Zaloguj się, aby obserwować  
arekc763

wybór ciągnika john deere

Polecane posty

arekc763    0

Jaki ciągnik john deere mam wybrać na 20 hektarowe gospodarstwo koniecznie z turem. Cena do 160000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

radził bym bardziej mf 3080 bez tura albo deutz fahr agrofarm 420 z turem i przednim tuzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kup używkę za 60 70 tyś masz już ładne sprzęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arekc763    0

Mam jeszcze pronara 1025, i zastanawiam się nad kupnem jakiegoś john deera z turem na dotacje 2014-20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganiek    2

Co do JD to myślę, że to się opłaci bo wygoda pracy jest naprawdę za***ista :D. A co do modelu to ile koni byś chciał? xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

160 brutto czy netto ?

Jeżeli netto to możemy pomyc o 5070M lub 80 nawet z ładowaczem JD. Chyba ze cena jest cena brutto to moze sie uda zakupic z polskim ładowaczem 70m. Z tego co wiem to w Premium Trade maja dosc spory wybór tych ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez AchimR
      Udało nam się przerobić eS-kę na wersję brazylijską.
      Nieważne czy wersja z 9l czy z 13l silnikiem. Wszystkie kombajny JD z DPF i dodatkowym kompresorem śrubowym można przerobić na wersję brazylijską, czyli z odłączonym kompresorem co dodaje mocy!!!
      Wkrótce więcej zdjęc.
      Kombajn już po testach.
       
      Tak było


      A tak jest teraz.
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj