Polecane posty

pronarek80a    1

wiec oryginalnie ile powinno być tych podkładek u mnie były chyba 4, zakładam teraz nową pompę i zastanawiam sie ile zalozyc tych podkladek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SipmaZ224    81

Ilość podkładek jest różna u każdego, należy podpiąć manometr i wtedy dokładnie ustawiasz bo tak to można tylko tuleje zniszczyć lub nową pompę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek    0

witam

mam problem z rozdzielaczem pod siedzeniem w trzydziestce, ostatnio wymieniłem pompę hydrauliczną na nową i rozdzielacz zaczął mi strasznie wyć, co może być przyczyną? dodam jeszcze że ciągnik jest obciążony samym działaniem pompy, wydaje się jak by nie było wolnego przelewu, może coś się przytkało? Proszę o szybką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Mój kuzyn ma C330 z turem.Słabo podnosił więc postanowił wymienić pompę na aluminiową wzmacnianą z Hydrotoru.I tu zaczęły się problemy-ciągle powietrze w siłownikach,odpowietrzanie nie pomagało.Pompa poszła do reklamacji,rozdzielacz do sprawdzenia.Podobno dobry.Zamontował starą pompę-też z Hydrotoru

i podnosi jeszcze gorzej niż przed remontem.Naprawiał to zawiany zawsze mechanik.Mógł coś zrobić źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

może oring przy filtrze oleju był przycięty i tamtędy sobie powietrze zasysało


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem rok temu kupiłem nową pompę podnośnika wzmacnianą i od wiosny podnośnik robił się coraż słabszy, parę dni temu pojechałem pokładać ściernisko i na końcu już ledwo dźwigał na maksymalnych obrotach silnika co będzie do wymiany bo już sam nie wiem czy rozdzielacz czy pompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłbym rozdzielacz ale przy okazji to pompa nie zaszkodzi bo raczej i tak siedzenie zapewne zdejmiesz :) chyba że inaczej wymieniałeś pompe ;p jak w rozdzielaczu nic nie robione od nowości to pewnie to

 

PS:a nie opada ci podnośnik jak zostawisz go z ciężarem i zgasisz ciągnik i zostawisz podniesiony na maxa np na noc? bo ja mam właśnie takie coś :D tura na tył nie mógł podnieść no właśnie ledwo ledwo a na przód tura spokojnie podnosi.

 

 

sprawdź np kiprując przyczepe to zobaczysz czy da rade i będziesz wiedział czy to pompa czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podnośnik mi opada ale to pewnie wina cylindra, podłączyłem też na wyjście hydrauliczne też słabo podnosi i też opada

Edytowano przez KRZYSIEKJOKG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm no ja nie mam pojęcia ;/ olej sprawdzałeś może trzeba dolać? ale to raczej nie to ale 5 oleju nie zaszkodzi :D

 

Ja bym sprawdził rozdzielacz bo właśnie dziwi mnie to że coraz slabiej podnosił pompa nowa to nie powinno tak się dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

skoro podnośnik i wyjście źle działa a rozdzielacza twierdzisz że jest ok to pozostaje tylko pompa. Pod warunkiem że ten rozdzielacz od 328 jest sprawny


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znajomemu robiłem podnośnik wymieniali my pompę, cylinder z tłokiem i pierścieniami wszystkie uszczelniacze i podnośnik trzyma ładnie ale nie morze podnieś kosiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

sprawdź jakie ciśnienie daje na wyjsciu


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Developers    0

Witam!!

 

Mam problem z moją 30. Czyli o dziwo podnośnik przestał działać nie dryga ani 1cm. Co mogło uledz uszkodzeniu ?? Tłok i pierścienie ?? Czy może tarcza sprzęgłowa bo wyczytałem na innym forum, że wina może leżeć na tarczy sprzęgłowej? Olej w układzie jest bo nawet na podziałce od znacza się. Potrzebuję szybko ciągnika. Od czego najepiej się zabrać ? Dodam że mam 30 m wersja importowana z podnośnikiem z 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1210    5

to masz c-335. Olej na podziałce , ale czy jest w normie. Tam poinieneś mieć na miarce dwa wycięcia i poziom oleju powinien być między tymi wycięciami.

Po prawej stronie nogi między gaem a blokadą masz filtr oleju hydraulicznego. Wyczyść go na pewno nie zaszkodzi.

Dalej. Podepnij przyczepę lub inne urządzenie z hydrauliką. Czy działa. Jeśli tak to zostaje tłok od podnośnika, jeśli nie to mamy pompę i rozdzielacz.

Co próbowałeś podnosić. Nagle się stało. Były wcześniej jakieś objawy.

Jak na zimnym podnosi a na rozgrzanym oleju nie chce to mogą być oringi w pompie hydraulicznej.

Edytowano przez 1210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Developers    0

Więc tak było robione w polu i tachał duże ciężary i następnego dnia do podnoszenia nic nic 0 reakcji. Czyli może jak by uszczelka pusciła na tłoku i poszedł olej do środka i nie może za ssać. Albo coś innego.

 

Stan oleju jest na podziałce powyżej 1 kreski. Pod czepiałem przyczepę do kipru i nic 0 reakcji nic się nie dzieje... Za co to się za bierać ?

 

Rozebrałem osprzęt czyli ściągnięta górna pokrywa itp.. I z tego co za uwarzyłem to trzon tłoka jest luźny. On ma być taki? Dopiero jest sztywny jak pompa poda olej w celinderek a tłok się przesuwa i trzon jest sztywny? Bo za bardzo nie wiem jak to działa. By sie ktoś wy powiedział bym wiedział na pewno o co biega. Jeśli tak jak napisałem to pompa jest na 99% padnięta.

Edytowano przez Developers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Developers    0

Już wiadome co padło w mojej 35 Rozdzielacz. Kupiłem nową pompę bo stara nawet już nie ssała. Założyłem jak powinno być wszystko paliłem pod niósł spuścił i podniusł i spadło i juz nie mogło pod nieść. Wy ciągnąłem rozdzielacz i za uważyłem ze na jednym przepuście tulejka się przekręciła co nie daje odpowietrzenia czy jakoś tak. Dałem do regeneracji mam nadzieję ze na prawią bo jak nie muszę nowy kupić koszt 700zł z groszami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hary884    0

witam mam problem z moja 335 M ,tzn ciagle powraca problem z podnoszeniem i opuszczaniem poniewaz prestawiajac jedna dzwignie musze ustawic druga i tak w kolko,czy ktos rozwiazał ten problem,podaje ze jest to 335M a nie 330m..przosze o odpowiedzi i sugestje tych co rozwiazali ten problem.....z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hary884    0

tak słyszalem ale nie mam 60tki i nie mam jak porownac,ale dzieki za pomoc,chodzi o to ze po wymianie rozdzielacza za 800zł nie jest powiedziane ze zadziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez PaweLisowicz
      Sprzedam 2 pierścienie starego typu i 2 środki do c-330. Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/obciazniki-c4011-c328-c330-c360-c355-CID757-IDzHBoV.html#4cedd9a6e8;promoted
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj