Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault Ceres 95X problem z motogodzinami

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nitedor

nitedor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 11 luty 2014 - 09:37

Renault Ceres 95X problem z motogodzinami Witam ! Mam problem który polega na tym że nie pokazuje mi na liczniku motogodzin (wyświetla się Err) Wiecie gdzie może znajduje się czujnik , bo chyba od tego zacznę ... . Chyba że macie inny pomysł od czego mam zacząć sprawdzać ?

Edytowany przez nitedor, 11 luty 2014 - 09:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault Ceres 95X problem z motogodzinami Dzisiaj, 12:11
  •  

#2 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 11 luty 2014 - 10:16

Renault Ceres 95X problem z motogodzinami zresetuj go, odłącz klemę od akuma i podłącz może pomoże :)

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#3 Share nitedor

nitedor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 11 luty 2014 - 12:26

Renault Ceres 95X problem z motogodzinami Już tak próbowałem , bez zmian .. .

#4 Share rolnik554

rolnik554

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 11 luty 2014 - 20:28

Renault Ceres 95X problem z motogodzinami err oznacza błąd może to być wina układu naliczania motogodzin lub błąd w komputerze sterującym albo jak sam mówisz sprawdż czujnik ale niewiem czy samemu usuniesz tą usterkę nawet jeśli byłaby to wina czujnika i wymieniłbyś go to i tak trzeba skasować ten błąd w komputerze sterującym bo będzi go pokazywać dalej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share nitedor

nitedor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 11 luty 2014 - 20:55

Renault Ceres 95X problem z motogodzinami A podpowiedziałbyś gdzie szukać tego czujnika ? Może przewód między komputerem a czujnikiem się przerwał , na początek chcę sprawdzić podstawowe możliwe usterki , jeśli będzie ok , to będzie trzeba już z komputerem się bawić.... no i kolejne pytanie, jak coś to jak usunąć błąd ? ;]

#6 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 12 luty 2014 - 11:31

Renault Ceres 95X problem z motogodzinami dostań się do kabli i szukaj kabelka który jest tam podłączony on ma numer napisany i szukaj w ten sposób na wiązce tego czujnika:)

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#7 Share rolnik554

rolnik554

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 12 luty 2014 - 18:59

Renault Ceres 95X problem z motogodzinami sam błędu z komputera nie wykasujesz bo trzeba mieć komputer diagnostyczny przyczyną może być równierz przerwany kabel

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share nitedor

nitedor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 16 luty 2014 - 13:05

Renault Ceres 95X problem z motogodzinami wczoraj zostawiłem na całą noc odłączony akumulator , i jest zmiana . Poprzednio pisało Err (czyli jakiś błąd) a teraz licznik motogodzin wskazuje 0000 , i nic nie nalicza