Polecane posty

sznajdik    573

Temat ogarnięty dorwałem po nr części jedyny problem to to że ma większy otwór niż oryginalnie i stary tłok nie pasuje za to pasuje od c 360 jest tańszy i za to udźwig podnośnika jest większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Witam, mam problem z podnośnikiem a mianowicie czasami działa czasami nie stan ok filtr ok gdzie może być przyczyna? 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Doradźcie mi Forumowicze jaki zestaw do podnośnika kupić droższy z dwoma gumowymi i jednym metalowym niby wzmacniany czy tradycyjny na cztery metalowe.  Jakie są wasze opinie co do tych zestawów ?

https://allegro.pl/oferta/polski-wzmacniany-tlok-cylinder-podnosnika-c-330-9083969136

https://allegro.pl/oferta/cylinder-podnosnika-tlok-pierscienie-c330-8996840778

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1974    539

zakładałem gumowe oringi na tłok i było lepiej ale i tak opuszczał wynika z tego że to rozdzielacz nie trzyma ciśnienia ,co do tych zestawów to wolałbym ten pierwszy 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Najlepiej to założyć filtr bo w oleju krąży pełno zanieczyszczeń,opiłków i zaraz zniszczą uszczelnienia.Ja kupiłem cylinder za około 90zł plus pierścienie metalowe ,tłok stary i na początku było super a potem wiadomo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma123    28

lepszy bedzie ten z gumami tylko żeby byle te drozsze i niebieskie bo te czarne są nie zdatne

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1974    539
Napisano (edytowany)
19 minut temu, krzysztofz14 napisał:

Najlepiej to założyć filtr bo w oleju krąży pełno zanieczyszczeń,opiłków i zaraz zniszczą uszczelnienia.Ja kupiłem cylinder za około 90zł plus pierścienie metalowe ,tłok stary i na początku było super a potem wiadomo.

przecież 30 ma filtr  

Edytowano przez tomek1974
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Można spróbować wmontować filtr ciśnieniowy między pompą a rozdzielaczem, tak jest np. w starszych Renault

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Nie warto zakładać gumowych uszczelniaczy bo I tak się zniszczą tylko metalowe mogą być


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

jest dziurka w cylindrze tam się poniszcza gumowe I plastikowe


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pewnego razu zmieniłem tuleje podnośnika i tłoka kupiłem nowe i zamiast tych 4 metalowych. to jest jeden metalowy a 2 dwa gumowe i problem jest w tym że nie trzyma podnośnik w górze te dwie dziurki co są to zaślepiłem . I przy zakładaniu nie uszkodziłem. I czy to może to być wina rozdzielacza ? Że nie trzyma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaspawałem zewnątrz  a w środku spaw na zimno i ładnie ruwno wyslifowałem 

 

Edytowano przez Tomek01_1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toobek    57
tomek1974 napisał:

może ,rozdzielacz u ciapka nie ma zaworów kulowych. No nikt nie pisał że ma kulowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Ja mam założone już któryś rok z kolei gumowe dziurka zaślepiona, i seger założony i nic się nie dzieje. Nie opada i ładnie podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez PaweLisowicz
      Sprzedam 2 pierścienie starego typu i 2 środki do c-330. Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/obciazniki-c4011-c328-c330-c360-c355-CID757-IDzHBoV.html#4cedd9a6e8;promoted
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj