Polecane posty

Domek96    0

Witam mam taki problem w c330 że podnośnik podnosi tylko do połowy gazowanie nic nie daje,opuszcza normalnie. Pompa była wymieniana i nie ma odpowiedniego ciśnienia,może rozdzielacz ale jak go sprawdzić albo na tłoku coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

U mnie kiedyś po remoncie podnośnika okazało się że podnosi do połowy, ramiona sprężynują i problem z opadaniem. 

Winny okazał się filtr, który zajebało syfem z dna skrzyni.

Nie została dobrze przez majstra wyczyszczona. A raczej brud z dna zruszony no i poszedł w obieg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonanza13    17

Skrzypienie podnośnika podczas jazdy z obciążeniem i szybkie opadanie-im wyżej podniesione tym szybciej opada.

Pompa około 3-4 lat od zakupu,rozdzielacz zmieniany jesienią.

Czy to może być nieszczelność tłoka?

Dodam że jesienią rozsypała się skrzynia i było dużo opiłków w oleju.Przy naprawie obudowa wymyta i zalane nowej olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

Fajnie by było jakby ta skrzynia posiadała normalny filtr oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba3048    3

Zmień sobie zestaw tłok+ cylinder  na ten nowego typu z gumką i jednym pierścionkiem, one fajnie trzymają bo te orginalne to fabrycznie opuszczały i opuszczają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrystianM03    0
Napisano (edytowany)

Witam mam problem z moją c330 stało się to ok 2 tygodnie temu kiedyś bardzo ładnie podnosił na wolnych obrotach kultywator 1,8m z wałami czy talerzówke itp. teraz kiedy chcę podnieść kultywator to muszę gazować na 2000obr, ale i też lekkich rzeczy takie około 200kg  na wolnych nie podniesie. Olej był wymieniany, filtr hydrauliki też wyjmowałem i czyściłem i dalej to samo pompa podejrzewam, że jest dawno nie wymieniana albo i nawet orginalna, na cylindrze wymieniałem pierścienie jednak dalej opada, ale to nie o tym, a rozdzielacz podejrzewam, że był wymieniany w 2005 albo jego okolicach, ponieważ na tabliczce pisze 2005 a ciągnik był kupiony w 2011

Proszę o pomoc i poradę 

Edytowano przez KrystianM03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12161

pompa potrafi z dnia na dzień paść od tego trzeba zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    996

Kup lub pożycz manometr ze złączką i zrób pomiary ciśnienia, całkiem możliwe że pompa padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawek393    20

Rozdzielacz byłby zly raczej gdyby opadał podnośnik jak już podniesie. A jeżeli jest problem z podnoszeniem to stawialbym na pompę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

Jakiej średnicy węże w c330 zastosować od rozdzielacza do szybkozłączy, wystarczą m18 (dn10) czy lepiej m22 (dn12) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc335m    10

Witam, mam problem, Po podczepieniu kopaczki elewatorowej do c 330 mimo ściągnięcia ramion na sztywno ramiona podnośnika w miejscu uchwytów na odciągi boczne szorują i o opony tylne w ciągniku. Rozstaw kół jest standardowy nic nie zmieniane. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

najprościej to mocowanie przy kopaczce przerobić czyli tą rurę o ile kopaczka twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc335m    10
56 minut temu, Roki212 napisał:

najprościej to mocowanie przy kopaczce przerobić czyli tą rurę o ile kopaczka twoja

Właśnie też o tym myślałem, tylko, że pożyczam, bo swojej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

To w czyjejś nie bardzo coś tam przerabiać chyba że właściciel się zgodzi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

A co chcesz zrobić chyba że rozstaw kół zmienisz bo nic więcej nie zrobisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez PaweLisowicz
      Sprzedam 2 pierścienie starego typu i 2 środki do c-330. Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/obciazniki-c4011-c328-c330-c360-c355-CID757-IDzHBoV.html#4cedd9a6e8;promoted
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj