... Ja raczej myślę, że McDonalds stoi dla Was otworem.

#5 Share mds212

mds212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 16 luty 2014 - 16:18

Informatyka i Agroinżynieria/ Technika rolnicza i leśna - Czy ktoś z was to studiuje? Elektronika to niejedyny kierunek po ktorym łatwo znalezc prace. Ale widze kolega wierzy tylko w elektronike jak w Boga..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Informatyka i Agroinżynieria/ Technika rolnicza i leśna - Czy ktoś z was to studiuje? Dzisiaj, 23:24
  •  

#6 Share RolnikMateusz1

RolnikMateusz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 16 luty 2014 - 17:34

Informatyka i Agroinżynieria/ Technika rolnicza i leśna - Czy ktoś z was to studiuje? @elektrotechnik ale czy ktos tutaj mowi o zarabianiu duzych pieniedzy? Ja sie tylko pytam o opinie a nie o to kto ile zarabia.

#7 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 16 luty 2014 - 20:34

Informatyka i Agroinżynieria/ Technika rolnicza i leśna - Czy ktoś z was to studiuje?

Elektronika to niejedyny kierunek po ktorym łatwo znalezc prace. Ale widze kolega wierzy tylko w elektronike jak w Boga..

Nie zauważyłeś, że napisałem to ironicznie? Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi zadaje mi pytania do jakiej szkoły czy tam na jakie studia trzeba iść by zostać elektronikiem, bo teraz elektronika jest wszędzie i myślą, że na studiach czegokolwiek się nauczą, a to niestety nieprawda. Tacy ludzie nawet nie potrafią naładować akumulatora prostownikiem.

#8 Share mds212

mds212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 16 luty 2014 - 20:42

Informatyka i Agroinżynieria/ Technika rolnicza i leśna - Czy ktoś z was to studiuje? To wina systemu edukacji..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share przemas1989

przemas1989

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 17 luty 2014 - 19:28

A Po TRiL kolega jakieś plany ma ?
Gdzie pracy szukać ?

Ja na brak pracy nie nażekam mam gospodarstwo nie takie małe więc wiadomo....a czy po tym kierunku mozna znalezc prace w zawodzie to nie wiem