Polecane posty

izydor6280    1154

niektorych fantazja ponosi, z renault zaczyna robic sie podobnie jak z zetorem, co prawda coraz mniej przyjezdza dobrych ciagnikow do kraju i wybor jest niewielki , a ludzie nagle zaczeli doceniac te ciagniki, ale bez przesady

daj jakies zdjecia jak masz tego ciagnika


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crickmaverick    104

Witam kupiłem jednak Renault 103.54 jaki plug do niego polecacie? osobiscie bym chciał załozyc jakas czwórkę obrotową widziałem w YT jak gosciu ciagnie lemkena 4 obrotowego, mam równe pola kalsa 4-6 w dobrej kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    637

Bez problemów pójdzie w tej czwórce... Ja mam 110-54 i obrotówa czwórkę 4x45 ciąga bez problemów do tego wał campbella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekLOP    1

A może ktoś wie gdzie powinna być podpięta ta regulacja prędkości podnoszenia/opadania bo u mnie w 103,54 97r tylko otwór pusty jest a może bym sobie to odbudował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIZULEK    8

W 9034 jest cięgło (pręt z gałką) założony do dzwigni zamontowanej na osi wystającej z rozdzielacza . W niskiej kabinie wystarczy wyjąć fotel kierowcy i odkręcić podłogę pod siedzeniem , może w innych kabinach jest podobnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crickmaverick    104

Witam nie będę zakładał nowego tematu wiec napisze w tym. Mam renault 103.54 i mam parę pytań odnośnie maszyn do niej ale zacznijmy od tego że ...... chce do niej założyć przedni tuz już nawet dogadałem się z firma, na przednim tuzie będzie miał balast około 800 kilo ( taka bańke co to na allegro są)  ma przystawkę z przodu do tura która tez wazy z 250-300 kilo. a maszyny do niej chce kupić takie:

1. pług obrotowy 4 skibowy akpil km80 zabezpeczenia zrywalne ( u mnie nie ma glin, ziemia jest w dobrej kulturze bez kamieni, jak nie weżmiesz młotka to ciezko znalezc kamien zeby piknąć heheh)

2. agregat uprawowo-siewny agromasz plus siewnik agro-masz sr-300 ( 3 metrowy) siewnik sie zastanawima nad redlicami talerzowymi z dogniataczami ( tymi kółkami za redlicami)

3 brone talerzową agro-masz bt30 z wałem tandem

co o tym sądzicie kochani jak renia bedzie dobrze dociązona z przodu da rade w tych maszynkach? dodam ze aktualnie mam 25 ha i niebawem dokupuje więcej, dodam jescze ze widziałem renie 103.54 z 4 skibowym obracalnym kvernelandem i radziła sobie spoko.

Edytowano przez crickmaverick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

na takich ziemiach pług spoko będzie śmigał, jeszcze zależy ile na skibę będzie brał, a jeśli chodzi o agregaty , chyba bym wolał kupować zestawy 2,70 m  , chyba że będziesz wjeżdżał w pole wstępnie uprawiane, nie myśl że z agregatem 3 m + siewnik będzie śmigał sprawnie odrazu po orce bardzo ciężko będzie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crickmaverick    104

zazwyczaj po orce doprawiam pole agregatem potem czekam z tydzien, nawozy i odrazu siew, 

Edytowano przez crickmaverick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekLOP    1
Dnia 22.04.2014 o 21:25, janosik32 napisał:

Właśnie dzisiaj podregulowaliśmy podnośnik. Tak jakby właśnie nie o końca podnosił, na wspomagającym było jeszcze z 3cm. Na małej płycie są dwie śrubki, kontrowane nakrętką 16mm. Jedna z nich (prawa-patrząc z tyłu) jest na śrubokręt płaski. Wystarczyło ją wykręcić o ok 3 obroty i podnosi na maxa. Zawsze na wszelki wypadek licz ile wykręcasz/wkręcasz aby móc wrócić do stanu pierwotnego.

Wszystko dawno temu było, ktoś jeszcze sprawdzał czy da się pod regulować ta śrubka wysokość ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj