Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariuszd93    559

Ta gumowa  harmonijka na lewarku nie porwana? to najprostsza droga ...

niezależnie od przyczyny rozgrzej  go w miarę   mocno i spuść  ten olej , wymiana  na pewno nie  zaszkodzi .


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosneek    1

Witam mam problem z moim Ursusem C330, mianowicie gdy chce podniesc podnosnik to muszę pare razy poruszać tą dźwignią do podnoszenia żeby zaczął podnosić, dodam że na zimnym silniku a tym bardziej w zimie objaw ten jest nasilony, w lecie gdy robię podorywkę i ciągnik jest rozgrzany podnosi za max 2 razem, natomiast na zimnym już gorzej a w zimie jest tragednia, ale wkoncu podniesnie, co to może być? dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Nie stresuj go bo jutro będzie temat"Rozebrałem pół ciągnika i nadal nie znalazłem filtra oleju" :D Jak usiądziesz w ciapku to przy prawej nodze znajdziesz filtr. Wyjmujesz pierścień, obudowe, wymieniasz i składasz z powrotem. Życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosneek    1

lukbold zabawnyś ;p nie jestem totalnym laikiem zebym filtra szukał ciul wie gdzie tylko chodziło mi o podstawowe rzeczy czy nie trzeba oleju spuszczać albo coś ;) 
Dzięki tumek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

raczej oringi w pompie


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Tylko uważaj przy wyjmowaniu i wkładaniu obudowy filtra żebyś origa nie przecioł bo tam musi być szczelnie.a oringi na pompie jak by były uszkodzone to wcale by nie dzwigał.może być coś z rozdzielaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosneek    1

No wlasnie podnosi elegancko jak sie rozgrzeje przy orce to dźwiga brony chociaż mam dosyć cięzkie i nie ze powoli podnosi tylko szybko i nie opada więc pompa myśle jest okej, może ten filtr ew olej zły? tzn że za gęsty i jak sie w miare rozgrzeje to lepiej jest duzo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosneek    1

Zajrzałem do tego filtra panowie wkoncu znalazłem czas, i okazało się że wcale nie jest tak hop siup bo nie wydaje się żeby on był zasyfiony.. a co lepsze? teraz zauważyłem dziwny objaw którego chyba nie było albo nie zwracałem na to uwagi, mianowicie jak ruszę dzwignią żeby podnieść to widzę że ramiona sie lekko ruszą do góry ale nie mają siły a jak juz zacznie podnosić to jest to bardzo powolne.. Czy to objaw zużytej pompy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

A oring pomiędzy cylindrem a plecakiem(połączenie z rozdzielaczem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosneek    1

sprawdzę to w najbliższym czasie, dzięki. jeśli jednak okaże się on dobry to chyba tylko pompa zostaje :/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosneek    1

Można po rozbiórce jakos zdiagnozować że pompa jest zużyta? w sensie jakies luzy czy coś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermichal13    366

Witam mam problem w swojej C-330M przed zimą hydraulika działała wzorowo. A teraz  nie podnosi podnośnik więc rozkręciliśmy plecak i okazało się  że został ścięty klin na pompie. Klin został wstawiony nowy a na pompie wymienione uszczelki gdy złożyliśmy już wszystko okazało się że podnośnik ani tur nie działa, wogle pompa nie pompuje oleju do rozdzielacza.

Założyliśmy starą pompę i tak samo nic nie działa ale słychać jak chodzi pompa  więc  co może być przyczyną ?  <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Zajrzyj do filtra, może olej gęsty i zrobiło się masło...


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo69    43

Filtr czyści się wg zaleceń instrukcji obsługi a nie z kalendarza, raz do roku i nie wtedy, jak już nie działa, ale profilaktycznie tak, aby działało wszystko prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Wiecie może skąd ten wyciek w nowym rozdzielaczu archimedesa ?

post-48904-0-70987700-1489090406_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekd91    3

Ja Bralem tuchole po regeneracji po 2 tygodnikach jak bardzo olej sie rozgrzal to ciurkiem kąpało. Wiec go oddalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo69    43

To że  olej biały  , a  raczej siwy,  nie  musi znaczyć że jest tam woda 

Może podpinałeś  hydraulikę  zewnętrzną   do jakiejś  maszyny,  która  wcześniej pracowała  z  traktorem,  co ma  inny rodzaj oleju  w hydraulice ?

 

Olej biały ZAWSZE wskazuje wodę to wiedza na poziomie podstawowym (5-6 klasa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez PaweLisowicz
      Sprzedam 2 pierścienie starego typu i 2 środki do c-330. Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/obciazniki-c4011-c328-c330-c360-c355-CID757-IDzHBoV.html#4cedd9a6e8;promoted
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj