Skocz do zawartości

Zdjęcie

C-330 Podnośnik

1267 odpowiedzi na ten temat

#141 Share lulak

lulak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 22:29

C-330 Podnośnik z tego co wiem to chyba z 15 lat temu...
czyli do kompletu proponujesz wymienić cylinder z pierscieniami,
orientujesz sie może w kosztach ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C-330 Podnośnik Dzisiaj, 17:29
  •  

#142 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 17:15

C-330 Podnośnik jeśli podnosi dobrze a jedynie opuszcza to proponuje zobaczyć stan cylindra i może od razu go nie wymieniać jeśli rys nie ma ale pierścienie to na pewno bym wymienił, przyczyn opuszczania może być naprawdę wiele pierw zajął bym się dołem a później jak coś rozdzielacz który kosztuje ok 500zł

#143 Share lulak

lulak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 18:32

C-330 Podnośnik Grzesiek, a orientujesz sie może w kosztach cylindra i pierscieni ?

#144 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 18:49

C-330 Podnośnik Wejdz na stronę grene.

#145 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 19:40

C-330 Podnośnik kolego tu masz przykładowe ceny http://www.sklep-gre...60_1148_464_921 ale ten sklep za tani to nie jest więc myślę że w u siebie w jakimś sklepie kupisz taniej

kolego tu masz przykładowe ceny http://www.sklep-gre...60_1148_464_921 ale ten sklep za tani to nie jest więc myślę że w u siebie w jakimś sklepie kupisz taniej ja szczerze nie pamiętam po ile płaciłem a po za tym to zmienia się. Ja u siebie wymieniłem pompę wtedy jeszcze zwykłą następna w planach jest wzmocniona bo założyłem tura i pierścienie tłok i cylinder pozostał ale ostatnio zauważam że niestety rozdzielacz już szwankuje a no i założyłem nowe uszczelniacze w skrzyni tam gdzie przychodzi wlot od pompy bo jeśli je przytniesz lub coś to też olej będzie uciekał.

#146 Share Piterr

Piterr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 21:32

C-330 Podnośnik Witam mam problem z podnosnikiem w C330. Mianowicie po podniesieniu turem 4 bel sianokiszonki ładowacz przestał podnosić. Na wolnych obrotach ani drgnie a przy około 1400 zaczyna się powoli dźwigać.Niewiem czy to pompa czy może coś innego np. rozdzielacz. Dodam iż ciągniki ma 23lata( pompa nie była jeszcze wymieniana) i tura mam przy nim od około miesiąca. I jeszcze jedno moje spotrzeżenie ,natomiast przy zimnym jak i czasami przy ciepłym oleju miałem parerazy taki przypadek że wciskając podnoszenie wogule tylne ramiona nie reagowały a jak znajdowały się w pozycji uniesionej to opadały, dopiero po kilkukrotnym przesunięciu dźwigni w stan podnoszenia ramiona zareagowały.Czekam na jakieś diagnozy z waszej strony.Za odp. z góry dzięki.

#147 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 21:36

C-330 Podnośnik no tyle lat w ciapku to raczej pompa swoje już zrobiła ja obstawiam na nią do wymiany

#148 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 21:47

C-330 Podnośnik moje odczucie i doświadczenie z tym ciągnikiem obstawia na pompę ponieważ pewnie do tej pory mało dźwigałeś więc wytrzymywała ale tur daj jej rade załóż wzmocnioną

#149 Share Piterr

Piterr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 06:28

C-330 Podnośnik Z tego co czytałem w tym temacie i z waszych wypowiedzi to chyba jednak będzie pompa. Dzisiaj będę zamawiał tylko spotkałem się z dwoma rodzajami pomp wzmacnianych jedne są aluminiowe a drugie żeliwne te aluminiowe są wydajniejsze którą z tych dwuch typów wybrać?Oto link do stronki z tymi pompami.

http://www.allegro.p...ier_gratis.html

#150 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 14:07

C-330 Podnośnik Witajcie mam takie pytanie wiec jak swwoim ciapkiem podnosze np talezówke to przy ok 1600 obr/min i wiecej zaczyna krecic sie wałek wom sprawdziłem bez podnoszenia i na tych obrotach sie nie kreci prosze o pomoc PILNIE

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 14:51

C-330 Podnośnik u mnie w 360 cały czas się kręci nawet jak jest wyłączony ale wtedy mogę go ręką zatrzymać ... ale co Ci to przeszkadza w talerzówce ??

#152 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 17:13

C-330 Podnośnik Ja sie na mechanice za bardzo nie znam ale to moze byc 2 stopien sprzegła :D

#153 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 19:47

C-330 Podnośnik Przeszkadzac to nie ale mam nadzieje ze to nic powaznego jak pisałem bez załaczania podnosnika ten objaw nie wystepuje zapraszam do dalszych wypowiedzi :D

#154 Share c330ursus

c330ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem i mechanika ;)

Napisany 15 sierpień 2009 - 20:09

C-330 Podnośnik Jak go dasz radę zatrzymać ręką to nic poważnego ja tak miałem jak zrobiłem remont skrzyni i podnośnika ale po jakimś czasie to znikło, widocznie musiało się coś dotrzeć :D
:D

#155 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 17 sierpień 2009 - 20:18

C-330 Podnośnik A nie wiecie bo z lewej strony ssilnika w ciapku za filtrem oleju jest taki dekiel przykrecony do silnika 1 sruba na srodku. i OSTATNIO zaczeło mi z tego dekla sączyc sie olej . i wiec czy moze ktos wie czy tak jest jakas uszczelka i czy trudno ja wymienic ?? proszeo o odp

#156 Share hedonity

hedonity

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 20:26

C-330 Podnośnik Wałki są umieszczone współśrodkowo - nie wiem jak to opisać - jak olej jest gęsty to i tak mimowolnie jednak mogą się się kręcić nawet jak są wyłączone. Nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłem :D

#157 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2080 postów

Napisany 19 sierpień 2009 - 07:56

C-330 Podnośnik hedonity pomogę

wałek od pompy to rura w której jest wałek wom więc jedna jest w drugiej a kręci się szczególnie gdy jest mało oleju tzn dużo poniżej normy

#158 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 14:58

C-330 Podnośnik

A nie wiecie bo z lewej strony ssilnika w ciapku za filtrem oleju jest taki dekiel przykrecony do silnika 1 sruba na srodku. i OSTATNIO zaczeło mi z tego dekla sączyc sie olej . i wiec czy moze ktos wie czy tak jest jakas uszczelka i czy trudno ja wymienic ?? proszeo o odp

Mi tez sie saczyc ostatnio zaczeło ale Starszy kupił uszczelke i wymienił wymiana raczej trudna nie jest zakładasz tylko nowa i tyle tak mi sie wydaje przynajmniej.

#159 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 16:18

C-330 Podnośnik To normalne, złap ręką za wom to się zatrzyma jakoś po trybie olej z pompy spływa czy coś takiego i on praktycznie bezwładnie się kręci :o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1332 postów

Napisany 02 wrzesień 2009 - 20:06

C-330 Podnośnik Witam!
Dzisiaj zaczepiam do mojego C-330 siewnik podnoszę a tu nic, dopiero przy sporych obrotach. Myślałem ze mało oleju ale to nie to, po prostu jak podnoszę to jakby w skrzyni słyszę takie sykanie-co jest? Jakiś przewód od pompy?