Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki fabryczny ciągnik 115km

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Cesco

Cesco

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 luty 2014 - 22:12

Jaki fabryczny ciągnik 115km Od jakiegoś czasu zastanawiam się o zakupie nowego ciągnika. Będzie on przeznaczony do cięższych maszyn, jak płógi czy też belująca z nożami. Moc jaka mnie interesuje to około 115km. Wytypowałem sobie trzy modele nad którymi się zastanawiam, a są to:
  • John deere 6115M LINK
  • New holland T6.120 LINK
  • Valtra seria N LINK
Chcę wiedzieć coś więcej na temat tych firm po względem mocy i ekonomi. Może miał ktoś z nimi do czynienia.

Liczę także na Wasze propozycję, może powinienem zastanowić się nad innymi markami? Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
Proszę nie zamykać tego temat, bo przeszukując forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na pytania, które postawiłem.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki fabryczny ciągnik 115km Dzisiaj, 00:14
  •  

#2 Share 1cris1

1cris1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 15 luty 2014 - 22:18

Jaki fabryczny ciągnik 115km Powiedz kolego jaki budzet masz?
Ja oczywiście polecam jd jezeli do ciezszych prac to 6R . Osobiscie posiadam 6150R super sprzet:D

#3 Share Cesco

Cesco

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 luty 2014 - 22:24

Jaki fabryczny ciągnik 115km W tych nowych ciągnikach budżety ceny są zbliżone. Co do jd R6 to wolał bym raczej bardziej mechaniczny ciągnik. A wgl jak wygląda kwestia spalania JD w porównaniu do innych marek?

#4 Share 1cris1

1cris1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 15 luty 2014 - 23:06

Jaki fabryczny ciągnik 115km my mamy 3 jd i jednego zetora porazka kompletna nik nim jezdzic nie chce i w plugu 4 skiby wywrot w porównaniu z ja 6800 chleje więcej a zetor fortera 11441 czy cos takiego. ale każdy mowi ze dużo pala czy ja wiem mogę ci powiedzieć ze 6800 chodzil z plugiem 4 skiby i agregatem ścierniskowym 3,9 m ispalil od 9 do 12 l na ha . a co do spalania 7530 i 6150r to nie powiem za duo bo dopiero w tym roku kupiliśmy odpowiednie maszyny do 7530 i do 6150r. 7530 w agregacie 3.9m spalil 13 l na ha a w plugu 4 skibowym 14 l na ha. w tym zesonie bd pracowal min. z plugiem 5 i talerzowka 6 m.odpowiednio dobrane maszyny tzzn wykorzystanie moy obniza spalanie. my z jd jesteśmy bardzo zadowoleni i nie zamienimy na żadna inna marke zalujemy ze zamiast jd kupilsmy piepszonego zetora:( skoro wolisz mechaniczny to weź sb 6115m na pewno d z jd zadowolony. a jeżeli chcesz ekonomiczny ciągnik to kubote sb weź bardzo oszczędne ciągniki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 16 luty 2014 - 00:42

Jaki fabryczny ciągnik 115km A czemu nie coś 6-cio cylindrowego skoro do cięższych prac?

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

#6 Share ursus914mirokk

ursus914mirokk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 17 luty 2014 - 20:51

Jaki fabryczny ciągnik 115km Witam moim zdaniem bym wybrał Nh :wub: poniewaz ma najwieksza sprzedaz ciagników w roku na 2013 i ma dosyc dobre wyposarzenie w standardzie :P nie polecał bym JD ponieważ maja filtry cząstek :( i zależy jeszcze od serwisu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share bigfarmer9

bigfarmer9

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 17 luty 2014 - 21:16

Jaki fabryczny ciągnik 115km jd fajny traktorek ja tam mam doczynienia z forterrą 11441nawet na nią nie narzekam nie ma nawalone elektroniki w mojej 4 obrotowej spalił nie więcej niż 12l /ha ale odpowiednio dobrany pług, prędkość i cacy. w tym roku nabyliśmy nh ale serie td i 95 km wzięliśmy. myśle że jak chcesz ciągnik 115km to mozesz pomyśleć o nh td 5.115 bo on nie ma nawalonej elektroniki a nh którego ty podałeś ma sporo bajerów ale i co za tym idzie więcej elektroniki ja się jej nie boje ułatwia życie ja bym ci polecał ciągnik ze skrynią elektro hydrauliczną czy jak ją tam zwał bo szybciej sie można n niej rozpędzić i jak masz mokre sprzęgło to wtedy moment obrotowy nie jest bezpośrednio przenoszony na tarcze tylko na ciecz a co za tym idzie jest większa żywotność skrzyni z tego co znajomi mówili. także myślę że nh byś nie żałował bo tak jak u nas to serwis nie drogi i standardowe wyposażenie ma bardzo dobre, ale o zetorze też bardzo słego słowa powiedzieć nie moge nie jest najgorszy.

ja swojego bardzo lubie poza tym w zetorze jest sporo miejsca w kabinie

ale jak zetora to tylko forterra hsx z przediału mocy jaki ty preferujesz bo z tego co słyszałem spalanie dużo niższe niż w poprzednich seriach m.in. w mojej nie wiem czy to prawda ale dealer mówił że 9l/ mtg w pługu. no i komfort dużo większy niż w pozostałych tylko że nie żałuj na dodatkowe wyposażenie np na klime bo potem żałować bedziesz

Dodaj odpowiedź